cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: vrt

  
clock-img

26.04.2017, 22:02

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

IZVORNA PORUKA: degu


Bas si mi pomogla user posted image .


Hahaha a bas sam htela i da napisem da sam ti od velike pomoci user posted image

clock-img

26.04.2017, 22:28

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Sanjice je l' mi vjeruješ da pojma nisam imala da joj je to profesija dok se danas nisam vratila na ovu temu da malo čitam unazad user posted image
Sad sam vec posadila neke jade, ako mi ne uspije, dogodine ću da je smaram user posted image

Degu, ja ti pojma nemam ne razumijem se skoro ni malo, ja sam do sada sadila turske karanfiliće, cinije i gazanije. Ja neko cvijeće ne volim, prosto mi se ne sviđa na izgled, a svi ih sade, mislim na ove popularne tipa čerošpanj, muškatle, dan i noć. Ja volim kaktuse i tako neke malo neobične. A sve te tanane kao leptir tanke mi se ne dopadaju user posted image

Mnogo mi se dopadaju kadifice one krupne žute i bijele sam prošle godine gledala, ali nisam kupila. Ove nisam našla nigdje, pa ću iduće da posadim.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

30.04.2017, 13:15

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Pripremam se da sadim cvece. Na ogradici ce stajati saksije sa gerberima. Prosle godine su bili predivni. I imam jos saksija. Jos uvek smisljam da li cu begonije. Znala bih sta cu kad bi imala dvoristance. Sta vi sadite? Choopa se izjasnila.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

30.04.2017, 13:36

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Sanjice ne znam sta da ti kazem.I ja jos smisljam sta da posadim ove godine

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

20.07.2017, 00:44

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam posadila Alisijum ljubičasti i još nešto bijelo isto tako žbunasto, pojma nemam kako se zove. Uglavnom, otišla sam u radnju i fino tražila da mi daju nešto što može i na sunce koje prži non stop, a može i na kišu i vjetar user posted image Počelo je da niče, a kako će se ponašati u toku ljeta vidjecemo.

Inace posadih u neke saksije sjeme kadifce i danas mi ih pas prevrne user posted image Malo sam ih popravljala, ali ne znam šta će biti, jer su taman bili počeli oni sitni izdanci. Ma i ako ne bude, nema veze, prioritet mi je balkonska žardinjera user posted image



Update: Alisijum izgleda skroz bezveze, sitan nikakv....necu ga ni sadit ubuduce. A ovaj drugi (koji je trebao da bude plave boje, a nije nego je isto ljubicasti) sto su mi preporucili isto nije nista posebno. izrastao je dosta visoko, preko 20cm, sto meni ne odgovara, ima listove kao divlja nana, i sitne ljubiicaste cvjetove. Bezveze.

Kadifice su nikle, ali ako jednu noc preskocim da zalijem, sutra vec suve potpuno.

Ali, dosla sam da napisem da sam uzela petunije isto pocetkom ljeta i da ne da su se pokazale odlicno nego su ekstra za taj moj cuveni "preosunčani" balkon. Doduse, jesu malo osjetljivijee na vjetar, ali ih drzim u sakcijama pa ih spustim ako bas pocne jako da duva. Tako da ih preporucujem za jako osuncana mjesta, iako djeluju da su krhka. Uz neko normalno zalijevanje (ne pretjerano) budu super!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

20.07.2017, 07:33

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

ja sam ove godine preskocila sadjenje cvijeca,prvo se nisam mogla odluciti ,pa onda cekala da stignu izrasle petonije one sto fino padaju,onda zaboravila i na kraju nista.Nema veze,imam paradajz od kog jedva izlazim na balkon user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

16.02.2018, 15:40

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Jelke ili ziva ograda ? Sadili bi pored ograde da se vremnom izjednace i vidi se samo zelenilo.

_____________________________




clock-img

16.02.2018, 18:29

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Meni su jelke lepse, ali mislim da cea pre to postici zivom ogradom i ona moze super da izgleda kada se lepo odrzava i orezuje, zahvalna je za orezivanje u raznim oblicima... miji baka i deka su imali oko kuce tj.na ulici skroz okolo placa i suoer je izgledalo... ne zahteva previse ulaganja 😊

I meni su se petunije pokazale kao super za terasu koja mi je direkt na suncu, cak im ni vetar ne skodi puno, arazmnozavaju se same od sebe cini mi se, to stalno nicu neke nove 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

16.02.2018, 18:38

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Pa da njih je lakse oblikovati i brze rastu.

_____________________________




clock-img

16.02.2018, 20:53

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Da, bas zato 😊

A sad sam se bas dala u razmisljanje sta od cveca ovegod.da postavimo na terasu...obicno smo uzimali muskatle jer su vrlo zahvalne za odrzavanje, a malo su mi dosadile iskreno

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

16.02.2018, 21:00

clock-img

nata11

pencil-img

9214

A samo.... zar jelke ne stvaraju vise kiseonika?

Jao ti kao ja sa petunijama. Moja sestra kaze : N bogu dosadi sa tim petunijama user posted image

_____________________________




clock-img

22.02.2018, 21:26

clock-img

Dragce86

pencil-img

2625

Zene, evo ideje cime mogu da se okupiram, a bas sam ove godine zaboravila za cvece :) Videcu sta moze od sitnog da se posadi jer imamo samo terasu ( iznajmljujemo za sad stan ) pa da bude lepo preko leta :)

< Poruku je uredio Dragce86 -- 22.2.2018 21:27:44 >

clock-img

22.02.2018, 21:28

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537


IZVORNA PORUKA: nata11

A samo.... zar jelke ne stvaraju vise kiseonika?

Jao ti kao ja sa petunijama. Moja sestra kaze : N bogu dosadi sa tim petunijama user posted image



Ne znam to za jelke stvarno, ali vrlo su korisne onda...
Mislim da cu petunije ove godine preskociti, isto kao i muskatle 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

23.04.2019, 13:09

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Matori kupio seme šargarepe, pa ne verujem user posted image . Sad ću imati posla oko toga da razaznam šta je šargarepa a šta korov. Svake godine zasadim par palanta paradajza i paprike, poguram desetak arpadžika i to je moje povrtarstvo user posted image . Sad šta ću i kako ću ne znam, uvek je tu bila moja mama da proveri, sad šta ću sama.
Uvek se setim Lu, ona je to sve držala pod kontrolom, šteta što ne navrati ponekad

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

23.04.2019, 13:11

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Olga, i ja sam se bas pre neki dan set_ila Lu. Bas bi bilo lepo da navrati. ❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

18.07.2019, 11:45

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik

clock-img

18.07.2019, 11:50

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik

  svaka cas_t, bravo!!+

clock-img

18.07.2019, 11:59

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902


IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik

  svaka cas_t, bravo!!+




Hvalauser posted image Najponosnija sam kada deca istrce u bastu i uberu plodove samo obrisu i poruckaju kao nekada ja kada sam bila mala

clock-img

18.07.2019, 12:03

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Woow, još uvek imaš rotkvice u bašti, pa svaka čast user posted image
Kod mene se paradajz berucka user posted image imam i mlade šargarepice i peršuna. Niko nije hteo da podelimo seme graška i boranije a ne prodaju na 10 deka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

18.07.2019, 13:21

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Savaka cas mama ivane, i ja sam odrasla kod bake i deke sa takvom bastom u dvoristu, divno!

clock-img

27.08.2019, 12:01

clock-img

Duškić

pencil-img

9617


IZVORNA PORUKA: mama ivane


IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Stigli plodovi moga truda i rada , paradajz, krastavci , paprika, tikvice, rotkvice, zacinsko bilje user posted image user posted image user posted image i sve to organik

  svaka cas_t, bravo!!+




Hvalauser posted image Najponosnija sam kada deca istrce u bastu i uberu plodove samo obrisu i poruckaju kao nekada ja kada sam bila mala





Ima li sta sladje od toga!

clock-img

31.03.2020, 10:19

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Posejah po 1 kesicu persuna i bosiljka. Danas posadih i luka (od starog koji je pustio korene), videcemo da li ce uspeti. Sledece godine ce biti obimnije. Ove imam bas cimanje oko travnjaka posto smo ga zapustili.






_____________________________




clock-img

31.03.2020, 12:05

clock-img

princezica1

pencil-img

1295

Sta uzeti od saksijskog cveca?

clock-img

01.04.2020, 18:34

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

Nisam videla temu. Ja u selu svasta sadim. Rotkvice zu mi vec nikle 😁

clock-img

03.04.2020, 10:06

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Ja stavljam muskatle svake godine. One visece, posto sam na cetvrtom spratu.

Ali videla sam ruze stablasice koje mi tako lepo izgledaju pa razmisljam da ubacim neku.A inace bi bas volela da sadim i neko povrce 👍