cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reci ...

  
clock-img

21.05.2010, 15:32

clock-img

diamond

pencil-img

823

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.05.2010, 18:37

clock-img

Anoniman

Liliana , draga ........user posted image

clock-img

21.05.2010, 18:41

clock-img

Dora

pencil-img

3456

Deda...došli smo iz porodilišta pravo tvojoj kući a ti nisi bio tu da nas dočekaš...
Nedostaješ mi svakog dana. sad najviše...user posted image

clock-img

31.05.2010, 00:37

clock-img

Novosadjanka T.

pencil-img

310

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

clock-img

05.06.2010, 12:04

clock-img

New Mom

pencil-img

10345

Ožalostila si me.
Imale smo dogovor da ćeš biti ovde da podelimo zajedno moje najradosnije vesti. Nisi održala obećanje. Ne znam da li sam ti dovoljno pokazivala koliko mi značiš u životu. Moja druga mama. Ponosim se kad kod sebe uočim da sam, sem imena, nasledila i deliće karaktera, istog razmišljanja i ukusa.
Uvek smo se lepo slagale. Hvala ti što si me podržavala, razumevala, mazila, odgajala, volela. Ništa nije isto bez tebe. Nadam se da si našla svoj mir i olakšanje.
Nedostaješ mi...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

clock-img

05.06.2010, 12:12

clock-img

cicko

pencil-img

982

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

clock-img

20.07.2010, 10:01

clock-img

Anoniman

e pa baba zbogom.
koja si ti kraljica bila, zeno..

imala si uvrnute izreke koje si pokupila tamo u Kninu..
pa si me iznenadila kad si videla teu i rekla:
" ko ti kose prebrojio taj ti naudio"
mnogo lepa izreka i cudna: time babe hoce da kazu " posto ti niko nece nikad uspeti dlake na glavi prebrojati, nece ti niko ni nauditi"

imala si prorocke snove i jaku intuiciju.
kad sanjas konje znas da je neko dobro.

neverovatno je da si odsanjala rodjenje svakog svog praunuceta...i pre nego sto su i roditelji znali da su trudni ti si sanjala i radovala se. a mi mislili da si luda...dok nismo uvideli da pogadjas iz cuga.

zao mi je sto nisi makar umrla u svojoj kuci u Hrvatskoj medju konjima ali dobro sada.

mudrica jedna bez dana skole.
duga seda kosa skupljena u kiku ispod teget marame (niko te nije mogao nagovoriti da skines maramu kad si dosla u Srbiju)
i siroke teget suknje

zeno bre ti si na 35stepeni nosila dzempere user posted image ..stalno ti je bilo hladno i stalno si mislila da je drugima hladno.

stalno si govorila da dobro izgledam kad sam bila najdeblja jer je tebi to oznaka zdravlja. a kad dodjem "lepa i mrsava" ti kazes "ala si propala" user posted image user posted image user posted image
kad sam ti rekla da se udajem , pitala si me:
"KAKO JEDE TAj TVOJ?"
kakav na jelu takav na delu- to je tvoja parola bila
user posted image user posted image user posted image

e jesi bila show.
smejala si se tako da ti se oci skupe u dve crtice...user posted image user posted image user posted image

cetiri cerke za tobom, devet unucadi, sedam praunucadi. Svaka cas_t!
htela si sina, volela si musku decu jer se tako trazilo u to vreme.

mislim baba, da si dala svetu toliuko dobrote kroz moju mamu i moje tetke da ...od tebe i previse...

zbogom



< Poruku je uredio OTI -- 20.7.2010 10:14:19 >

clock-img

20.07.2010, 10:07

clock-img

Anoniman

OTI user posted image
Ti si jedno user posted image !

clock-img

20.07.2010, 10:07

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Divan text i divna zena.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

20.07.2010, 12:15

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Vesto izbegavam ovakve teme ali ima dana kada pozelim nesto da napisem,znam da cu se sad ugusiti plakajuci ali ce mi bar biti lakse
Vec sa mojih godinu dana si morao da odes na tu strasnu operaciju,vise se nisi vratio na posao ali si zato meni priredio najlepse detinjstvo,vodio si me i vracao iz skole,spremao mi da jedem,branio me uvek od mame,budio si me svako jutro da zajedno gledamo crtani u 7 cak i kada sam isla u 8-mi razred(nije mi smetalo jer sam znala da sam ja tvoja mezimica)...nisam mislila da ces me tako brzo ostaviti i to na moj rodjendan,nisi bio tu kad sam imala maturu,kad sam se udavala,poradjala...toliko si voleo decu,uvek si nas sve iz dvorista vodio na sladoled kako bi se tek sad radovao kad bi znao da imas 6-ro unucadi a nisi nijedno uspeo da vidis,moja Lana ima oci na tebe a bratovih svih cetvoro tvoj zalizak...rasplacem se svaki put kad deci pevam pesmu Deda,deda niko te na svetu ne voli ko ja...Lana me cesto pita ko je tvoj tata pokazujem joj slike ali ona to ne shvata hoce da te vidi i ja toliko zelim da te vidim,strasno mi nedostajes...priblizava se 13 godina kako nismo zajedno a ja te jos uvek zeljno iscekujem...Volim te TATA PUNO,PUNO user posted image

clock-img

20.07.2010, 12:45

clock-img

Anitaaa

pencil-img

1360

dirnula si me pravo u user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

clock-img

20.07.2010, 12:46

clock-img

Anitaaa

pencil-img

1360

Otika....luda si 100 gradi user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

clock-img

20.07.2010, 12:56

clock-img

pepino

pencil-img

2296

Joj Oti legendo,kakav tekst!user posted image
Baka je bila strasna,takve su ti nase babe Bosanke!user posted image
Of topic,majka od mm ujne,baba Rosa,kakva je to kraljica!user posted image
Mi kad odemo kod njih na Slavu,ona je moja glavna drugarica,nije u to vrijeme imala 4g dijece,znate kako je to tada bilo,odma ne moze,trazi drugu,itd....
Meni je davala strucne savjete kako da pravimo bebu,poze i sve,obozavam babe,al stvarnooo!!!!user posted image

clock-img

20.07.2010, 13:00

clock-img

buhla

pencil-img

2564

jelena user posted image  user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

clock-img

20.07.2010, 13:03

clock-img

micketta

pencil-img

795

jooj, LJ, rasplakah se i ja. grlim te puno, puno user posted image

oti, hrabra zeno... sad vidim i na koga si user posted image


_____________________________

zna baba

clock-img

20.07.2010, 13:04

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Hvala Vam devojke sad mi to puno znaci user posted image

clock-img

20.07.2010, 13:10

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Uh,bre,placem kao malo dete user posted image user posted image user posted image
Oti,Jelena user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

21.07.2010, 13:19

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Žene moram da vam kažem da sam i mm pročitala šta sam napisala i on je plakao srce moje

clock-img

30.07.2010, 12:57

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

Danas je jedan od ona tri dana, tvoj rodjendan drugarice moja, ovo je cetvrti tvoj rodjendan bez tebe, prerano si otisla......

clock-img

08.09.2010, 11:02

clock-img

Crvenkapa85

pencil-img

1588

"Nema te a htela sam ti reci",
da mi je da vratim vreme,da te usrecim jos jednom......kao onog dana kad sam vam saopstila da ce te postati baka.....eh da mi je......a nije...
samo suze......a bili ste mi druga majka.....a cutali ste,niste mi hteli reci koliko vase vreme brzo prolazi....i kad se setim samo snage koju ste mi davali.....da me zastitite kad vetar duva......dok niste ispustali unuce iz ruku.....dok ste sedeli pored kreveca gledajuci je kako bezbrizno spava.....nedostaje mi....nasa tracaranja.....kafa u dubokoj noci....i zar cigarete kasno u noc.....eh da mi je svih onih babskih prica,a nije....sad bi ih rado slusala.....ne skupljaj mrve rukom.....secam se kad ste mi bacili so na glavu ne bi li doznali sta nosim u stomaku....secam se svake stepenice u porodilistu koju ste zakoracili samnom.....secam se koliko ste snage imali....a onda je odjednom nestala......zao mi je samo sto niste mogli vise da uzivate u svom unucetu ........i sada sto niste tu da ga opet gledate dok bezbrizno raste.....zauvek,u mom secanju.....

clock-img

09.10.2010, 15:13

clock-img

jovana13

pencil-img

1189

brate moj....ostavio si nas sve ne osvrnuvsi se na to kakav ce zivot biti tvojim najdrazima bez tebe... otisao si prebrzo ne ispunivsi najbitnije stavke zivota.... cekali smo pozivnicu za svadbu a dobili oprostajno pismo.... ljuti smo brate na tebe sto si nas ostavio bez objasnjenja i bez potrazene pomoci...mozda smo zajedno mogli da ti pomognemo...tada ne bi napravio ovu gresku... ZASTO????? na ovo pitanje nema odgovora..odgovor si znao jedino ti.... nisi stigao da upoznas bratanca,a sada ce on nositi tvoje ime,mozda nam tako budes blize,mozda ce to bar malo umanjiti bol sto vise nisi tu.... te noci kad si pocinio gresku,roditelji su ostali bez sina sestre bez najdrazeg brata a beograd je ostao bez najboljeg policajca... nakada necu zaboraviti tvoj decacki pogled i osmeh....neka ti je vecna slava brate...
KAD JUTROM SE PROSIRI MIRIS TAMJANA TAD ODMAH SE PODSETIM NA NASEG IVANA.TVOJ OSMEH JE GREJAO OD SUNCA TOPLIJE TVOJE OCI SU BILE OD NEBA VEDRIJE. BRATE MOJ SAD SVIRACI OPET SVIRAJU, MOJ IVANE VISE TE NAMA U SRCE DIRAJU. BRATE MOJ PEVAJU PESME STO VOLEO SI TAD SAMO JEDNU ONI NE SMEJU ''AKO UMREM MLAD''. OTAC I MAJKA SESTRA I PRIJATELJI ZA TVOJU SU DUSU DLANOVE SKLOPILI....

clock-img

09.10.2010, 15:16

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

user posted image ja sam nedavno ostala bez brata.. bol koja nikad ne prestaje user posted image user posted image

jovana user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.10.2010, 15:18

clock-img

jovana13

pencil-img

1189

onda se razumemo odlicno Ana...user posted image user posted image

clock-img

09.10.2010, 15:27

clock-img

indy_25

pencil-img

4228

Jovana user posted image  rasplaka meuser posted image user posted image user posted image  kako je tuzno user posted image

clock-img

09.10.2010, 17:12

clock-img

bebolino

pencil-img

106

user posted image user posted image user posted image nažalost znam kako je to, 12 godina je od kako sam ostala bez brata, to je bol koja se ne može opisati, koja nikad ne prestaje, vreme ne pomaže user posted image user posted image user posted image