cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reći ...

  
clock-img

09.09.2011, 21:27

clock-img

Anoniman

27 god je proslo od tvog rodjenja,ali Bog ti nedade da dozivis ni jedan svoj rodjendan. Znam da bi bio najbolji brat i sad najbolji ujak ali ipak Bogu su potrebaji andjeli kao sto si ti user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.09.2011, 22:54

clock-img

ivaj

pencil-img

1557

Opet placem...
I znam da,ako postojis negde,moja tuga ti nista olaksati nece...
Nizu se dani,jedan za drugim,svi su tu a nisu tu,sama sam.Kako god okrenes,bez tebe je sve prazno.

Volim te i nedostajes mi...
Svakim danom sve vise...Mamice moja najdraza...

clock-img

09.09.2011, 23:09

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

ivaj draga, razumijem te i vise nego sto mislis user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

14.09.2011, 23:08

clock-img

Dove

pencil-img

283

Sta mi bi da udjem na ovu temu!!!user posted image
Mama i tata su se razveli 90-te godine.Tata se ponovo ozenio a mama...
Eh,uvek je bila posebna na sebi svojstven nacin.
2000-te god njoj se gubi svaki trag.Secam se zadnji put sam je videla 6.juna na njen rodjendan.Bila sam trudna sa mojom Milicom.I od tada nista.Znala sam da ce jednog dana stici ajcrnje vesti,ali toliko crne...E to nisam mogla da zamislim.
Kako je zivela,tako je i otisla da niko nezna.Samo su nam javili iz opstine da je umrla gle ironije na 8.mart ove godine i da je sahranjena o trosku drzave na Zbegu u Borci.Nisam mogla ni suzu da pustim,bila sam kao kamen.
Otisla sam na grob cim se ukazala prilika.Samo krstic sa imenom i prezimenim i nista vise.Ni cvet...ni sveca....
Polozila sam buket milujuci krst i bukvalno zavristala na sav glas.Tako sam zelela da je vidim,da vidim kako bi se radovala unucicima,da je cujem kako prica i kako mi govori da ce jednog dana sve biti u redu.Zasto majko,na takav nacin,zasto kao lutalica kad si imala nas dve???Zasto sama majko,kad smo imale sve da ti damo!!!Mi,tvoje jedine dve cerke,tvoje vile!!!
Pocivaj u miru,pronadji ga na onom svetu kad na ovom nisi mogla!!!

clock-img

14.09.2011, 23:34

clock-img

Brana

pencil-img

4456

jaooj Doveuser posted image user posted image user posted image user posted image ,bas je potresna tvoja prica,bas mi je zao sto si morala sve to da prezivis....user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

14.09.2011, 23:37

clock-img

Dove

pencil-img

283

Prezivecu...Hvala na lepim recima.Bas sam se sad isplakala onako ljudski!

clock-img

14.09.2011, 23:38

clock-img

Brana

pencil-img

4456

IZVORNA PORUKA: Dove

Prezivecu...Hvala na lepim recima.Bas sam se sad isplakala onako ljudski!


Evo jos user posted image user posted image user posted image za tebe...bas sam se sva stresla!user posted image Ali budi jaka,kao sto jesi,tvoja porodica je sada na prvom mestu,i ti njima..svako je tvorac svoje srece ili nesrece i zivota!

< Poruku je uredio Brana -- 14.9.2011 23:42:59 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

14.09.2011, 23:42

clock-img

Brisani korisnik

pencil-img

-4166

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

14.09.2011, 23:44

clock-img

Dove

pencil-img

283

Laku noc mila...Mada posle ovakve teme???user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.09.2011, 23:45

clock-img

degu

pencil-img

11332

Jeste teška tema, ali dobro nam dođe da se ispraznimo user posted image user posted image user posted image za sve vas!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

15.09.2011, 16:18

clock-img

maca821

pencil-img

3514

Proslo je dve godine, ja i dalje mislim da si otisao negde i da ces se vratiti, ponekad se pitam sto je sve tako moralo biti, ali odgovora nema. Znaj da ces zauvek ostati u mom srcu i da te nikad necu preboleti. Mnogo mi nedostajes i nemam kome vise ni da kazem sta me muci kao sto sam tebi, ali verujem se da si anjeo koji me cuva, mene i sve nas koje si napustio prerano. Moj bata je moj andjeo.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

15.09.2011, 21:57

clock-img

ivaj

pencil-img

1557

Dove,eto slucajnosti- i moja mama je sahranjena bas na tom grobljuuser posted image

macouser posted image

clock-img

15.09.2011, 22:52

clock-img

Dove

pencil-img

283

Nadam se i bice mi lakse ako znam da tvoja mama ima spomenik i da je neko obilazi!user posted image user posted image user posted image Moju nije imao ko da preuzme pa je tu sahranjena u onom delu gde sahranjuju socijalu i te koje nema ko da preuzme.Da sam znala nesto o njoj sigurno da bih preduzela sve da bude sahranjena u Zajecaru,da ima obelezije...Ovako ce ostati samo fotografija groba koju sam morala da napravim,jer kad tu sahrane nekog drugog,i kad taj jedini krstic istruli nece biti nicega.Samo uspomene duboko u mom srcuuser posted image user posted image user posted image

clock-img

18.09.2011, 21:12

clock-img

tina37

pencil-img

600

Mila moja 40 dana bez tebe,tuga razdire sve vise.Uzasno nam nedostajes.Jelenko moj

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

clock-img

19.09.2011, 14:51

clock-img

somborac

pencil-img

4

Sine moj dragi,tacno je 6 godina kako nisi vise sa nama.....user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2011, 14:53

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

user posted image user posted image

clock-img

05.10.2011, 08:46

clock-img

Cindarella

pencil-img

1506

Dragi moji,najdrazi,kako bih volela da znam gde se medju oblacima krijete!user posted image Da li vidite Mateju,vidite li kako raste,kazu da lici na meme i mamu,sve bih dala da mozete da ga vidite.user posted image Mama je mnogo tuzna,dodjite joj nekad u san,bas skoro prica kako joj godinama niste dosli!user posted image
Zasto ste tako brzo otisli,zar oboje za 10 dana?user posted image Ne znate kako mamu boli,ne znate kako mene boli.Svratite ponekad u san,da vam ne zaboravim lik.user posted image

clock-img

05.10.2011, 08:56

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

05.10.2011, 13:37

clock-img

vukosava

pencil-img

4484


IZVORNA PORUKA: Dove
i kad taj jedini krstic istruli nece biti nicega.Samo uspomene duboko u mom srcuuser posted image user posted image user posted image



Pa napravi joj spomen plocu

clock-img

08.10.2011, 21:02

clock-img

Dove

pencil-img

283

Da bih to uradila moram da prebacim ostatke u drugi deo groblja.A za tako nesto nemam para.Drugo,11 godina je nisamo videli,svi smo joj zamerali sto je tako otisla i dozvolila da neznamo nista o njoj...Pa su tu jos raznorazne peripetije.Na kraju,ona jedina zna zasto je tako odabrala,i ako je htela tako neka tako i bude.Meni mnogo nedostaje ali tokrijem i potiskujem u sebi,Katkad kad niko ne vidi ja se onako sita isplacem.A sad bih sa vama podelila jednu fotografiju moje majke i mene.Bila su to srecna vremena!
user posted image

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

clock-img

08.10.2011, 21:04

clock-img

Brana

pencil-img

4456

Jaooj Doveuser posted image divna slika!

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

08.10.2011, 21:07

clock-img

vukosava

pencil-img

4484


IZVORNA PORUKA: Dove

Drugo,11 godina je nisamo videli,svi smo joj zamerali sto je tako otisla i dozvolila da neznamo nista o njoj...



Dove, mozda je zena imala nekih psihickih problema, ne kazem da jeste, nemoj da se naljutis, ali ko zna sta se njoj izdesavalo. Ne znam celu pricu, al ne zvuci mi kao nekakav srecan zivot.

Bas si slatka na toj slici.

clock-img

08.10.2011, 21:11

clock-img

Dove

pencil-img

283

Bas si slatka na toj slici.


Hvala.
Znam sada celu pricu.Nisu psihicki problemi Bogu hvala,ali to nije sada prica za ovu temu.Mene samo razdire to sto je imala sve a dozvolila sebi da nema ko ni da je sahrani kako obicaji nalazu,da nema ko svecu da joj upali jer nam je Bg daleko...I ne znam sta bih vise rekla osim da mi puuno nedostaje.Bila je drugar nebeski.

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

clock-img

17.10.2011, 17:00

clock-img

soni

pencil-img

5581

Nedostaje mi tata... Nije mrtav, ali je otisao od nas , uziva u zivotu, zaljubljuje se u 50 god i meni jako nedostaje
nedostaju mi njegove sale, nedostaje mi njegovo strogoca, nedostaje mi prisustvo u nasim zivotima.. Izgubili smo kontakt i cujemo se retko i imam potrebu da mu cujem glas, da kazem da ga volim i osecam prazninu od kada nije tu, i da mu oprastam sve bez obzira sto nas je povredio i sto nas i dalje povredjuje, sto je sebican i samoziv.. i da sam ljuta na sebe sto sam sada pri pomisli na njega tuzna a ne besna jel bi mi uz bes bilo mnogo lakse

clock-img

05.11.2011, 11:42

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

druze pocivaj u miru
doslo ti je vreme , sta reci , takav je zivot user posted image
ali iza tebe je ostalo puno divnih stvari i tvoja deca
neka ti je laka zemlja Gorane

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !