cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Crtani fimovi za decu

  
clock-img

23.07.2015, 15:56

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Kod nas aktuelni Pingvini ,Avatar i Sundjer Bob.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

23.07.2015, 15:59

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

I meni se sviđaju pingvini ali J. ih baš nešto ne voli

clock-img

23.07.2015, 16:04

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

e kod nas svvi vole da gledaju Pingvine,čak i taja voli da ih gleda,pa često porodično sedimo i gledamouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

23.07.2015, 16:06

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

amdn kako ti se ne svidja laku noc deco,ja sam obozavala to kao mala user posted image

clock-img

23.07.2015, 16:08

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

Veselice,toga se i ja sećam,obožavala sam to da gledam kao mala

clock-img

23.07.2015, 16:11

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Prvo je islo to pa dnevnik,skoro sam nasla na you tube i pokazala svojim smizlama.

clock-img

23.07.2015, 16:13

clock-img

amdn

pencil-img

1598

joj ako je to sa onom lisicom u 5 do 7 ili 7 i 5min, samo kad se setim te grozne lisice, ne secam se ni prica, znam samo da je trajalo bas kratko i da mi je ta lisca bila nekao ofucana i prljava, ko zna kakva me secanja vezuju za to laku noc user posted image
al sam volela da gledam onog arapina i kamilu Matildu, Neven je super bio, sad Juriju nekad nadjemo pa pustimo

clock-img

23.07.2015, 16:13

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

Ja obožavala sam to da gledam,a uvodnu špicu i pesmu i danas pevam mojoj deci kao uspavanku.Sećaš li se te pesme ?

clock-img

23.07.2015, 16:15

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Jovana,Veselice i ja sam to obožavala...a tu pesmu pevam i svojoj ali i deci u vrtiću

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

23.07.2015, 16:16

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895


IZVORNA PORUKA: jovana jojo

Ja obožavala sam to da gledam,a uvodnu špicu i pesmu i danas pevam mojoj deci kao uspavanku.Sećaš li se te pesme ?


Skoro sam se setila kada sam nasla snimak na netu,pa je sada stalno pevusim.

clock-img

23.07.2015, 16:18

clock-img

LP mama

pencil-img

70

Joooj, Matilda i Artemije i arapin... Kako sam to obožavala
"O zašto nemaš četiri noge, pa da zajedno lutamo po svetu..." user posted image

clock-img

23.07.2015, 16:20

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

user posted image LP mama ti se sećaš i njihovih imena,sada sam se i ja setilauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

23.07.2015, 16:22

clock-img

jovana jojo

pencil-img

907

user posted image i ja se sećam njihovih imena...ma neprevaziđeni su

clock-img

23.07.2015, 16:26

clock-img

LP mama

pencil-img

70

"Cika Altemije...pa vi ste se zacopali" user posted image
Onaj zeka što tepa user posted image

clock-img

23.07.2015, 16:28

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Ma pravi biseri,šteta što to danas ne pustaju na TV

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

23.07.2015, 16:36

clock-img

amdn

pencil-img

1598

ja se isto secam te pesmice i Matilda koja trepce svojim veliki trepavica i mlati mindjusama,
steta sto sad nema takvih emisija.
Heh LPMama secas se i zeke user posted image

clock-img

24.07.2015, 18:51

clock-img

Anarunika

pencil-img

1388

Jao ni ja nisam volela Laku noć deco. Kad vidim to umesto nekog crtaća smorim se.Ali pesmu "Laku noć" sam pevala klincima user posted image Vidiš dobro ste me podset___ile da i to ubacim u repertoar za Živu.
A što se tiče crtaća nekad i sad, ja ipak glasam za ove sad. Prvo što je mnogo veći izbor,a drugo što stvarno ima edukativnih,pa mi samo dođu klinci sa nekim pitanjem ili pojmom a ja nemam pojma o čemu pričaju ili se zafrapiram odakle im ionformacija.
Oktonauti su Iki bili omiljeni i sada mi traži da mu puštam preko kompa ponekad. A i Dvorištance su obojca pratili,verovatno bi i sada.
A Duškodugouško, Tom i Džeri, Pink Panter zapravo uopšte nisu pametni crtaći i nisam ni sigurna koliko su za decu. A i dugometražni su kada malo bolje razmislim prilično agresivni. Otac ide da ubije ćerku u šumu i da joj izvadi srce! Snežana i sedam patuljaka. Pa onda maćeha koja zlostavlja svoju pastorku u Pepeljugi! Pa mala sirena i zla veštica itd. Ima i manje agresivnih ali ovi su kao najpopularniji.
Da se razumemo ja sam isto volela te crtaće da gledam i ako žele da ih gledaju klinci ne bih im branila jer mislim da zabrane u tom smislu nemaju svrhu,ali ove ideje jesu malo morbidne zar ne?


< Poruku je uredio Anarunika -- 24.7.2015 19:02:37 >

clock-img

10.10.2016, 12:38

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Vuk voli da gleda Spartakusa, tako nesto nisam sigurnauser posted image
A Kosta i Uros vole da gledaju Maksima. Uros bas lepo djuska uz Maksimove pesmiceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

10.10.2016, 14:02

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Transformersi , Patrolne sape, Avatar... kao decake da imam user posted image

clock-img

10.10.2016, 14:27

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

i kod Nas je Maksim hit,voli Minionse,princezu Sofiju,onu doktoricu za igracke i naravno Masu i medu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

26.03.2017, 07:13

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24763

Klik
Mariya, evo Maksima :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.03.2017, 08:01

clock-img

branki*

pencil-img

20828

pepa prase po ceo dan!kaze boka-ja sam pepa prase,boza je dzordz,tata je parse,mama je ovca suzi,baba je zec,a deda je gospodin bikuser posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.3.2017 8:25:17 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

26.03.2017, 08:26

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24763

Branki, i sin dok je bio manji svi smo bili prasici user posted image
Sve epizode smo znali napamet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.03.2017, 08:38

clock-img

eca89

pencil-img

3753

Jao Branki divna je, duša mala, svi imate ulogeuser posted image ! I moja gleda Pepu, mada je sad počela gledati slovenačke crtane i traži pjesmice da sluša njihove, jer ih uči u vrtiću.

clock-img

26.03.2017, 08:53

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Moje vise ne gledaju pepu. Sad su aktuelne "Patrolne sape". A dugometrazne T gleda sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!