cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reći ...

  
clock-img

12.05.2011, 23:35

clock-img

eni26

pencil-img

3380

user posted image user posted image

clock-img

12.05.2011, 23:36

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Uh user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

12.05.2011, 23:44

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Uh Ciklamo user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.05.2011, 09:58

clock-img

Anoniman

Nema te 12 godina , trazim te u svakom mravu koga vidim da hoda sam i mislim
` ako krene ka meni to je moj tata ` user posted image
Mnogo mi nedostajes , nisi stigao da upoznas ni mene a ni moju decu , trazim slicnosti  i ponosim se kad me sa tobom uporede user posted image V te

clock-img

17.05.2011, 10:47

clock-img

milenatea

pencil-img

1560

user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.05.2011, 14:10

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

gore iznad oblaka

Ova me pesma seca na moju dragu drugaricu, umrla je pre cetiri godine iznenada,bila je jako mlada. Druzile smo se od srednje skole, toliko toga je htela, toliko je bila puna zivota, uvek spremna za igru i pevanje, lepo je pisla stihove, imala dara za mnogo stvari, planirala je mnogo toga a onda iznenada odjednom nestala je, zivot je stao sve je nestalo....Zao mi je .....Ostale su uspomene ostala su secanja, a jednog dana, kako kaze mama njena, opet cemo mi svi biti zajedno tamo negde.....user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 24.5.2011 14:14:02 >

clock-img

24.05.2011, 17:16

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

tata i danas mi falis , nema veze ni sa cim , videla sam covek koji hoda slicno kao ti i eto
secam se i kako hodas
i sta sad , nista
idem na groblje da odnesem cvece a moram i M da vodim
ne volim da idemo tamo zajedno jer ne znam kako da joj objasnim sta je to i zasto placem a nisam se udarila user posted image
jbm ti zivot i coveka , danas jesi , sutra nisam
i jos da ti kazem da se bojim smrti a predpostavljam da nije nesto spektakularno
ali eto , ko zna
falis mi i takoooo


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

24.05.2011, 18:49

clock-img

Brana

pencil-img

4456

E Olga,tesko je uzasno,bas mi je zaouser posted image ebem ti zivot,svaki trenutak je proslost,cini mi se da sadasnjosti i nema,samo nas okruzuju proslost i buducnost,svaki dati momenat prolazli brzo,ali ostaje urezan duboko u srcu, ali najbitnije je imati uspomene i pamcenje na nekoga ko vise nije sa nama,jer time ta osoba i dalje zivi,zivi kroz nas i kroz nasu decu..i sve dok je neko pamti...kada nastupi zaborav moze se slobodno reci da je ta osoba zvanicno umrla zauvek...
Mojoj najboljoj baki na svetu je 31.maja 8g.od kako nije vise sa nama,i svaki 31.maj mi je rana na srcu,tada otplacem i u miru se set__im svega sto je ucinila za mene,moju porodicu,svaki njen osmeh,rec,zagraljaj i poljubac oset__im i pomislim,videcemo se svi mi jednog dana,opet cu ja videti moju bakanu,jedinu i najbolju..uf..user posted image
One ne zna da sam diplomirala,tome bi se najvise radovala,onda ne zna da sam se udala i rodila sina...i to bi je beskrajno usrecilo....eto to bih joj sigurno najvise od svega htela reci...


< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 18:53:17 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

10.06.2011, 07:37

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

Nemam više ni jednog dedu ni jednu babu, umrla mi je drugarica iz klupe u šestom razredu, dva druga (Hočkins i izlik krvi na mozak, oba nisu dočekala ni 26 godina), stric, ujna.... Ali...

Al htela sam reći svom ocu da sam završila i srednju školu, i fakultet (isti kao i on), i magistrirala (isto gde je on davao ispite na magistarskim a nije završio jer je nas decu čuvao i izdržavao). Sa sam i udala se i doktorirala. I evo sad imao bi i unuku, imao bi već i dva unuka...Ništa ovo nije video...

Nisam pravila svadbu jer kad god bih nešto slavila i koliko god ljudi da bi mi bilo oko mene, uvek sam mislila - sad ubaci naslov ove teme ...

9.9.1992. eh što ne volim devetke...

clock-img

10.06.2011, 07:41

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

Izem ti temu i ovaj D-MOL koji me ufati kad pomislim na to

KLIKNI

tatina pesma


clock-img

10.06.2011, 07:51

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: vukosava

Nemam više ni jednog dedu ni jednu babu, umrla mi je drugarica iz klupe u šestom razredu, dva druga (Hočkins i izlik krvi na mozak, oba nisu dočekala ni 26 godina), stric, ujna.... Ali...

Al htela sam reći svom ocu da sam završila i srednju školu, i fakultet (isti kao i on), i magistrirala (isto gde je on davao ispite na magistarskim a nije završio jer je nas decu čuvao i izdržavao). Sa sam i udala se i doktorirala. I evo sad imao bi i unuku, imao bi već i dva unuka...Ništa ovo nije video...

Nisam pravila svadbu jer kad god bih nešto slavila i koliko god ljudi da bi mi bilo oko mene, uvek sam mislila - sad ubaci naslov ove teme ...

9.9.1992. eh što ne volim devetke...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.06.2011, 16:26

clock-img

liliana

pencil-img

4820

Pre dve godine je počela naša borba...Ti i ja je nismo dobili...seka jeste...
Nema tih reči koje mogu da opišu moju tugu za tobom...Nema načina da se zaustavi moj bol...Nema ničega što može da zaustavi moje suze...Sine moj...Bio si hrabar...Želela sam da se rodiš, rasteš sa svojom sekom, učiš život...Nismo uspeli ni ti ni ja...Sa tobom sam otišla i ja.
Seka je uspela. Izborila se. Hvala joj što je bila jaka i hrabra. Jača i hrabrija od svih ljudi koje poznajem. Gledam je i pitam se:Kakav bi ti bio? Da li biste ličili jedno na drugo? Definitivno bi joj bilo lakše da kroz život idete zajedno...ovako...sama je...a nije trebalo tako da bude!!!
Želim da verujem da si u nekom boljem svetu od ovog ovde!!!Znam da me negde čekaš i da te deda čuva...kao što bih te ja čuvala... Čekaj me-i ja ću sigurno doći...


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

23.06.2011, 16:44

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Uh Ljiljana, bas mi je tesko kad sam ovo procitala i suze su mu posle kao da te poznajem... neka Bog cuva andjela malog. Ljubim vas prijo...

Ja molim za tebe, sa neba andjele...

clock-img

23.06.2011, 16:51

clock-img

bea83

pencil-img

5169

liliana, svaki put kad pročitam tvoj post na ovu temu, potresem se do srži jer samo sklopim oči i pokušam da zamislim kako se ti trenutno osećaš...user posted image user posted image

clock-img

23.06.2011, 16:55

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: liliana

Pre dve godine je počela naša borba...Ti i ja je nismo dobili...seka jeste...
Nema tih reči koje mogu da opišu moju tugu za tobom...Nema načina da se zaustavi moj bol...Nema ničega što može da zaustavi moje suze...Sine moj...Bio si hrabar...Želela sam da se rodiš, rasteš sa svojom sekom, učiš život...Nismo uspeli ni ti ni ja...Sa tobom sam otišla i ja.
Seka je uspela. Izborila se. Hvala joj što je bila jaka i hrabra. Jača i hrabrija od svih ljudi koje poznajem. Gledam je i pitam se:Kakav bi ti bio? Da li biste ličili jedno na drugo? Definitivno bi joj bilo lakše da kroz život idete zajedno...ovako...sama je...a nije trebalo tako da bude!!!
Želim da verujem da si u nekom boljem svetu od ovog ovde!!!Znam da me negde čekaš i da te deda čuva...kao što bih te ja čuvala... Čekaj me-i ja ću sigurno doći...


user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.06.2011, 01:05

clock-img

liliana

pencil-img

4820

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

clock-img

30.06.2011, 23:05

clock-img

lidija 011

pencil-img

771

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... bas sam se rastuzila user posted image user posted image user posted image user posted image ... 5 min. smisljam sta da ti napisem, ali samo mogu user posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

clock-img

30.06.2011, 23:53

clock-img

mikica sa

pencil-img

1751

svako vece kad legnem pomolim se Bogu i tebi mama da nas cuvas i bdis nas nama.
proslo je pet i po godina otkad si me napustila, bez pozdrava ili bilo kakvog upozorenja.jednostavno te ujutro vise nije bilo.nisi znala da cu plakati dugo, nekad mislim da nikad necu ni prestati... nisi otisla kad si mi trebala, uvijek mi trebas! bilo sta da radim pitam se kako bi bilo da si tu, puno toga se desilo onako kako si rekla. ali, sta god da radim uvijek pokusavam da budes ponosna na mene.
skoro svaku noc sam te sanjala, budila bih se tuzna sto je to bio samo san jer tako silno zelim da si tu... da vidis kako sam, znam da bi bila ponosna sto sam se udala, imam svoj dom... mama, rodila sam sina! tvog unuka! ima samo 12 nedelja ali vec lici na tebe, ima tvoje krupne plave okice koje me na momente tako ozbiljno pogledaju da imam utisak da dopiru negdje duboko u moju dusu... danas sam gledala tvoje slike... sjecam se kako si uvijek hranila vrapce i kad god vidim vrapca pomislim da je to neki glas od tebe... ne sanjam te vise tako cesto otkad se Luka rodio.nisam tuzna, znam da si stalno pored nas... osjetim te u Lukinom pogledu.
mama, volim te i nedostajes mi!!! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mikica sa -- 30.6.2011 23:55:05 >


_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

clock-img

01.07.2011, 01:13

clock-img

vukosava

pencil-img

4484

Tata, srecan bi ti bio danas 62. rodjendan. Evo sad imas i tri unuceta...

clock-img

01.07.2011, 01:17

clock-img

vukosava

pencil-img

4484


IZVORNA PORUKA: liliana

Pre dve godine je počela naša borba...Ti i ja je nismo dobili...seka jeste...


user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.07.2011, 12:15

clock-img

degu

pencil-img

11332

Nema te, a htela sam ti reći da dugo, dugo nisam mogla da ti oprostim što si otišla, ostavila moje naručje prazno i ruke željne tvog zagrljaja. Dugo sam verovala da si me samo malo više volela,da ne bi otišla, da bi se izborila, da bi preživela.
Sada želim da ti kažem da ti OPRAŠTAM, znam da nisi mogla da biraš. I želim da ti kažem da te volim, da mi nedostaješ svakog dana zadnjih 14 godina, posebno sad kad se borim sa najtežom bitkom u životu, bitkom za svoje dete. Treba mi tvoja ruka da me vodi, da me podigne kad pokleknem i padnem.
Mama, zar je za mene ta reč tako bolno strana, kad već godinama nemam koga tako da zovem, kad  godinama ne mogu da kažem :"U srcu moje mame i moje srce kuca". Tako bolno strana da mene nikad niko neće tako zvati?
A sve što sam želela od momenta kad sam te izgubila, bilo je da zasnujem svoju porodicu, da ponovo osetim tu čudesnu vezu između majke i deteta. A sada mi život postavlja nove prepreke, kao da mi nije bilo dovoljno.
Anđele moj najdraži, čuvaj me i ne dopusti da moje ruke zauvek ostanu prazne, učini čudo za mene i pošalji mi najlepši dar.





_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

01.07.2011, 12:17

clock-img

jelenadunja

pencil-img

1012

Tajo moj..........Dunji je danas prvi rodjendan,a ti nisi vise tu,i nisi danas ovde samnom i sa njom da to proslavimo :-( jako nam nedostajes deda medo......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela

clock-img

01.07.2011, 12:17

clock-img

jelenadunja

pencil-img

1012

user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: degu

Nema te, a htela sam ti reći da dugo, dugo nisam mogla da ti oprostim što si otišla, ostavila moje naručje prazno i ruke željne tvog zagrljaja. Dugo sam verovala da si me samo malo više volela,da ne bi otišla, da bi se izborila, da bi preživela.
Sada želim da ti kažem da ti OPRAŠTAM, znam da nisi mogla da biraš. I želim da ti kažem da te volim, da mi nedostaješ svakog dana zadnjih 14 godina, posebno sad kad se borim sa najtežom bitkom u životu, bitkom za svoje dete. Treba mi tvoja ruka da me vodi, da me podigne kad pokleknem i padnem.
Mama, zar je za mene ta reč tako bolno strana, kad već godinama nemam koga tako da zovem, kad  godinama ne mogu da kažem :"U srcu moje mame i moje srce kuca". Tako bolno strana da mene nikad niko neće tako zvati?
A sve što sam želela od momenta kad sam te izgubila, bilo je da zasnujem svoju porodicu, da ponovo osetim tu čudesnu vezu između majke i deteta. A sada mi život postavlja nove prepreke, kao da mi nije bilo dovoljno.
Anđele moj najdraži, čuvaj me i ne dopusti da moje ruke zauvek ostanu prazne, učini čudo za mene i pošalji mi najlepši dar.







_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela

clock-img

01.07.2011, 12:19

clock-img

MarijaBg

pencil-img

3138

Uh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.07.2011, 12:19

clock-img

degu

pencil-img

11332

user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3