cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reći ...

  
clock-img

29.11.2011, 14:39

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Tajo srecan rodjendanuser posted image da si bar tu user posted image user posted image

clock-img

05.12.2011, 05:37

clock-img

Adriana83

pencil-img

623

Setih se sada drage mi koleginice koja vec neko vreme nije sa nama... Bila je uz mene kad mi je bila najpotrebnija a ja nisam ni znala da mi treba. Sada znam i sada mi jako fali... Hvala ti Mico na svemu!

clock-img

09.12.2011, 23:56

clock-img

MakiJ

pencil-img

2641

Tuzna tema.....

clock-img

06.01.2012, 20:43

clock-img

Anitaaa

pencil-img

1360

Ne mogu da shvatim..ne mogu da se pomirim...ne mogu da nadjem reči....
Mama,nema te tek jedan dan a u meni čežnja za tobom za čitav jedan svet... user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

clock-img

06.01.2012, 20:45

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Anita user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

06.01.2012, 20:48

clock-img

Anoniman

user posted image Jako mi je žao Anita, primi moje saučešćeuser posted image

clock-img

06.01.2012, 20:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Anita user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

06.01.2012, 22:43

clock-img

tannata

pencil-img

149

takođe moje saučešće user posted image

clock-img

06.01.2012, 23:54

clock-img

minavb

pencil-img

12959

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ne mogu da shvatim..ne mogu da se pomirim...ne mogu da nadjem reči....
Mama,nema te tek jedan dan a u meni čežnja za tobom za čitav jedan svet... user posted image


Skontala sam da se nešto desilo, ali se nisam usudila da pitam o kome se radi. Mnogo mi je žao user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

07.01.2012, 08:11

clock-img

vukosava

pencil-img

4484


IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Ne mogu da shvatim..ne mogu da se pomirim...ne mogu da nadjem reči....
Mama,nema te tek jedan dan a u meni čežnja za tobom za čitav jedan svet... user posted image



Ajooojjjjjjj user posted image

clock-img

10.02.2012, 19:01

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Draga moja bako, htela sam te danas nazvati da te cujem, da ti kazem da izdrzis i da docekas da se vratimo da me opet vidis, zagrlis i da vidis moju decu...lekari ti juce dali 10 dana zivota, a ti si sinoc dala svoju dusu andjelima.  Mnogo te volim i zauvek ces mi nedostajatiuser posted image

clock-img

10.02.2012, 19:07

clock-img

Tea2

pencil-img

1014

Verus,znam....pamti je po lepomuser posted image

clock-img

10.02.2012, 19:07

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

Verus user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

10.02.2012, 19:10

clock-img

minavb

pencil-img

12959

user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

10.02.2012, 19:15

clock-img

Verus

pencil-img

11942

user posted image bas mi je tesko  ne mogu prestati da placem....e i ova razdaljina, toliko njih je umrlo a na sahranu im nisam mogla oticiuser posted image   a tako malo je falilo, samo nekoliko meseci...

clock-img

10.02.2012, 19:17

clock-img

branki*

pencil-img

20828

jako mi je zaouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.02.2012, 19:18

clock-img

viking

pencil-img

6644

Verus user posted image Znam kako ti user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

10.02.2012, 19:21

clock-img

bebać

pencil-img

2235

Verususer posted image user posted image jako mi je žao, potpuno te razumijem. I meni fali moja baka, iako je nema već 10 godinauser posted image
često palim svijeću i pomolim se za njenu dušu.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

clock-img

10.02.2012, 19:23

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image

clock-img

10.02.2012, 19:34

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Verus moja draga, tesko je mnogo, znam, izgubila sam i ja baku, koju sam mnogo volela user posted image
izdrzi zbog tvojih andjela user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.02.2012, 19:45

clock-img

Verus

pencil-img

11942

user posted image bicu jaka hocu, samo malo da propatim i sva sreca kuci sam sama pa mogu da placem...mm kaze da je to zivot i da mora ici dalje bar se nije dugo mucila, i da ne smem da se stresiram puno da ne izgubim mleko,i znam da je u pravu...

< Poruku je uredio Verus RR -- 10.2.2012 19:46:15 >

clock-img

10.02.2012, 19:47

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Verus user posted image
otplaci ,moje bake su poumirale davno da se skoro i ne secam kako je imati baku user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.02.2012, 20:01

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Draga moja bako, htela sam te danas nazvati da te cujem, da ti kazem da izdrzis i da docekas da se vratimo da me opet vidis, zagrlis i da vidis moju decu...lekari ti juce dali 10 dana zivota, a ti si sinoc dala svoju dusu andjelima.  Mnogo te volim i zauvek ces mi nedostajatiuser posted image



Joj draga moja... jako, jako mi je žao.. user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.02.2012, 20:04

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

verus user posted image user posted image

clock-img

10.02.2012, 20:52

clock-img

vukosava

pencil-img

4484


IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image bas mi je tesko  ne mogu prestati da placem....e i ova razdaljina, toliko njih je umrlo a na sahranu im nisam mogla oticiuser posted image   a tako malo je falilo, samo nekoliko meseci...



Isto. I moja omiljena baka je umrla prosle godine 17. maja. A ja isla u Srbiju krajem maja, godinu dana ranije. I kad smo se pozdravljale, rekla mi je: "Sine, kad ja umrem, nemoj da places. Matora sam, vreme mi je." Srce mi se cepalo kad sam napustala rodni grad. Jedva sam otisla. Sa sve mojom bebom u stomaku (13 nedelja) trudnoce.

user posted image