cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Crtani fimovi za decu

  
clock-img

02.04.2014, 18:38

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129

Kod nas trenutno aktuelni oktonauti i u nocnoj basti na mini ultra. I naravno Cars, ali samo prvih 15 min. dok je ona trka, pa tih 15 min. gledamo non stop user posted image

clock-img

03.04.2014, 06:33

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Ulazi moj brat kod mene i kaze"aaaa gledate oktonaute??" i ja pocnem da se smejem "jok JA gledam oktonaute Dunja se igra, nju to ne zanima" tako da uglavnom ja gledam crtace. Jako su mi slatki oni psici na minimaxu "stene za svakog coveka" ali ni to je ne zanima. Kad bas vise nema snage da se igra i kad sedne ponekad pogleda pcelicu Maju i otprililke to je to. A meni je najbolji crtac "Benovo i Holino malo kraljvestvo" pogotovo kad je Lusin tata u epizodi, jako mi je smesno sto on ima tikove kad vidi vile i patuljke ahahha..A dadilja Sljivka je neprevazidjena. Tako da nisu ovo crtani za malu decu vec za mene hehehe

eh da stvarno jako voli da gleda Charlie and the numbers. Uvek igra dok brojevi pevaju, i jako joj se svidja Čarli. To mislim da uvek moze da gleda i za taj crtani ce prestati i da se igra.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.4.2014 6:38:33 >

clock-img

03.04.2014, 11:09

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Trenutno aktuelni Pingvini sa Madagaskara I Kung fu panda .


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

03.04.2014, 11:14

clock-img

jole82

pencil-img

5141

T gleda samo Duck tv...a baš su bebći crtaći na njemu user posted image taj ima na našoj kablovskoj...pre smo imali onaj Baby tv koji nije volela, ni sad ga ne voli...a ni ostale...samo Duck tv user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

clock-img

03.04.2014, 12:29

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Jole vi onda imate dizney junior, Tu su bas super crtaci koliko sam primetila. Kad odem kod mojih sita se nagledamuser posted image
Teodora i dalje gleda baby tv pored Sofijeuser posted image Inace gleda beni holi, pepa prase i neprevazidjena masa i medved. U stvari gleda sve osim nekih lavova cini mi se na ultri. Tada me zove da promenim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.07.2014, 23:50

clock-img

SunFlower

pencil-img

321

Moje dete je skoro otkrilio mini ultru, i opasno se navukao na Raleta galamdziju, obozava taj crtac. Zatim ben i holi isto aktuelno, i naravno masa i medved vec vise od godinu dana, fenomenalan crtani, i ja ga gledamuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

clock-img

17.07.2014, 23:54

clock-img

Anoniman

osim pepe koju i ja volim, M voli i mashu, a u poslednje vreme smo otkrili i Male Ajnstajne, svasta je naucila od njih i bas joj drze paznju, a i traju 20ak minuta.

clock-img

18.07.2014, 00:03

clock-img

Mariya

pencil-img

4489

Moja Lu strasno voli Pepu,ali volim je i ja, Pepa mi je bas pravi crtani za devojcice. Morali smo da kupimo i album i majice i igracke i sve sa pepom. Takodje voli Tomasa(ja ga mrzim,smatram taj crtani neverovatno glupim, Tomas me strasno nervirauser posted image ), pcelicu maju i garfilda. I Shaun the sheepuser posted image

clock-img

18.07.2014, 10:40

clock-img

superm

pencil-img

3244

Svi gledamo pčelicu Maju. Mama I tata kada su bili mali I sada ponovo sa svojom decom.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

clock-img

18.07.2014, 13:13

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

vreme za tatu i D je pepauser posted image , njih dvoje gledaju taj crtani i lep je iskreno jedino to groktanje malo zivcira mene ali je crtani ok, i Pepa lepo prica, i pristojan crtac. Pogleda nekad i pcelicu Maju i bena i holi a ostalo manje vise.Nismo u kuci ceo dan tako da to gleda uvece sa njenim tajomuser posted image

clock-img

18.07.2014, 13:21

clock-img

adulence

pencil-img

7314

nama je pcelica Maja pravi hit,nju bas voli,cak ima i svoju igrackicu Maju koju svima rado pokazuje,,,,

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

clock-img

10.09.2014, 15:41

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

zver sad gleda "" Raketni majmuni ", "Tim Vumi zumi "( valjda se tako zove ) , Sundjer Boba i Timi Tarner ( to je neki klinac koji ima vilinske kumove :/ )
pogleda i Aj Karli ( to je neka serija sta li )
ja stvarno ne znam da l je to za njen uzrast al zna satnicu i bulji ko hipnotisana

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

12.09.2014, 08:36

clock-img

mali_mis

pencil-img

5129

Trenutno Pepa prase, kad ih cuje da grokcu iskida se od smeha.

clock-img

07.11.2014, 13:09

clock-img

cockic

pencil-img

4591

morala sam da nadjem temu,kao sto vec rece meni crtaci koji samo imaju slike i po neko slovo kazu nisu jasni.pa ni za bebu.valjda bebu da li imala 2 meseca ili 9,treba nesto da je stimulise da nesto kaze.a ne kao na tom crtacu neka slova bez ikakve veze.

a ima i onih koji su sinhronizovani ali uzasno.kao npr.smrdise jer ste culi te nebuloze sta oni pricaju i sta likovi rade.meni je posle jedne epizode od 2min bilo muka.uzas.i sad ti stavi dete da gleda crtace.nista pametno iz nekih crtaca nece cuti i videti.

moji gledaju uglavnom samo pepu,ali vec su je odgledali 1000 puta pa im nije zanimljivo.ima nekoliko crtaca na nekom kanalu sto su ok.

clock-img

07.11.2014, 15:54

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Moji gledaju uglavnom Avatara Na Nickelodeonu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

07.11.2014, 15:58

clock-img

mirkam

pencil-img

1262

E bas se pitam danima gdje da pitam nesto user posted image
M uopste ne zanimaju crtaci jos uvijek, ali zato sa reklama, a narocito onih za tv shop ,oci ne skida, ma ni ne dise cini mi se dok trajuuser posted image
Kad su se vasa djeca zainteesovala za ctace?U kom periodu?

clock-img

07.11.2014, 16:03

clock-img

vikiveki

pencil-img

8792

Mirkam i kod mojih je tako bilo,prvo što im je na TV u privuklo pažnju bile su reklame,valjda zato što su tako i pravljene da uz pomoć kojekakvih trikova privuku ljudima pažnju da bi te proizvode kasnije kupovali.Sad kada je počelo interesovanje za crtani ne mogu tačno da se setim ali čini mi se oko 1 godine...nisam baš sigurna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

clock-img

07.11.2014, 16:44

clock-img

Mala Elena

pencil-img

11043

Mirkam , ni moja se ne interesuje nista narocito ali kada pustim Mini kanal ,,pa se zadese one zivotinjke ili nesto slicno teletabisima , ona se smeje, nekad vrisne , tapse rucicama ... probaj to mu pusti ali nemoj da ocekujes previse user posted image tek sa 2 god pocinju da se za to interesuju.

clock-img

07.11.2014, 16:59

clock-img

doktorkakristal

pencil-img

4108

Dora odavno gleda mama voli bebu,zmija ,pilici i ostali nasi koji su kroz neke pesmice od skoro obozava SIMPLE SONG svi njihovi su fenomenalni ali su na engleskom,malo se plasim da je ne buni sto slusa i taj jezik,ali joj pustam ,ona vec sad sama dodje do lap topa i trazi da joj pustim nekad bas gleda sa paznjom nekad se igra i gleda istovremeno user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

07.11.2014, 17:54

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

Ovde izgleda ja odskacem user posted image

Ni sama ne gledam TV, ne ukljucujem ga uopste kada sam sama, tek ga mm ukljuci kada dodje.
Jovani ne pustam crtane filmove, zmiju, mama voli bebu i pilice joj ne pustam...ne dozvoljavam joj da dira tastaturu ni misa, pustimo pesmice ponekada i Super Simple Song je obavezan.
Mislim da je J jos mala da gleda TV, oni se brzo navuku na to.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

clock-img

07.11.2014, 18:41

clock-img

World

pencil-img

4234

Isti smo. Ana je prije nekoliko dana dosla i rekla pusti mi mama voli bebu. Cula je pjesmu na nekom rodjendanu. I pustila sam joj. I tako sjedi 5 minuta i gleda i onda kaze mama ne mogu vise da slusam. user posted image
To je prvi put da izrazi zelju da gleda nesto. TV ne gleda nikako, ako vidi da je neki crtani kaze vidi mama crtani i nastavi dalje za svojim poslom. Ja sam tek prije par dana otkrila cari stavljanja djeteta da gleda nesto, sad mi je jasno sto to mame rade od 'malih nogu'. user posted image
Mada mislim da je njoj bitnija muzika u svemu tome. I podrzavam negledanje tv-a. Sa kompjuterima smo vec zakasnili jer voli onako da drnda po tastaturi, zato sto vidi da i mi, valjda..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

clock-img

07.11.2014, 19:54

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Moje obe vole crtace,sto na kompu sto na tv.Ne branim im jer ne preteruju.Sada su im omiljene Lalalupsi,cak smo i lutku morali da kupimouser posted image .Mladja se pored deverovog sincica naucila da slusa Mama voli bebu i Ide zmija ali joj je vise smesno nego sto joj se svidja.

clock-img

07.11.2014, 21:12

clock-img

mirkam

pencil-img

1262

IvaMark i World, potpuno ste u pravu za negledanje tv-a.Ja to prosto ne mogu izbjeci.Nikako ne trpim tisinu.U sobi nam je muzicki ukljucen od kad se M rodio i jos ga ni na sekund nismo ugasili,samo ga nocu bas stisamo.Nije svakako dobro da dijete provodi puno vremena ispred kompa ili tv-a.Ali kazem, M nista i ne intetresuje, nije nikada ispred tv-a, ali u bilo kom dijelu stana da je, kad cuje reklame bataljuje sve aktivnosti i pokusava da dodje na sve nacine do izvora zvuka user posted image

clock-img

08.11.2014, 00:44

clock-img

Azra_

pencil-img

2650

Kod nas je TV dozvoljen i dostupan, tj.onda kada znamo da na Bumerangu ide T&J, Pera Kojot ili Garfild, pustimo. Ili na Minimax-u ima par crtaća koje voli, pa pustimo. U toku dana, aktivno gledanje bude nekih 30-45min. Voli Pepu Prase, Medu Čarlija, Traktor Toma, one blesave veverice-njih i ja obavezno gledam... Prilaska računaru nema!!! Tako je od malena, i tu za sada nemamo problema. Uveče, zajedno, izaberemo neke crtaće koje mu pustim na lap topu. To budu obično Cipelići, slon Ćira, meda Čarli...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

clock-img

08.11.2014, 06:41

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Kod nas kao i kod Azre, upaljen i dostupan ali aktivno gledaje je po malo. Odgleda Pepu, ponekad odgleda Ben i Holi i Strumfove a valjda kad joj je bas dosadno odgleda Nodija. U principu ona krene npr da gleda Ben i Holi i onda ustane pa se igra, pa trci tamo vamo i tako. Nije to sad neko pomno pracenje. Isto gleda Ćiru na kompjuteru (inace taj crtani je iz 1961. godine) i voli Donald Duck-a sa Chip ad Dale-om i iskreno na to se navukla. Dodje do racunara i kaze mi "mama ka ka" (kva kva ) i onda ide ubedjivanje "nema sada kva kva" i td.user posted image Ja volim da smo mi napolju i da napolju uzivamo mada vidim da ona sebi i unutra lepo smislja igrarije. Uzme pa "slusa" bebu "stetoskopom" (slusalicama od mobilnog)user posted image pa stavlja svasta u kamionce pa prevozi, crta, bocka papir i td. Za to vreme je stvarno skoro stalno upaljen tv, ako vidim da se bas nesto zabuljila vise nego obico, gasim ili menjam kanal na VH1user posted image .