cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: crtani filmovi za decu

  
clock-img

05.10.2011, 12:16

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

IZVORNA PORUKA: n i n a

A od Pepa praseta retko šta sam gluplje videla! user posted image



Zašto? Ja se ne bih složila. Meni je baš super, jako je pozitivan, pun smeha, promoviše porodicu, dogovor, poštovanje izmedju roditelja i dece, pun je humora. Ne znam, meni je stvarno odličan.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

05.10.2011, 12:20

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Ja sam jednu epizodu Pepe gledala, i nije mi se svidela. Znam da sam se iznenadila jer je Pepa koja živi u kući, išla u poseti zecu koji živi u rupi. Pepa se u toj epizodi nekako i podsmevala zecu jer živi u rupi, bar se meni tako činilo.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

05.10.2011, 12:22

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Ja tu epizodu nisam videla, a baš ih puno imamo user posted image  Inače, nekada davno, kada nisam imala dete, i kada se Pepa davala na TV-u, ja sam odgledala jednu epizodu i tada mi se nije svidela user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

05.10.2011, 12:25

clock-img

viking

pencil-img

6644

Ja sam jednom pogledala epizodu u kojoj su svi krenuli negde, seli su u  kola ali kola nikako da krenu sve dok se posle 10 minuta tata prase nije setio da mora da okrene ključ i upali auto da bi isti krenuo. user posted image

U svakom slučaju, budite srećne što Teletabisi više nisu aktuelni user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

05.10.2011, 12:28

clock-img

Anoniman

Ni meni se ne dopada. Prvo, što svi kreću od toga ako je za malu decu da treba manje truda uložiti u tu animaciju, sa čim se apsolutno ne slažem. Drugo, najava sa sve gromoglasnim groktanjem tate Preset_a, suviše po meni. A to šta priča promoviše malo znači deci do 2-3 godine. Oni tek kasnije shvataju poruku crtića. Recimo meni je zaista fenomenalan Timmy time za tako male, jer nema teksta, a animacija je fantastična. I deca mogu da razlikuju životinje po boji i glasovima koje ispuštaju. A koliko god mi se smučio Nodi ima jako lepe poruke i priče i crtež daleko iznad Pepe, i muziku. Posle treće godine bih verovatno pokušala sa Diznijem i Tomom i Džerijem, Luni tunsima i sl. Za mene su to crtaći user posted image Svako ima svoj ukus

< Poruku je uredio n i n a -- 5.10.2011 12:30:05 >

clock-img

05.10.2011, 12:31

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

ja volim malu princezu user posted image
jeste  dosta ruzna animacija ali price su odlicne


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

05.10.2011, 12:32

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

E sad napljuvaste sirotu Pepu user posted image
Viking, domaći zadatak - odgledaj još jednu epizodu pa javi utiske user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

05.10.2011, 12:33

clock-img

viking

pencil-img

6644

Nemam stav prema Pepi, ni dobar ni loš, ovo je jedino što sam odgledala pa rekoh sa podelim sa vama user posted image
Već sam negde napisala, ali evo da ponovim, meni su super ruski Smešariki i Luntik, jako bih volela da to ima kod nas, vrlo lepe i poučne epoizode sa slatkim likovima.

IZVORNA PORUKA: Snelle

E sad napljuvaste sirotu Pepu user posted image
Viking, domaći zadatak - odgledaj još jednu epizodu pa javi utiske user posted image



< Poruku je uredio viking RR -- 5.10.2011 12:35:00 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

05.10.2011, 12:36

clock-img

minavb

pencil-img

12959

Mogli da naprave jednu epizodu u kojij tata i mama prase idu na dijetu jer su mnogo debeli. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

clock-img

05.10.2011, 12:39

clock-img

Anoniman

user posted image

clock-img

05.10.2011, 12:42

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

IZVORNA PORUKA: viking RR

Već sam negde napisala, ali evo da ponovim, meni su super ruski Smešariki i Luntik, jako bih volela da to ima kod nas, vrlo lepe i poučne epoizode sa slatkim likovima.



Da, videla sam da si njih preporučivala, pa sam ih jurila na You tube-u. Gledala sam ih još dok sam bila trudna, pa se ne sećam koji od ova dva mi se svidja, a koji ne user posted image
Mina, ima epizoda u kojoj Pepa i mama kažu tati da je predebeo i da ima ogroman stomak, i da treba zbog toga da vežba. Inače, kroz dosta epizoda se provlači to da treba da smrša. Opet, to su svinje, a svinja nije svinja ako nije debela user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

05.10.2011, 12:44

clock-img

viking

pencil-img

6644

Meni je Luntik mnogo bolji user posted image

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: viking RR

Već sam negde napisala, ali evo da ponovim, meni su super ruski Smešariki i Luntik, jako bih volela da to ima kod nas, vrlo lepe i poučne epoizode sa slatkim likovima.



Da, videla sam da si njih preporučivala, pa sam ih jurila na You tube-u. Gledala sam ih još dok sam bila trudna, pa se ne sećam koji od ova dva mi se svidja, a koji ne user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

05.10.2011, 12:50

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

niko ne gleda malu princezu ?user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

05.10.2011, 12:51

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Olga baci link da vidimo tu princezuuser posted image

clock-img

05.10.2011, 12:52

clock-img

Anoniman

Pa ja imam dečaka user posted image

clock-img

05.10.2011, 12:53

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

evo NECU DA SE SREDJUJEM user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

05.10.2011, 12:55

clock-img

Anoniman

Ja kad vidim Timmy time hoću da razbijem tv, ništa gluplje nisam u životu videla.
Pepu ne gledamo više, samo ponekad. Nodija malo češće.
A pravo otkriće sam našla na isohuntu, skinula sam oko 20 crtaća po grimovim bajkama, svaki traje po 25 minuta i ok su urađeni, sinhronizovani...to nam je nešto najnajnajbolje do saduser posted image

clock-img

05.10.2011, 13:03

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

IZVORNA PORUKA: Snelle

Zašto? Ja se ne bih složila. Meni je baš super, jako je pozitivan, pun smeha, promoviše porodicu, dogovor, poštovanje izmedju roditelja i dece, pun je humora. Ne znam, meni je stvarno odličan.



I meni je odličan, samo mi je dosadio.
I Timmy mi je superica.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

clock-img

05.10.2011, 20:50

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

Moje dete ne gleda crtaće user posted image
Probaću sa Štrumpfovima jer njih voli da "čita" i tada jako priča.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

05.10.2011, 20:53

clock-img

Verus

pencil-img

11942

Lilly, pobaj na youtube da ukucas "fifi i cvetno drustvo".  Ima i cvJetno ali nisu im lepi glasovi.  Helena taj voli, a i traju samo 10 min svaki, tako da dva i dosta.

A ovih dana gleda "Bambi" onaj kratak deo sa zekom na ledu.  Uvek je pitam hoce li fifi ili Bambi.  A ona mi kaze "Bibi", a misli na Bambija  user posted image

< Poruku je uredio Verus RR -- 5.10.2011 20:59:38 >

clock-img

05.10.2011, 20:57

clock-img

Brana

pencil-img

4456

Imaju i kratki crtaci "Ice age",fenomenalni,puni akcije i zabavnih likova,traju 10-tak minuta,moj Laki ih obozava,i naravno Aladina uz kojeg se uspavljuje svako veceuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

clock-img

05.10.2011, 20:58

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

Probaću i fifiku.
Našla sam RTS-ove štrumpfove, a ona kada je čula Nadu Blam, počela da se smeje

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

05.10.2011, 20:59

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Lilly, pobaj na youtube da ukucas "fifi i cvetno drustvo".  Ima i cvJetno ali nisu im lepi glasovi. 


Kad smo kod ovoga, moj R. stalno crtiće prebacuje na druge jezike, e sad ću da gledam na hrvatskom, sad ću na srpskom, sad na engleskomuser posted image
Obično budu ta tri prevoda na cd-ovima.

< Poruku je uredio Lu RR -- 5.10.2011 21:00:54 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

clock-img

05.10.2011, 21:35

clock-img

Mishica 77

pencil-img

2433

Mi jako volimo crtaće... i Fifi(Ćeće) i Štrumpfove(Ćun) i Sunđer Boba(Bobo) i Shaun the Sheep(Beeeee) od koga već piiiiiiuser posted image jer ga već danima gledamo po ceo bogovetni dan. Iznova i iznova i iznova...... Samo to i ništa drugo.... Znam svih milijardu epizoda napamet. user posted image Al' šta ću kad voli i smeje se i igra uz muziku i na početku i na kraju svake epizode.... I tako po ceo dan, a meni glava raste li raste od te muzike. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

clock-img

06.10.2011, 09:40

clock-img

*Alexx*

pencil-img

8067

Jaaaoo, Štrumfovi! Moraću da ih skinem, valjda ima ta stara sinhronizacija da se nađe. 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.