cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Nema te, a htela sam ti reci ...

  
clock-img

07.04.2010, 13:30

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

liliana user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

07.04.2010, 13:31

clock-img

bebironcic

pencil-img

1543

O,Boze kad procitam ovako nestouser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

clock-img

07.04.2010, 13:37

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

Rasplka me user posted image jako tuzno

clock-img

07.04.2010, 15:04

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2010, 15:12

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394


Liliana user posted image

clock-img

07.04.2010, 15:13

clock-img

pepino

pencil-img

2296

IZVORNA PORUKA: liliana

I nižu se dani...Toliko smo te želeli, radovali se, pravili planove za nas četvoro... Sada nas je troje...Srečni smo što se tvoja seka spasila, što je Profesor bio čudotvorac da je spase, a Bog milostiv da nam je podari... Tužni smo što te nismo dočekali u zagrljaj... Imao si i ime. Za tebe smo znali kako bi se zvao, za seku smo smišljali. Ona raste. Svakim danom je sve veča i lepša. Radujemo se svakom njenom osmehu, glasu, pokretu. I tugujemo za tobom... Seka če verovatno ostati sama, jer više dece nečemo moči imati. Tako su nam rekli. Nisam te mogla ni zagrliti, ni poljubiti, ni videti ... Nema dana da ne nislim na tebe, na tvoj mali , nedužni život, na to kako bi naši životi sada izgledali da je sve bilo kako treba...  Nedostaješ. I kad se smejem-ja bih plakala, i kada pevam- ja bih vrištala... I šta god da uradim-ne vredi- ne pomaže... U kuhinji i dalje na istom mestu stoje dve šolje koje sam uvek zamišljala u tvojim i sekinim ručicasma, kako sedite, doručkujete i pijete mleko, veselo se smejuči... Uvek kada je uvedemo u kuhinju- seka gleda pravo u njih i nešto im priča, kao da zna, kao da oseča...  U našoj sobi - jedan krevetič, umesto dva, sve stvari za devojčicu umesto... I šta god da radim, o čemu god da mislim, gde god da pođem- znam nema te... Znam da si anđeo... Anđele, čuvaj svoju seku... Čuvaj joj dan i san...




Pa ja po peti put oplaka,ebem ti zivot!!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2010, 15:14

clock-img

Anoniman

Jako tuzno...user posted image Pocela sam da placem... user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.04.2010, 09:55

clock-img

Anoniman

bila je neko ko se zarazno smejao,toliko da su se ljudi i sami pitali da li je normalna....sa njom su ispirali usta,pretresali njen život i korake do detalja,ogovarali kod roditelja....a ona je svako jutro išla u medicinsku školu sa cigaretom u ruci, prečesto sa neke žurke,i bolelo je uvo za sve...udisala je život,gazila preko jedinica u dnevniku i lečila se osmehom....

sećaš se JULIJANA kad si upala kod mene u školu na čas kod najstrožije profesorke i tražila da izađem da me prebiješ od batina što sam se sa tvojim dečkom vraćala kući iz grada?uh kako sam te tada mrzela....kako sam mogla da te počupam...a ja te odvela na kafu i rakiju od dunje i zaradila 3 neopravdana taj dan.........user posted image

sećaš se JULIJANA kad si na matursko veče došla u invalidskim kolicima jer ti je prethodne večeri puklo slepo crevo pa su te operisanu pustili na sopstvenu odgovornost?sećaš li se kako ti je noga cupkala što ne možeš da ustaneš i igraš? sećaš se znam,samo sada tome ne možemo zajedno da se smejemo....

sećaš se JULIJANA kako si na petogodišnjici mature sa stomakom do zuba igrala na stolu i kako su te svi gledali?i neka su, drotovi uspavani, opet te je bolelo uvo za sve,za to što neki škrguću dok dišu život....

a juče sam videla tvoje pače....kako je porastao....počeo je da hoda...ide i okreće se da vidi ide li tata za njim...mame nema,i njemu nije jasno gde je otišla.....kažu mi da je tri puta pao niz stepenice pokušavajući da se popne na sprat gde su stavili tvoj sanduk,znao je da je mama negde gore.....

nasmej se opet,negde gore,da te čujemo...nasmej se pa nek pregrizu dušmani koji su te pljuvali a plakali kad si umrla...nasmej se jako,samo onako kako ti umeš....

clock-img

09.04.2010, 10:00

clock-img

Mari86

pencil-img

2202

user posted image user posted image user posted image milaaa...user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

clock-img

09.04.2010, 10:42

clock-img

Anoniman

joj banini...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.04.2010, 11:08

clock-img

Anoniman

Ufffff, baniniuser posted image

clock-img

09.04.2010, 11:34

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

10.04.2010, 02:21

clock-img

Novosadjanka T.

pencil-img

310

Nicice moje klijalu mi oci
Vrelo sveze krvi u vene se toci
Osecam toplinu daha majcinoga
Sigurno me voli dar sam joj od Boga

Da li na tom svetu ima mnogo cveca
Caruju li ljubav istina i sreca
Prhula bih rado iz toploga gnezda
Mili mi se sijanje meseca i zvezda

Mnogo me zanima Sunce kako greje
Slavuj kako peva , sneg kako veje
Molim ti se majcice rodi me sto pre
Da ugledam i ja delo Bozije

Da li je  ko nebo blago lice tvoje
Jos te ne poznajem voljena majcice
Danima zamisljam osmehnutog tatu
Bicu dobra sestra voljenome bratu

Ali sto ti majko tako ja srce lupa
Joj upomoc mila majko neko me iz tebe cupa
Hladno mi je majko uzasno me boli
Zar se na tom svetu ni malo ne voli

Umesto zivota ovde smrt se ljubi
Ko me tako grozno bez presude ubi
Ranjena se dusa ka nebu izvija
A dzelate ceka pravedni sudija

Gresni roditelji zao mi je vas
Pokusajte kajanjem da nadjete spas
Mozda niste znali sta ste uradili
Jedno ljudsko bice vi ste usmritli


ANDJELE MOJ IZVINI, OPROSTI STO TI NISAM DALA VREMENA DA TVOJE SRCE ZAKUCA. NEMA DANA DA NE OSETIM TAJ DUBOKI BOL, DA ME SUZA NE OPECE, DA NE POZELIM DA JE SVE SAMO SAN.
ANDJELE OPROSTI MI


                                                   pesma "Dnevnik nerodjene devojcice"


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

clock-img

10.04.2010, 02:29

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

IZVORNA PORUKA: banini

kažu mi da je tri puta pao niz stepenice pokušavajući da se popne na sprat gde su stavili tvoj sanduk,znao je da je mama negde gore.....




Ovo je nešto najbolnije što sam u životu čula.................................................
.......................................................................................................................
........................................................................................................................
........................................................................................................................

Prostruja sve u meni što postoji draga Banini........


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

10.04.2010, 02:31

clock-img

eugenija

pencil-img

5366

Novosađanko, vidim da si u prosecu tugovanja i velike patnje. Ne bih te dirala ništa, niti te tešila, niti tu sme bilo šta da se dira.

Samo zagrljaj ti pružam ove noćiuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


clock-img

10.04.2010, 10:11

clock-img

NadaR

pencil-img

10840


IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: banini

kažu mi da je tri puta pao niz stepenice pokušavajući da se popne na sprat gde su stavili tvoj sanduk,znao je da je mama negde gore.....




Ovo je nešto najbolnije što sam u životu čula.................................................
.......................................................................................................................
........................................................................................................................
........................................................................................................................

Prostruja sve u meni što postoji draga Banini........



user posted image user posted image user posted image user posted image
tugo

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

10.04.2010, 12:06

clock-img

Jeca*

pencil-img

8145

najsebičnije žalim što sam pročitala ovo što je napisala banini jer od juče plačem svaki put kad mi se njene reči provrte kroz glavu. Toliko me je potresao njen post....strašno bolno.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

clock-img

10.04.2010, 16:36

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

Ovu temu uvek čitam kada sam "jaka", jer znam da inače puknem od tuge...
ali evo i danas nema te jačine koja može da zadrži suze dok čitam vaše postove o ljudima koji su prošli kroz vaše živote i ostavili svoj pečat.

user posted image

clock-img

13.04.2010, 01:57

clock-img

Delijagirl

pencil-img

1701

Srecice!
Neki bi rekli da nemam pravo da tugujem jer te nisam znala u zivo ali svi ti neznaju koliko sati, dana i noci smo prekuckali svako po svojoj tastaturi,radili nase imaginarne zlocine, zasmejavali jedno drugo, tesili se u teskim momentima i pricali o mnogo cemu ...
Ubedjena sam da bi nam tako bilo i uzivo da smo samo imali malo vise vremena...
Vidis da me Mare nije podsetio umalo bi zaboravila godisnjicu tvoje smrti tolko mi je nerealno da te nema vise ... nerealno mi je da te je neko toliko mrzeo da ti je uzeo zivot ...
Samo ocekujem kako ces me sad sad kliknuti na msnju sa porukom "gde si ksendzo", iako znas koliko mrzim taj nadimak ali neka zovi me kako zelis samo da se javis ...
Mozda nas je udruzila zvezda ili je bilo mozda nesto drugo, nazalost nikad necu ni znati ...
Jesam li ti rekla da sam se udala i to na Marakani, eh pa sta bi ti pricala bio si tu medju svim drugarima i tebe sam videla kako se smejes i neverujes da sam stvarno to izvela... Negdje medju svim cestitkama sam cula i tvoje reci ... Zar nebi bilo lepo da su bile prisutne i neke baklje na zapadu? Da to bi bilo jako lepo... I trube smo zaboravili... Zamisli ja sam zaboravila na trube a tolko puta sam ti spomenula, da ih zelim na svadbi i kad mi zapevaju mesečinu, da lupim čašu o patos ... Sigurna sam da ti nisi zaboravio na trube i dok smo mi slusali tamburase, ti si slusao trube i umesto mene lupio tu casu...
Ufff sigurno si osetio koliko sam ovih 14 dana bila besna... Besna na kevu sto je opet trudna, besna na sestru jer je postala takva maloumna curka, besna na sebe sto nemogu da zatrudim i na kraju krajeva besna sam na onog kretena koji ti je uzeo zivot jer da si tu rekao bi ove prave reci koji bi umilile moj bes i pretvorile ga u jedan veliki osmeh. Bar mi ostaje uspomena na tebe i radost sto sam imala prilike da te znam...
Imam par molbica za tebe nadji sve moje koji su tamo na nebu kazi im da jih volim i ne zaboravi da pomazis Teju za mene... Takodje izaberi jednog malog andjela i pobrini se da bude pravi Delija i posalji ga kod Marka i mene pa Belle, Lare, Grete i Kirbya. Mi ga nestrpljivo cekamo ali to vec znas :) I sad sreco bolje da prestanem jer mi vec ponestaje maramica a i cigara i vec vidim kako se smejes i nudis mi da mi odes po paklu iako si tako daleko ali opet blizu tu pored mene ... Znaj da te necu zaboraviti i u mom secanju cez zauvek ziveti ..

Ljubac od Stelle


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

clock-img

13.04.2010, 02:34

clock-img

majka mara

pencil-img

166

...htela sam ti reci...
on je jedan divan decakuser posted image

clock-img

13.04.2010, 03:02

clock-img

Sakiedi

pencil-img

203

Ne znam kako sam dosla na ovaj forum... Ali znam da cu preplakati celu noc.user posted image . Toliko je tuge, nesrece, voljenih osoba kojih vise nema u mom zivotu ali ne mogu i nesmem da pisem jer znam kakvi su mi dani i noci posle toga... Zao mi je. Saosecam se sa svima vama. user posted image user posted image

clock-img

13.04.2010, 10:32

clock-img

Anoniman

ŽAO MI JE CURE ŠTO SAM VAS RASTUŽILA....morala sam nede da napišem,izgovorim,izbacim....user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.05.2010, 10:14

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Pocivaj u miru ...

KLIKNI

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

17.05.2010, 22:29

clock-img

Anoniman

Pitam se šta radiš ...
Kako si?
Kako život ...?


Smeješ li se ...plačeš li ...


Eugi draga  mislim na tebe ...user posted image

clock-img

21.05.2010, 15:31

clock-img

liliana

pencil-img

4820

Sečam se kako sam se uvek radovala  tvom rođendanu i kupovini poklona. Kako sam iščekivala tvoju reakciju da vidim hoče li ti se svideti. Sutra je...a ja više nemam kome kupiti poklon...
I nižu se dani... ne mogu da verujem da je več 9 godina prošlo...
Ne znam da li sam ,zbog svega što me lomilo, uspela da naučim da živim bez tebe, ali znam da mi je jako teško...
Trebao si mi milion puta. Bar da mi kažeš da če sve bit u redu. Uvek sam verovala kada mi to kažeš. I uvek je bilo tako.
Uvek si želeo da budem srečna. Mislim da sam pronašla svoju sreču. Žao mi je što te nema da vidiš to.
Posle tvoje smrti, dugo sam tražila nešto, dok nisam shvatila da to nešto nikada neču nači, a da če to nešto uvek biti tu, negde...
Ja sam postala roditelj i sada razumem svu tvoju brigu za mene i bata, sve savete i "pridike" na koje smo često kolutali očima... Oprosti...ako nisam shvatala, ako nisam znala, ako nisam umela...
Žao mi je što moj anđeo nikada neče upoznati svog dedu, ali ču joj uvek reči da bi imala najboljeg dedu na svetu,koji nju čuva sa neba, jer ne može biti sa nama...
Nedostaješ mi. U svemu što mi se dešava. Nedostaješ. U svakom danu, skupu, mom dolasku i odlasku... Nedostaješ...
Srečan ti rođendan, ma gde da si!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."