cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: crtani filmovi za decu

  
clock-img

17.10.2012, 09:35

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Imamo Pepu jedno milion epizoda user posted image Sad je malo oladio s pepom inače smo ludeli od nje! Svaki dan isto user posted image
Voli Lego Ninjago, Nuki, Koki (imamo disk i sva deca koja dodju kod nas ga obožavaju), Giggle bellies dva diska(pesmice na engleskom), Nodi, Tom i Džeri planiram da uzmem od brata jer on ima milion tih srtaća...
Ako vam treba nešto od toga mogu da vam dam. Samo da vidim da negde podignem to da možete da skidate.

clock-img

09.12.2012, 12:01

clock-img

madre

pencil-img

6600

poceli smo da obozavamo tarzana i malo stopalouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

09.12.2012, 12:15

clock-img

lanajelena

pencil-img

7467

Mia i Nindzago user posted image

clock-img

09.12.2012, 15:01

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Nama je sada favorit Mickey Mouse clubhouse! Jedino mi je žao što je na engleskom, ali opet ima to i svojih prednosti. Juče je čujem: uan, tu, fri, for! A ja je nisam učila user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

09.12.2012, 15:08

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Mi imamo dosta epsizoda na srpskom.user posted image Obozava da gleda.user posted image

clock-img

11.12.2012, 13:19

clock-img

minna

pencil-img

3196

Mi smo poceli da gledamo Disney crtace, kako svake nedelje kupujemo knjige poceo je da voli da gleda i crtace, ali samo one koje zna, tj koju smo knjigu procitali.
A tu su naravno i dalje crtaci sa ultra kanala - ninjago, mia, meda carli, Lulu, lenji grad, pepa i ostali

clock-img

25.12.2012, 11:52

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Ma repertoar je kod svih isti user posted image mi gledamo sve sto ste naveli user posted image user posted image sem Ninjago, ja to ne volim da gledam uvek prebacim, nesto mi se nesvidjaju takvi crtaci.

Stanko i Petko na prvvvom mestu pa Pokoyoo, Pepa , Meda Carli, Lulu, Lenji Grad, Timmy Time, Nuki, Mickey Mouse clubhous a jako voli lutkarke predstave i crtace s lutkama.

Bas voli da gleda one Dvd-eve sto smo dobili od RR Šumska skola (predstave), dok ih nizu izlizale, sad sam ih sakrila dok ne prebacim na komp il su gotovi!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.12.2012 11:53:54 >

clock-img

16.03.2013, 13:07

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Koje crtace su voleli kad su bili bebe?

Ja mom kad pustim mini ultru on uopste ne gleda niti ga interesuje. Jedino kad su reklame gleda i ne trepce.Voli spicu za Dnevnik na RTS-u i spicu za seriju Ljubav i kazna. A crtaci jok. Da li je rano?

clock-img

16.03.2013, 19:19

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

D u tom periodu nije gledao crtane filmove, nije ga interesovalo. Gledao je samo reklame sve do skoro 2,5 god.
L isto ne gleda iako je po ceo dan upaljen tv i uvek se vrti neki crtani. Ona voli reklamu za becolino.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

clock-img

17.03.2013, 07:48

clock-img

Cindarella

pencil-img

1506

Ni M nije bio zainteresovan za crtace u tom periodu.JEDINO sto je moglo da mu privuce paznju je onaj Gummy bear,nista vise.Tek je sa oko godinu ipo poceo da se pomalo interesuje.

clock-img

17.03.2013, 08:54

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Mina gleda samo one crtaće koje im puštaju u vrtiću - Pepa Prase, Nodi, Traktor Tom. Na TV-u skoro nikad neće da ih gleda, eventualno pogleda Štrumpfove.

clock-img

17.03.2013, 08:59

clock-img

Sanja90

pencil-img

1753

Moja starija cerka 2,5god voli da gleda crtace tipa Lenji grad,Meda Carli,Pepe Prase,Diznijeve pogotovo Miki Mausova igraonica,bas odabrano gleda,a ja bas ne zelim da joj pustam sve i svasta samo odabrane crtace,tako da ovo sto ona gleda je sasvim ok. mada vise voli da se igra sa mladjom sekom nego da gleda crtaniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

clock-img

17.03.2013, 09:03

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Andrea ima svoje omiljene:
-Lovci na zmajeve(i ja ga gledam sa njomuser posted image )
-Pepa Prase naravno
-Spijunke i Patak Paja,njega obozava
Sad sama zna da upali tv i nadje kanal koji hoce,pa kad joj se gleda ona sama nadje.I na kompijuteru isto.......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

17.03.2013, 09:04

clock-img

lesica

pencil-img

12015

Puštajte deci bajke braće Grim! Lepo su odradjeni,sinhronizovani,traju po 15-20 minuta.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

17.03.2013, 10:41

clock-img

pandina

pencil-img

2039


IZVORNA PORUKA: sneza24
Ona voli reklamu za becolino.



I V isto user posted image

clock-img

17.03.2013, 10:53

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

Jao pandina kad je ta reklama nema šanse da je dozoveš. Ništa ne čuje samo u tv gleda.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

clock-img

17.03.2013, 11:15

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

mateja voli pepu, nodija i na baby tv cuddliesuser posted image
na yt gleda miki mausa na srpskomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

17.03.2013, 11:24

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Sad su nam NO1 Braca Kret i Fidelove price user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

17.03.2013, 11:36

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

oooo , Braca Kret se i kod nas gledaju i Mia i ja i moj mali poni i tako
sad smo doduse gledali Shreka ( sva tri dela i onaj bozicni specijal ) do besvesti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

18.03.2013, 18:59

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja volim da gledam Srekauser posted image A Andrea Ledeni dob,kako ga ona zove.
Imamo cd sa bajkama brace Grim,i to voli.A od svih bajki omiljena joj je Crvenkapa,nju zna celu i da prica,to je obavezno pred spavanjeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

18.03.2013, 20:44

clock-img

jovana13

pencil-img

1189

mi smo ludeli jedno vreme samo Madagaskar 1.deo ceo znam napamet.... Sad je pocela Lenji grad ali na engleskom voli da gleda na srpskom zna sve napamet pa joj sad zanimljivo na engleskom. A voli i pepeljugu snezanu i 7 patuljaka balta obozava.....

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

clock-img

18.03.2013, 20:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Mare trenutno gleda Mašu i medveda, ruski crtani koji je fantastičan user posted image animacija je odlična.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.03.2013, 20:51

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Moja Teodora se sita ismeje kad gleda Masu I medveda.user posted image

clock-img

18.03.2013, 20:55

clock-img

jovana13

pencil-img

1189

jel zna neko gde mogu da nadjem krcka orascica na srpskom?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

clock-img

18.03.2013, 21:38

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Moja Teodora se sita ismeje kad gleda Masu I medveda.user posted image



Zar nije sjajan? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!