cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reći ...

  
clock-img

01.07.2011, 12:30

clock-img

azdajica75

pencil-img

101

IZVORNA PORUKA: mikica sa

svako vece kad legnem pomolim se Bogu i tebi mama da nas cuvas i bdis nas nama.
proslo je pet i po godina otkad si me napustila, bez pozdrava ili bilo kakvog upozorenja.jednostavno te ujutro vise nije bilo.nisi znala da cu plakati dugo, nekad mislim da nikad necu ni prestati... nisi otisla kad si mi trebala, uvijek mi trebas! bilo sta da radim pitam se kako bi bilo da si tu, puno toga se desilo onako kako si rekla. ali, sta god da radim uvijek pokusavam da budes ponosna na mene.
skoro svaku noc sam te sanjala, budila bih se tuzna sto je to bio samo san jer tako silno zelim da si tu... da vidis kako sam, znam da bi bila ponosna sto sam se udala, imam svoj dom... mama, rodila sam sina! tvog unuka! ima samo 12 nedelja ali vec lici na tebe, ima tvoje krupne plave okice koje me na momente tako ozbiljno pogledaju da imam utisak da dopiru negdje duboko u moju dusu... danas sam gledala tvoje slike... sjecam se kako si uvijek hranila vrapce i kad god vidim vrapca pomislim da je to neki glas od tebe... ne sanjam te vise tako cesto otkad se Luka rodio.nisam tuzna, znam da si stalno pored nas... osjetim te u Lukinom pogledu.
mama, volim te i nedostajes mi!!! user posted image user posted image user posted image



Mikice user posted image
Tako je pre sedam godina otišao moj tata.I dan danas najviše me boli što se nisam oprostila sa njim,jednostavno to jutro ga više nije bilo!

clock-img

01.07.2011, 12:57

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

azdajice, to najvise boli. mrzim rastanke a pogotovo bez pozdrava.
kao da ih je neko ukrao. moj mozak se dugo godina jednostavno nije mogao pomiriti s tim da je otisla, ostala sam potpuno sama jer nemam ni brata ni sestre. samoca me je tacno fizicki ubijala, sama ustanem, sama jedem, sama hodam po kuci... sve sama... nisam je vise imala za razgovor, salu, da me utjesi, zagrli. fali i falice dok sam ziva. mrzim ono kad kazu vrijeme lijeci sve! to vjerovatno pomogne onima koji nikad nisu ni imali emocije pa im je vrijeme izgovor za zaborav...
dega draga, molim te ne posustaj. ja sam mislila da nikad necu moci ni smjeti da imam djecu jer imam zdravstvenih razloga da to mislim. uzdala sam se u Boga i mamu koja je medju njegovim andjelima i rodila sam sina, zdravog i veselog. zelim ti svu srecu i snagu, molicu se i nadacu se da ces i ti uskoro drzati i ljubiti svog malog andjela. tvoja mama te cuva i sigurno ce ti pomoci. user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

01.07.2011, 13:06

clock-img

degu

pencil-img

11332

Hvala ti draga, vidim da su nam priče slične i kad sam pročitala tvoju, podstakla si me da napišem svoju.
Zdravo je nekad otvoriti dušu.
A to da vreme leči sve, definitivno nije istina, možda se vremenom naviknemo na situaciju u kojoj smo se našli, ali ljubav, tuga i ta praznina ostaju zauvek.
user posted image


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

06.07.2011, 14:13

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

user posted image user posted image user posted image .
znam kako se osecas, znam kakav je to bol i kako bi joj viknula u lice "mama, volim te i nedostajes mi!!!" I ja imam tu nesnosnu potrebuuser posted image

IZVORNA PORUKA: mikica sa

svako vece kad legnem pomolim se Bogu i tebi mama da nas cuvas i bdis nas nama.
proslo je pet i po godina otkad si me napustila, bez pozdrava ili bilo kakvog upozorenja.jednostavno te ujutro vise nije bilo.nisi znala da cu plakati dugo, nekad mislim da nikad necu ni prestati... nisi otisla kad si mi trebala, uvijek mi trebas! bilo sta da radim pitam se kako bi bilo da si tu, puno toga se desilo onako kako si rekla. ali, sta god da radim uvijek pokusavam da budes ponosna na mene.
skoro svaku noc sam te sanjala, budila bih se tuzna sto je to bio samo san jer tako silno zelim da si tu... da vidis kako sam, znam da bi bila ponosna sto sam se udala, imam svoj dom... mama, rodila sam sina! tvog unuka! ima samo 12 nedelja ali vec lici na tebe, ima tvoje krupne plave okice koje me na momente tako ozbiljno pogledaju da imam utisak da dopiru negdje duboko u moju dusu... danas sam gledala tvoje slike... sjecam se kako si uvijek hranila vrapce i kad god vidim vrapca pomislim da je to neki glas od tebe... ne sanjam te vise tako cesto otkad se Luka rodio.nisam tuzna, znam da si stalno pored nas... osjetim te u Lukinom pogledu.
mama, volim te i nedostajes mi!!! user posted image user posted image user posted image


clock-img

15.07.2011, 18:11

clock-img

liliana

pencil-img

4820

Sine moj... Dve godine je od kad je prestalo da kuca tvoje srculence...maleno...hrabro...user posted image user posted image user posted image
Volim te.
Seka je moja snaga...Ti si moja hrabrost...
Znam da si u nekom boljem svetu, ne tako surovom kao što je ovaj u kom si mene ostavio...
Volim te.
Čekaj me, i ja ću SIGURNO doći...


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

15.07.2011, 18:32

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Uh Liliana user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.07.2011, 18:38

clock-img

Verus

pencil-img

11942

liliana rasplaka me..user posted image .

clock-img

15.07.2011, 18:38

clock-img

Anoniman

user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.07.2011, 18:40

clock-img

Verus

pencil-img

11942

jaoj mikice suze ronim, sigurna sam da tvoja mama cuva i tebe i tvog sina....

ne znam sto dodjem u ovu temu, uvek izadjem slomljenog srcauser posted image

clock-img

19.07.2011, 02:18

clock-img

cicimummy

pencil-img

376

Deda...kratka rec...preveliko znacenje....citav zivot se trudio da nadoknadi zivog oca...
Podigao kao svoje dete,ali sa mnogo vise posvecenosti...
Skolovao sa svojih 79 godina sam...Iz ljubavi,zi iskonske potrebe da me zastiti ceo moj zivot je bio uz mene....Na Cveti ove godine je preminuo u svojo 84-oj godini zivota..Nije bio puno bolestan ali je bio star...Uvek je govorio da popijem za tvoju svadbu i posle nek me nema slobodno...da je sacekao samo malo mogao je da uziva u mojoj sreci...pre neki dan sam zaprosena...udacu se uskoro...A njega  nece biti.... Dao je tezak zadatak mojim roditeljima...Treba biti deda kao on...treba...tesko je i pretesko...ali samo njemu posvecujem svaku srecu i podvig...jer je on za sve to zasluzan....volela bih da mu sve ispricam...jedino sam njemu sve pricala...nedostaje bolesno....ali znam da je uz mene...jer nema on drugi dom osim doma u srcu u mom.. :( Tako nasa pesma kaze :( <3 Zauvek ja i moj mili...

clock-img

19.07.2011, 03:56

clock-img

vukosava

pencil-img

4484


IZVORNA PORUKA: liliana

Sine moj... Dve godine je od kad je prestalo da kuca tvoje srculence...maleno...hrabro...user posted image user posted image user posted image
Volim te.
Seka je moja snaga...Ti si moja hrabrost...
Znam da si u nekom boljem svetu, ne tako surovom kao što je ovaj u kom si mene ostavio...
Volim te.
Čekaj me, i ja ću SIGURNO doći...



user posted image

clock-img

15.08.2011, 13:23

clock-img

tina37

pencil-img

600

Draga tetkina curice,nema te s nama wec 5 dana.Owo nije trebalo da se desi,do sada si trebala doci kuci oporawljena.Uspawali su te zauwek.Znas da sam mislila kako ce biti lepo da se totalno izlecis,a ja da u owo wreme iduce godine donesem na swet malo stworenje,koje bi ti pazila kao ja tebe.Jako ce mi nedostajati sto necu imati kome prawiti frizure,sminkati,ogovarati.Ljubi tetka swog andjela i nadam se da je ovo kosmar,da cemo se probuditi a ti biti s nama,nasa uspawana lepotica.Oprosti sto placemo,znam kako si bila jaka do zadnjeg dana.Nikada necu reci owo je poslednje zbogom,jer ti ziwis u swima nama.

_____________________________

Jos nisam imala tu priliku i cas_t da me sreca upozna

clock-img

15.08.2011, 13:26

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Uh user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

15.08.2011, 13:27

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

user posted image

clock-img

15.08.2011, 13:35

clock-img

ivaj

pencil-img

1557

user posted image user posted image user posted image
(hvala svim clanicama- sto postojite- pa se bar s vama isplacem)

I da dodam-mamice moja,znas koliko mi nedostajes...
Tako je tesko bez tebe...

clock-img

15.08.2011, 13:37

clock-img

Anoniman

Ivaj... nemam reči, tako mi je teško kad vidim koliko ti fali... user posted image

clock-img

15.08.2011, 13:38

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

user posted image user posted image

clock-img

15.08.2011, 13:38

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Tina,Ivaj user posted image

clock-img

15.08.2011, 13:40

clock-img

degu

pencil-img

11332

Tina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

17.08.2011, 22:22

clock-img

maca821

pencil-img

3514

Mene je sve ovo rasplakalo,joj Boze..

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

17.08.2011, 22:26

clock-img

maca821

pencil-img

3514


IZVORNA PORUKA: liliana

Pre dve godine je počela naša borba...Ti i ja je nismo dobili...seka jeste...
Nema tih reči koje mogu da opišu moju tugu za tobom...Nema načina da se zaustavi moj bol...Nema ničega što može da zaustavi moje suze...Sine moj...Bio si hrabar...Želela sam da se rodiš, rasteš sa svojom sekom, učiš život...Nismo uspeli ni ti ni ja...Sa tobom sam otišla i ja.
Seka je uspela. Izborila se. Hvala joj što je bila jaka i hrabra. Jača i hrabrija od svih ljudi koje poznajem. Gledam je i pitam se:Kakav bi ti bio? Da li biste ličili jedno na drugo? Definitivno bi joj bilo lakše da kroz život idete zajedno...ovako...sama je...a nije trebalo tako da bude!!!
Želim da verujem da si u nekom boljem svetu od ovog ovde!!!Znam da me negde čekaš i da te deda čuva...kao što bih te ja čuvala... Čekaj me-i ja ću sigurno doći...


user posted image user posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…

clock-img

17.08.2011, 22:53

clock-img

pepeljuga

pencil-img

2539

Najvise bih volela da mogu mom deki sutra da cestitam rodjendan user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

clock-img

09.09.2011, 14:38

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

I nakon tacno 19 godina isto mi nedostajes, tata.

clock-img

09.09.2011, 14:44

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18804

Vuko user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.09.2011, 16:37

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

eto vec 11 godina kako te nema , otisle smo na groblje , sedela , pricale nesto bzvz i nismo te ni pomenule user posted image , tako jednostavno smo navikle da si umro , valjda
ali ja ceo dan pokusavam da se setim tvog glasa


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !