cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: vrt / baštica

  
clock-img

07.03.2012, 19:12

clock-img

Anoniman

Meni je dosta moja zen basta user posted image

clock-img

09.03.2012, 09:12

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

danas svecano pocinjem da se bavim bastovanstvom ove godine user posted image
treba prvo da pokupim lisce sto je ostalo od jesenas user posted image , pa prskanje loze i onih jadnih visanja , matori ce da prekopa deo za povrtnjak , semenke cveca se razvrstavaju , ruze ce da pricekaju jos malo
i tako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

16.03.2012, 10:29

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

kod mene procvetale ljubicice user posted image
i iznikli narcisi , zumbuli i lale
mislim da cu da rasadjujem hrizanteme ovaj vikend

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

16.03.2012, 10:54

clock-img

Anoniman

Opa Olga user posted image Kod mene provirile lalice, citave dve i zumbuli, perunika i jorgovan promolio pupoljke, bice posla za grabilju i motiku user posted image

clock-img

16.03.2012, 11:03

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

kod mene su narcisi ,lale i zumbuli u travi i ja ih samo pokosim kad precvetaju , mislim da im to vise odgovara ( meni sigurno vise odgovara user posted image )
moja mama ih vadi svake godine , pravi im leje , okopava , igra , peva , plese
i svake godine ih je sve manje i manje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

31.03.2012, 22:09

clock-img

Anoniman

hahaha ja to nista ne vadim, ma kakvi, ni gladiloe, uopste ni jednu lukovicu user posted image

ELem tek sam danas se posvetila ozbiljnije, bogami umorila sam se dobro, ali mi je i muz pomogao, premstala cvece, sredjivala brdasce, plevila neku korovcinu i jos iiiiiimaaaa posla ... sutra nastavljam .. posadila sam Irise i Dalije (nju sam izvadila iz zemlje, pre zime, doduse bile su u saksiji, i jedva sam ih zapatila, pa bas nisam htela da se smrznu, citave tri user posted image )

< Poruku je uredio Zenetina -- 31.3.2012 22:11:35 >

clock-img

31.03.2012, 23:14

clock-img

boba 11

pencil-img

1291

sto se tice lala ja sam jesenas rovila po basti da ih nadjem gde su i presadim u basticu.I uspela da nadjem pa su sad vec lepe jos malo pa ce cvetati.I kad sam otisla u bastu pogodite.Tamo gde sam rovala i trazila lukovice iznikle lale i to u zbunicima.Kako li sam ja to rovila nemam pojma kad mi je toliko ostalo al nema veze.Inace to samo dokazuje tu teoriju da ih ne treba vaditi i ponovo saditi osim ako necete da ih prorediteuser posted image

clock-img

31.03.2012, 23:16

clock-img

Anoniman

e super! Ma da, meni gladiole nicu svake godine bez problema!
Nikle su mi citave dve lale, jednoj je nesto izelo pupoljak, ali ova druga ce uspeti da procveta user posted image

clock-img

31.03.2012, 23:25

clock-img

boba 11

pencil-img

1291

e jedino mrzim kad mi macke polome cvece.I jos su komsijskeuser posted image

clock-img

31.03.2012, 23:28

clock-img

Anoniman

Uh, meni ne lome cvece, ali mi zapisavaju terasu user posted image

clock-img

01.04.2012, 10:06

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Moje maćuhice, koje sam jesenas posadila, su već naveliko iscvjetaleuser posted image
Tulipani napupali..snijeg paouser posted image
Žao mi je što nisam izvadila georgine, sve su mi strule u zemlji, eto mi školeuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 1.4.2012 10:08:20 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

15.04.2012, 13:25

clock-img

Anoniman

Prosle godine je zasadjena magnolija , ove godine nije procvetala , hoce cvetati ? Tek je pustila neke listice ..

clock-img

15.04.2012, 13:34

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Moja je procvetala odavno,,u stvari nije moja nego tatina u mojoj devojackoj kuci...ona poraste ogromna da znas ,mora imati mesta,meni su sad cvetovi do drugog sprata kuce dosli,prelepa je...pitacu moje da li cveta prve godine

clock-img

15.04.2012, 13:36

clock-img

Anoniman

Pitaj ako se setis , ne znam koja je ova , cvetovi su bili svetlo ljubicasti kad je kupljena

clock-img

15.04.2012, 16:16

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: ribizla

Prosle godine je zasadjena magnolija , ove godine nije procvetala , hoce cvetati ? Tek je pustila neke listice ..


Nije ni moja još a vidim da ih dosta jeste u okolini.
Moja je tek napupala, sad treba prvo da bude cvijet sam bez listova, poslije samo listovi pa onda opet u kasno ljeto cvjetovi sa listovima.
Ja se nadam da će procvjetati uskorouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

15.04.2012, 18:37

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

Pitala sam,trebala bi da procveta i ove godine....

clock-img

15.04.2012, 19:03

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: ribizla

Prosle godine je zasadjena magnolija , ove godine nije procvetala , hoce cvetati ? Tek je pustila neke listice ..


Nije ni moja još a vidim da ih dosta jeste u okolini.
Moja je tek napupala, sad treba prvo da bude cvijet sam bez listova, poslije samo listovi pa onda opet u kasno ljeto cvjetovi sa listovima.
Ja se nadam da će procvjetati uskorouser posted image


Kod mene su nikli listovi ali nema ni jednog pupoljka ni cveta user posted image

clock-img

15.04.2012, 19:04

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Pitala sam,trebala bi da procveta i ove godine....


Hvala ti

clock-img

21.04.2012, 23:01

clock-img

madre

pencil-img

6600

zene, dvoriste iza kuce u koju se selimo za mesec-dva je u haoticnom stanju. danas smo bili tamo, pokosili travu i imala sam i sta da vidim. zemljiste je strasno neravno, sve dzomba do dzombe i rupa do rupe! trave nema ni za lek. je se bas nikako ne razumem u te radove, pa mi molim vas kazite sta se radi u takvim slucajevimauser posted image
da li je kasno za frezu i te poslove? ili samo da uzmemo seme i pobacamo novu travicu a sledece godine iz pocetka? ponavljam, nista ne znam o tome, ali naucicuuser posted image sta znate o engleskoj travi, u kojim slucajevima se ona koristi?

druga stvar, ziva ograda je takodje jadna! retka, suva, ma nikakva. kako da je ozivim, da li moze da se dodatno sadi ili sta vec?
i takodje, sadila bih neko cvece u zardinjerice ako nisam zakasnila, sad cu da pogledam u temi sta preferirateuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

08.05.2012, 21:20

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Madre mali bagerčić će riješiti problem neravnog tla a onda posadiš travu kakvu želiš.
Živu ogradu počupaj ako ti se ne sviđa i posadi drugu da možeš ravnomijerno šišati.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

08.05.2012, 21:25

clock-img

Lu

pencil-img

15094

Vrtlarice kako vam napreduju vrtovi?
Moj je super nakon ovih kiša, sve buja u njemu a mene zato nema na RRuser posted image
Danas sam zabijala kolje za paradaiz, krastavce, mahune i grašak (kojem očigledno kasnim sa mrežicom jer se već izlozao). Lupila sam se sjekirom po ruciuser posted image
Stalno nešto rasađujem u cvijetnjake pa zalijevam i tako ...pravim sebi poslauser posted image
Sutra kosim svoju "farmu".

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

08.05.2012, 21:45

clock-img

branki*

pencil-img

20828

hej,Lu,tebi je bas superuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

14.05.2012, 15:55

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

madre, ako mozes da nabavis krupno kamenje posluzice ti. od kamenja mozes da pravis ikebanu u basti. pr. redjas kamenje, napravis oblik kakav zelis i u sredinu sipas zemlju. sadis sta god pozelis od cveca. ubacicu ti sliku ovih dana da vidis kakvu sam ikebanu napravila na placu.
fenomenalno izgleda.

sto se tice sadjenja cveca, ovi kisni dani su ti idealni za sadjenje.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

14.05.2012, 16:09

clock-img

Sanchy

pencil-img

4393

I kod mene sve buja...,krastavac je pustio brke,paradaiz vec ima cvetice,ruze cvetale u ogromnom broju,bozur takodje,ljiljani rastu li rastu,tuje se lepo rasirile ,kupila jos neko sitno cvece na pijaci pa posadila po saksijama lepo izgleda....izbacila fikus,adama,napolje i sad mi je cela terasa u zelenilu...jedino mi zao kajsije super je rodila i prekjuce onaj vetar mi je dosta plodova otresao...bas mi je zao....

clock-img

14.05.2012, 17:36

clock-img

snješka

pencil-img

1611

Meni je noćas i danas snijeg polomio sve što je krenulo. Jagode, ruže, jorgovan...user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!