cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reci ...

  
clock-img

07.01.2010, 01:20

clock-img

marince1

pencil-img

4824

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Sve bih nešto da nakuckam  ali ne mogu.......
steže me u grlu nešto ...
kao da nemam vazduh.........
samo da prođe ...
samo da sve ovo prođe........

...a bujica reči stoji. Zapušena. Bojim se poplave ako krenem.
Sanjam. Sanjam svaku noć moje dete.
Sanjam da me zove dok luta po mračnim hodnicima čujem joj glas svaku noć!
Nikome ne pričam o tome jer se bojim da će pomisliti kako sam poludela od tuge ........ nije to moj stil , ja ne tugujem ja se smejem kad mi je najteže i neću sebe da razočaram!
Gutam i ćutim ali svaku noć ležem u krevet sa mojom malom u mislima...
                                
                         Molim te maleno moje , oprosti mi što sam te izneverila.
                                                            user posted image



Naravno da ga nisi izneverila!
Da si se ti pitala,sve bi sada bilo savrseno!!!!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

clock-img

07.01.2010, 08:26

clock-img

Anoniman

kaliopi, bre....

clock-img

07.01.2010, 08:32

clock-img

mamanp

pencil-img

1445

user posted image user posted image user posted image user posted image  Srce mi se stegne od ovakvih postova.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

clock-img

23.01.2010, 13:15

clock-img

natty

pencil-img

56

o boze sta reci danas je 7 god otkad te nema najdraze moje srce mamino svaku noc lezem sa tobom u mislima svako vece prozivim sa tobom svaki dan tvog kratkog zivota ovo vreme nece izbrisati ni ublaziti. godinama skupljam snagu da se nekom otvorim ali ne mogu nemem snage da pricam o tebi a tako je trebalo sve lepo da bude. dosla su i druga deca posle tebe ali nijedno nemoze da te zameni u mom srcu volim te najvise na svetu ljubavi maminauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tata evo osam godina sam i bez tebe otisao si tako rano i iznenada ako mozes da me cujes cuvaj mog andjela vas dvojica mi najvise u zivotu nedostajeteuser posted image

clock-img

23.01.2010, 13:16

clock-img

Rivana

pencil-img

3210


IZVORNA PORUKA: natty

o boze sta reci danas je 7 god otkad te nema najdraze moje srce mamino svaku noc lezem sa tobom u mislima svako vece prozivim sa tobom svaki dan tvog kratkog zivota ovo vreme nece izbrisati ni ublaziti. godinama skupljam snagu da se nekom otvorim ali ne mogu nemem snage da pricam o tebi a tako je trebalo sve lepo da bude. dosla su i druga deca posle tebe ali nijedno nemoze da te zameni u mom srcu volim te najvise na svetu ljubavi maminauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tata evo osam godina sam i bez tebe otisao si tako rano i iznenada ako mozes da me cujes cuvaj mog andjela vas dvojica mi najvise u zivotu nedostajeteuser posted image


user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.01.2010, 18:40

clock-img

Dora

pencil-img

3456

user posted image

clock-img

23.01.2010, 18:42

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

uhhhh user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.01.2010, 18:42

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Nattyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

08.02.2010, 11:42

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

08.02.2010, 11:44

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

sta reci posle svega ovoga...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

clock-img

08.02.2010, 12:15

clock-img

Anoniman

ja sam svoj jastuk samo za tebe čuvala,ali shvatih da on nema ruke....
nadala se da si to ti kad osetim treptaj u stomaku, žmurela na činjenicu da sam zbog toga drugima smešna....
niko nikad neće shvatiti taj moj bol,niti iko zna da on postoji....
na onu koja me rodila biću jaka kao stena, na onog ko me je na ruke dočekao praviću se da ružno ne postoji....

ali ću svakog 10.avgusta zažmuriti,zaplakati i biti ja....moja iluzijo,oprosti mi....

clock-img

08.02.2010, 12:42

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: kaliopi

hvala, devojke. ne mogu da vam opišem taj bol...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



ja te razumemuser posted image

clock-img

08.02.2010, 12:44

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: banini

ja sam svoj jastuk samo za tebe čuvala,ali shvatih da on nema ruke....
nadala se da si to ti kad osetim treptaj u stomaku, žmurela na činjenicu da sam zbog toga drugima smešna....
niko nikad neće shvatiti taj moj bol,niti iko zna da on postoji....
na onu koja me rodila biću jaka kao stena, na onog ko me je na ruke dočekao praviću se da ružno ne postoji....

ali ću svakog 10.avgusta zažmuriti,zaplakati i biti ja....moja iluzijo,oprosti mi....



Ne znam sta je mila...aliii zao mi je user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

08.02.2010, 12:45

clock-img

anajid

pencil-img

3545

IZVORNA PORUKA: banini

ja sam svoj jastuk samo za tebe čuvala,ali shvatih da on nema ruke....
nadala se da si to ti kad osetim treptaj u stomaku, žmurela na činjenicu da sam zbog toga drugima smešna....
niko nikad neće shvatiti taj moj bol,niti iko zna da on postoji....
na onu koja me rodila biću jaka kao stena, na onog ko me je na ruke dočekao praviću se da ružno ne postoji....

ali ću svakog 10.avgusta zažmuriti,zaplakati i biti ja....moja iluzijo,oprosti mi....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.02.2010, 12:47

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mari86


Ne znam sta je mila...aliii zao mi je user posted image user posted image user posted image



jednog dana...uz kafu....user posted image

< Poruku je uredio banini -- 8.2.2010 12:49:57 >

clock-img

08.02.2010, 12:49

clock-img

kleopatra*

pencil-img

629

Joj drage mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

clock-img

08.02.2010, 12:49

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

IZVORNA PORUKA: banini

ja sam svoj jastuk samo za tebe čuvala,ali shvatih da on nema ruke....
nadala se da si to ti kad osetim treptaj u stomaku, žmurela na činjenicu da sam zbog toga drugima smešna....
niko nikad neće shvatiti taj moj bol,niti iko zna da on postoji....
na onu koja me rodila biću jaka kao stena, na onog ko me je na ruke dočekao praviću se da ružno ne postoji....

ali ću svakog 10.avgusta zažmuriti,zaplakati i biti ja....moja iluzijo,oprosti mi....

dirljivo i tuzno...ali stvarno ne mogu da skontam na sta mislis dragauser posted image user posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

clock-img

08.02.2010, 12:50

clock-img

Anitaaa

pencil-img

1360

joj bre žene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaliopi dušo user posted image


< Poruku je uredio Anitaaa -- 8.2.2010 12:51:43 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

clock-img

08.02.2010, 12:51

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: bebironcic

niko nikad neće shvatiti taj moj bol,niti iko zna da on postoji....



user posted image

clock-img

08.02.2010, 12:54

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: bebironcic

niko nikad neće shvatiti taj moj bol,niti iko zna da on postoji....



user posted image

sad si me bas bacila u bedak ....nisam sigurna ali mislim da naslucujem...mada si ti jedina ta koja zna....


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

clock-img

08.02.2010, 12:56

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

IZVORNA PORUKA: bebironcic

IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: bebironcic

niko nikad neće shvatiti taj moj bol,niti iko zna da on postoji....



user posted image

sad si me bas bacila u bedak ....nisam sigurna ali mislim da naslucujem...mada si ti jedina ta koja zna....



Joj zene moje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

08.02.2010, 12:57

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

Zar nije sve ovo tuzno...user posted image user posted image user posted image sada sam citala i Kaliopi sta je pisala...ostadoh bez reci....eh drage moje....

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

clock-img

08.02.2010, 13:01

clock-img

Anitaaa

pencil-img

1360

But this heartache isn't going anywhere
In the public eye I act like I don't care
When there's no one watching me
I'm crying

user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

clock-img

10.02.2010, 20:53

clock-img

cipiripi

pencil-img

5148

zena,majka sedmomesecnog Lazara...ostade udovica..zena koja mi je kao sestra...
borila se bas kao i ja za potomstvo..nije islo...prosla je kroz razne terpaije, stimulacije, i na svet posle 4 godinine mucenja donela malog Lazu..sad mu je 7 meseci...ali tate vise nema..
malopre je dosla vest i do mene...napad neki sta li je sam vrag zna...davali su mu 40 dana....
sta ti je zivot...strasno....
mnogo sam sjebana..mnogo...jos se pitam gde je sto se nejavlja...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*




clock-img

10.02.2010, 20:58

clock-img

Mrvicabg

pencil-img

72

Uf obo je bas zalosnouser posted image ,sta je zivot toliko se mucili i napokon uspeli i poceli da zive kao prava porodica i .......user posted image