cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Crtani fimovi za decu

  
clock-img

12.12.2017, 21:18

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Da, bas to, ima zaista crtaca koji nisu za gledanje, posebno ne za malu tako decu. Kontrolisati svakako.
Isto bas voli Patrolne Sape, onda pricamo kako oni pomazu ljudima koji su u nevolji, kako je to lepo jako.... svasta pricamo, nije samo da je pustim da gleda crtani, obicno uz to i posle pricamo, prepricavamo i tako na ,,interaktivni" nacin gledamo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

12.12.2017, 21:38

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Odlično :*

IZVORNA PORUKA: Rosita

Dunjci, kod sbb smo. Nema nick jr. Zvala za d3. Obecali doci ce. Hvala :*




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

02.01.2018, 17:16

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Mi smo pre neki dan gledali crtani EMOJI
Bas je simpatican.
Moram da spomenem i crtani film "Ferdinand". Prvi put sam vodila S na 3D. Bas joj se svideo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.01.2018, 18:34

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Gledali smo Trolove na HBO pre neki dan. I film Lepoticu i Zver , i opet sutra reprizu user posted image sve sinhronizovano naravno.

clock-img

02.01.2018, 19:55

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Moje dete i dalje nece da gleda crtane filmove.Ne potenciram na tome,jos bolje ali zaista bi nigao ponekad da odgleda neki makar 10minuta user posted image

clock-img

08.01.2018, 12:47

clock-img

AnaTamara

pencil-img

694


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi smo pre neki dan gledali crtani EMOJI
Bas je simpatican.
Moram da spomenem i crtani film "Ferdinand". Prvi put sam vodila S na 3D. Bas joj se svideo.




Mi sutra idemo da gledamo Ferdinanda? Koliko traje? Prvi put u bioskopu, ne znam kako ce reagovati user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

clock-img

08.01.2018, 13:05

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

08.01.2018, 13:06

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Sanjice po tebi,dete od 1.5g voditi,da li je suludo?

clock-img

08.01.2018, 13:44

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Nevena, mislim da je jos uvek mala. Ja sam tamo od dve godine vodila T. Sofiju kasnije. Mnogo zavisi od deteta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

09.01.2018, 09:43

clock-img

AnaTamara

pencil-img

694


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?



4 godine user posted image uh...daj Boze da ce toliko izdrzati user posted image pokusacemo, pa koliko izdrzi user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

clock-img

09.01.2018, 09:59

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

user posted image Ferdinand je straaaaaavaaaaaa... Jako mi se svidja i nasa sinhronizacija super su odradili. Mi smo isli na 4DX, D je bila odusevljena.

4 godine dete bi vec trebalo da izdrzi i da drzi toliko paznju. Moja ce uskoro 5 ali mi sad vec imamo poduzi staz sto se tice odlaska u bioskop. Nema crtaca kojeg nismo gledali. Icicemo nadam se uskoro na Koko i da gledamo malog vampira. Moje dete sad samo hoce u 4DX user posted image .

A bio neki tata sa cerkom koja ima 7 il 8 godina (onako dosta je straija od moje D) i ona nije smela da sedne u sediste na 4DX i tata sa njom sedeo na stepenicama sve vreme. Mislim razlicita su sva deca, ja sam npr bila sigurna da ce se mojoj Dunji svideti 4Dx jer je ona avanturista u dusi. Prosto ni jednog momenta nisam sumnjala.

a crtac je stvarno bas bas lep.

clock-img

09.01.2018, 10:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

Jeste, Ferdinand je super user posted image ja ne volim sinhronizaciju, pogotovo našu (u Ferdinandu su mi bzvz oni konji gejevi) ali za decu je super.

I meni se gleda Coco ali nisam sigurna da li će se Marku dopasti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.01.2018, 10:40

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Ana ja sam odgledala i nesinhronizovanog Ferdinanda online i mogu ti reci da mi se bas bas svidela nasa sinhronizacija. Odusevljena sam. Ti konji su sa istim naglaskom predstavljeni i u originalu, dok je onaj angus (bik sa shiskama) u originalu cini mi se Irac ili Skot cak a kod nas je lala user posted image i jako mi je smesan.

Sve se vise odusevljavam nasom sinhronizacijom. I trolovi su mi sjajni sinhronizovani. PRe nisam mogla da zamislim da gledam nesto sinhronizovana a sada bas volim.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 9.1.2018 10:41:35 >

clock-img

09.01.2018, 11:40

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960


IZVORNA PORUKA: AnaTamara


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?



4 godine user posted image uh...daj Boze da ce toliko izdrzati user posted image pokusacemo, pa koliko izdrzi user posted image


Sofi je bila prezadovoljna crtacem, a imamo isto godina. Tako da cete i vi. Javljaj utiske.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

09.01.2018, 11:55

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

I meni, ja sam se slatko smejala user posted image

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ana ja sam odgledala i nesinhronizovanog Ferdinanda online i mogu ti reci da mi se bas bas svidela nasa sinhronizacija. Odusevljena sam. Ti konji su sa istim naglaskom predstavljeni i u originalu, dok je onaj angus (bik sa shiskama) u originalu cini mi se Irac ili Skot cak a kod nas je lala user posted image i jako mi je smesan.




< Poruku je uredio dunja RR -- 9.1.2018 12:58:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

09.01.2018, 12:04

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Ja jedva čekam februar i premijeru Malog remorkera user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

09.01.2018, 12:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34328

E juče sam videla reklamu, nisam znala user posted image strava user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.01.2018, 15:51

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24763


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Sanjice po tebi,dete od 1.5g voditi,da li je suludo?


Ja ne mogu moju da zamislim da sedi sat vremena i duzeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.01.2018, 23:00

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

I ja mislim da je raaaano. Mi smo prvi put bili u bioskopu sa 2 godine i par meseci (sedeo je i ispratio tada ceo film, nije bio crtani ali jeste dečiji) pa smo sada sa 3 i nešto počeli redovnije da idemo u bioskop. U pozorište idemo od 2,5 godine. Bili smo par puta u pozorištu i kada je imao 1,5 godinu ali nije tada pratio baš, čak nije hodao, već je puzao po sali user posted image

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Sanjice po tebi,dete od 1.5g voditi,da li je suludo?




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

11.01.2018, 10:44

clock-img

AnaTamara

pencil-img

694


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: AnaTamara


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

AnaTamara, traje sat i 50 minuti. Super je. Koliko vi imate godina?



4 godine user posted image uh...daj Boze da ce toliko izdrzati user posted image pokusacemo, pa koliko izdrzi user posted image


Sofi je bila prezadovoljna crtacem, a imamo isto godina. Tako da cete i vi. Javljaj utiske.



Danas idemo pa cemo videti user posted image Javljam utiske

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

clock-img

11.01.2018, 10:47

clock-img

AnaTamara

pencil-img

694


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image Ferdinand je straaaaaavaaaaaa... Jako mi se svidja i nasa sinhronizacija super su odradili. Mi smo isli na 4DX, D je bila odusevljena.

4 godine dete bi vec trebalo da izdrzi i da drzi toliko paznju. Moja ce uskoro 5 ali mi sad vec imamo poduzi staz sto se tice odlaska u bioskop. Nema crtaca kojeg nismo gledali. Icicemo nadam se uskoro na Koko i da gledamo malog vampira. Moje dete sad samo hoce u 4DX user posted image .

A bio neki tata sa cerkom koja ima 7 il 8 godina (onako dosta je straija od moje D) i ona nije smela da sedne u sediste na 4DX i tata sa njom sedeo na stepenicama sve vreme. Mislim razlicita su sva deca, ja sam npr bila sigurna da ce se mojoj Dunji svideti 4Dx jer je ona avanturista u dusi. Prosto ni jednog momenta nisam sumnjala.

a crtac je stvarno bas bas lep.


Kod nas je problem sto bioskop do skoro nije radio, bili su u nekom sudskom sporu, tako da nismo imali priliku da gledamo crtace u bioskopu. A druga stvar je u tome sto ona vise i nije neki ljubitelj crtaca, verovale ili ne, ona gleda samo Prakticnu zenu user posted image user posted image user posted image Mada ja mislim da ce joj biti zanimljivo jer ide sa dve najbolje drugarice

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

clock-img

24.01.2018, 22:58

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Hvala mame. :)

Dosadile su nam igraonice pa sam mislila malo za promenu.

clock-img

24.01.2018, 23:10

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Kome su dosadile igraonice? Mami ili A? user posted image

clock-img

25.01.2018, 10:28

clock-img

madre

pencil-img

6600

I B i mm su gledali ferdinanda, kazu da je bas bas lep crtani, jako im se dopaouser posted image sta gledaju vasa deca od 2 godine, sta je pametno ponekad im pustiti? Tu su pepa, masa i meda, sta jos?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

25.01.2018, 10:43

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Daca,mami.
Ova nasa je ogomna gde cesto idemo,pa izmorim se.
Sad bas ima lepih crtanih filmova,pa jednom nedeljno sto da ne.
Al sacekacemo jos godinu dana.Stvarno ga mesto ne bi drzalo.

Ovako "moderne" ne volim.