cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reci ...

  
clock-img

01.10.2009, 17:48

clock-img

Anoniman

znam draga, svako leči tugu kako zna i ume...izvini ako te podsećam i razumeću ako ne želiš o tome, ali koji gubitak?mislim, kao moj..?

clock-img

01.10.2009, 18:12

clock-img

viking

pencil-img

6644

ne, ne podsećaš me, sad ću da ti pišem pp

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

01.10.2009, 19:04

clock-img

Anoniman

kaliopi user posted image

clock-img

01.10.2009, 19:12

clock-img

Anoniman

joj što ja volem kad me neko zagrli li li li   user posted image  

clock-img

01.10.2009, 22:06

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

user posted image user posted image user posted image
kaliopi rasplakala si me.

clock-img

01.10.2009, 22:25

clock-img

bebolino

pencil-img

106

user posted image  kaliopi, suze su mi krenule kad sam pročitala, znam kako je izgubiti blisku osobu, razumem te

clock-img

01.10.2009, 22:54

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Uh kaliopiuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

02.10.2009, 11:02

clock-img

Rivana

pencil-img

3210


IZVORNA PORUKA: kaliopi

Bilo je strašno ući u sobu i gledati u prazninu između zida i regala u kojem je za mesec dana trebao da stoji krevetac a u njemu moja Maša... zidovi su okrečeni u plavo, jer sam mislila da će možda , baš kao i njena mama voleti plavu boju....
prerano sam te izgubila. nisam ti ni lice videla. možda si imala moje oči ili njegove prste. nikad neću saznati.odneli su te , a da te nisam ni dodirnula.kada se setim kako si se samo ritala u mom stomaku svakog jutra...taj osećaj, tu uspomenu mi niko ne može iščupati iz grudi...odneli su te anđeli i verujem da si i sama mali anđeo, jer si me spasila tog jutra. nisi mi dala da odem sa tobom...gde god da je sad tvoja malena duša, znaj da te nikad neću zaboraviti...


Rastuzi me user posted image user posted image

clock-img

02.10.2009, 11:05

clock-img

sephora

pencil-img

654

user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.10.2009, 11:14

clock-img

mamanp

pencil-img

1445

Kaliopi...ne znam sta reci...to je najgore u zivotu sto moze da se desi...user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

clock-img

02.10.2009, 11:17

clock-img

Anoniman

Jao kaliopi... user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.10.2009, 11:19

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.10.2009, 22:30

clock-img

zimska ruza

pencil-img

19

Seko,otisla si od nas na dva dana pre smrti...Htela sam da ti pokazem da sam naucila da crtam kucu i kravu i konja za moju malu devojcicu,a zaboravila sam.Znam da bi mi se smejala,ti si bila profesionalac,a ja antitalenat,ali lice na to sto sam ti rekla...Htela sam jednu teglu meda da ti dam da poneses,ali ti ode bez pozdrava...Za 15 minuta ne stigoh kod mame da se pozdravimo zauvek...Donela je mama tvoje stvari,ali od muke i tuge ne mogu da preturam...Samo sam videla da si sve nase cestitke za Bozic,rodjendane,razglednice sa letovanja sacuvala...I onaj magnet SISTER sto sam ti dala,i on je bio kod tebe...I slike moje devojcice sto sam ti slala...A baticu nisi videla...Rodio se kad je tebi bilo 40 dana...I on bi ti se svideo,da znas,mnogo je sladak i dobar i lici na seku...

clock-img

06.10.2009, 23:29

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

zimska ruzo, zao mi jeuser posted image

clock-img

06.10.2009, 23:30

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

kaliopiuser posted image

clock-img

07.10.2009, 02:25

clock-img

Verus

pencil-img

11942

user posted image

clock-img

09.10.2009, 22:10

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

bakice ti nikada ne bi zaboravila nijedan nama važan datum...
nedostajes mi danas puno!!
volela sam te i uvek ću te voletiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.10.2009, 22:11

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

09.10.2009, 22:12

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.10.2009, 22:14

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

sister user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.10.2009, 18:39

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: zimska ruza

Seko,otisla si od nas na dva dana pre smrti...Htela sam da ti pokazem da sam naucila da crtam kucu i kravu i konja za moju malu devojcicu,a zaboravila sam.Znam da bi mi se smejala,ti si bila profesionalac,a ja antitalenat,ali lice na to sto sam ti rekla...Htela sam jednu teglu meda da ti dam da poneses,ali ti ode bez pozdrava...Za 15 minuta ne stigoh kod mame da se pozdravimo zauvek...Donela je mama tvoje stvari,ali od muke i tuge ne mogu da preturam...Samo sam videla da si sve nase cestitke za Bozic,rodjendane,razglednice sa letovanja sacuvala...I onaj magnet SISTER sto sam ti dala,i on je bio kod tebe...I slike moje devojcice sto sam ti slala...A baticu nisi videla...Rodio se kad je tebi bilo 40 dana...I on bi ti se svideo,da znas,mnogo je sladak i dobar i lici na seku...






user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.10.2009, 10:32

clock-img

Anoniman




                                  *......posle tebe je ostala duša gola kao pustinja...
              posle tebe mi ljubav dođe kao milostinja...
                                 ima noći kada tugu točim umesto vina...
          ali nema dana koliko je na srcu rana..........*

clock-img

16.10.2009, 14:51

clock-img

magnetic

pencil-img

3044

Tatice moj,danas je treca godina kako nisi sa nama,a bol je jos uvek tu,tuga ne jenjava.Svaki dan te se setimo,bas svaki. I sada sam potpuno sigurna da nikada nece proci.TAKO MI NEDOSTAJES

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

clock-img

16.10.2009, 14:53

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

user posted image

clock-img

16.10.2009, 15:52

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: magnetic

Tatice moj,danas je treca godina kako nisi sa nama,a bol je jos uvek tu,tuga ne jenjava.Svaki dan te se setimo,bas svaki. I sada sam potpuno sigurna da nikada nece proci.TAKO MI NEDOSTAJES



user posted image