cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Crtani fimovi za decu

  
clock-img

13.10.2013, 17:47

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173


IZVORNA PORUKA: mati


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Žene gde mogu da skinem sinhronizovane dugometražne crtaće?

Hoću da skinem prvo mazu i lunju i 101 dalmatinca (mačke su striktno zabranjene)


Trco ja Mati kupujem.Kod nas ima na trafikama i kod prodavca novina,bas samo dosta nakupovali...
A inace kod nas je po ceo dan Minimax program.
Mada Mata sam pusta, sedne za lap top , zna gde je you tube i uvek ima u ponudi nesto sto mu je omiljeno i sam klikce sta hoce...



Ali ovde nema na trafikama, pogotovo ne na srpskom user posted image

ima onaj sajt, ali on je samo online i grozna je rezolucija - nemoguće da nema nigde da se skineuser posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

19.02.2014, 15:49

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

sad gledamo Moj mali poni do besvesti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

19.02.2014, 16:30

clock-img

Mama.Veki

pencil-img

252

Moj sin je sad u fazi Traktor Tom, Pepa, Tomas i drugari i sve vezano za vozove, traktore i bagere itd.
Prosla ga je faza Pokoja, konacno.
a da, poslednjih dana i crtani nisu vise interesni samo Wheels on the bus, po 100 puta zaredom, glava me boli vise user posted image

clock-img

19.02.2014, 20:22

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Kod nas trenutno aktuelni Transformersi robospasioci , Tom ,carobo drvo , Kung fu panda I povremeno Bibi I Tina I onaj Artur user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

19.02.2014, 21:35

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Artur je super , ja volim da pogledam i radoznalu Mimi volim isto user posted image
eee , kad si spomenula te robospasioce i to se gledam sa paznjom

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

19.02.2014, 21:40

clock-img

milicicak

pencil-img

7338

Kod nas aktuelni Masa i medved i Pepa... i Twinkle twinkle little stra na engleskom i japanskom, ona verzija sa zvezdom i sovom, to moze milion puta za redom user posted image

clock-img

19.02.2014, 21:42

clock-img

lesica

pencil-img

12015

Mi smo u fazi Winx, Super špijunke, Braća Kret, i Džoni Test ( pojma nemam gde je to videla, skontala i šta već... uglavnom sada je to preokupacija) i da, definitivno su postali aktuelni dugomertažni crtaći.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

20.02.2014, 08:02

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427


IZVORNA PORUKA: Olga RR

sad gledamo Moj mali poni do besvesti user posted image




uhhh vec mi ga je dosta, vec godinu dana...i sve konjice smo morali da nabavimo! Sad kad dodju drugari svi bi da ih nose kuci...user posted image

Inace sad je Naaaaj aktuelnija Mala Sirena (svaki dan bar po jednom, vec mesecima, pepeljuga, Nemo, Masa i medved moze, malo kraljevstvo i sl...ali Sirena je na prvvvvvvom mestu user posted image

clock-img

20.02.2014, 09:00

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Ana je trenutno u fazi Dora i Dijego (mada dijega nema), ali omiljen joj ostaje T-rex expres (ovd je vlak dinosaurov). Braća kret su isto hit, onaj Fu-Tom (ne znam kako je kod nas) - obavezno skače sa njim. Mislim da bi i ona Biba ili kako je već (ona devojčica sa nebo plavom kosom) bila pun pogodak.

Ja sam i dalje u potrazi za sinhronizovanim crtaćima. Mačke su i dalje off limit

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

20.02.2014, 09:30

clock-img

NadaR

pencil-img

10840


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ana je trenutno u fazi Dora i Dijego (mada dijega nema), ali omiljen joj ostaje T-rex expres (ovd je vlak dinosaurov). Braća kret su isto hit, onaj Fu-Tom (ne znam kako je kod nas) - obavezno skače sa njim. Mislim da bi i ona Biba ili kako je već (ona devojčica sa nebo plavom kosom) bila pun pogodak.

Ja sam i dalje u potrazi za sinhronizovanim crtaćima. Mačke su i dalje off limit



Kod nas je to Tom I carobno drvo I isto skacemo ispred tv-a user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

20.02.2014, 09:41

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Pepa je i dalje na prvom mestu ali vec danima je nema na srpskom jeziku user posted image
A posle Pepe mornar Popaj user posted image

clock-img

20.02.2014, 09:50

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

da , Tom i carobno drvo i dreka : mamaaaa ajde da pomognes i ti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.02.2014, 09:52

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

I kamen na mom pojasu svijetliiii user posted image

Joj , bas mi je drago sto smo se rijesili Pepe I Nodija user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 20.2.2014 9:53:35 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

20.02.2014, 10:00

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Pepa je i dalje na prvom mestu ali vec danima je nema na srpskom jeziku user posted image
A posle Pepe mornar Popaj user posted image



Nema Dijo, nema ni gomile drugih crtaća. Mm je skinuo sve epizode sa torenta pa mu puštam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.02.2014, 10:04

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Thanks Ana user posted image
Moracu i ja tako. Em sto je skroz pomesao ekavicu i ijekavicu jos samo treba i treci jezik da uvede user posted image

clock-img

20.02.2014, 10:31

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Mi familijarno gledamo Code Lyoko, ja sam zaljubljena u crtać! user posted image

Luka u principu slabo gleda crtaće, bavi se klipovima na yt a vezanim za igrice.
Marko voli da gleda još Traktor Toma, Pepu, Kralja Dinosurusa.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

20.02.2014, 10:34

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Thanks Ana user posted image
Moracu i ja tako. Em sto je skroz pomesao ekavicu i ijekavicu jos samo treba i treci jezik da uvede user posted image



Ja mu puštam na engleskom ali počeo je da se buni, kaže necu pepu pih, hocu pepu pase user posted image

Peace, koji je to crtani?

Mare je gledao traktora Toma, Pocoyo, Mašu, do pre par meseci kad je otkrio pepu i od tada ga ništa drugo ne zanima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.02.2014, 10:42

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

CODE LYOKO
Ovo je nova varijanta, koja je pola film pola crtać.

Pre je bio skroz crtać: KLIK

< Poruku je uredio Peace* -- 20.2.2014 10:44:35 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

20.02.2014, 10:59

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Moji jako retko gledaju crtaće. A ako gledaju, traže Diznijeve dugometražne. Imamo ih brdo, kum nam je narezao sinhronizovane na srpski. Imamo sve one plave Diznijeve knjige s bajkama, pa im se valjda zato sviđa. stefan uglavnom uzme knjigu, pa prati crtani, lista stranu za stranom kako idu scene na crtanom. user posted image
Trenutno gledaju Kralja lavova 1. 2. i 3. deo. I to traje neko vreme. Onda se uhvate nekog drugog crtanog, pa smao njega traže neko vreme. I trako u krug. user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja mu puštam na engleskom ali počeo je da se buni, kaže necu pepu pih, hocu pepu pase



Ana user posted image user posted image user posted image





< Poruku je uredio Didy -- 20.2.2014 11:03:21 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

20.02.2014, 11:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

user posted image htedoh reći Pepa Pig user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.02.2014, 11:14

clock-img

Didy

pencil-img

7274

IZVORNA PORUKA: Ana RR

user posted image htedoh reći Pepa Pig user posted image



Hahaha, a ja sam mislila da Mare stvarno tako kaže. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

20.02.2014, 16:12

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173


IZVORNA PORUKA: Didy

Moji jako retko gledaju crtaće. A ako gledaju, traže Diznijeve dugometražne. Imamo ih brdo, kum nam je narezao sinhronizovane na srpski. Imamo sve one plave Diznijeve knjige s bajkama, pa im se valjda zato sviđa. stefan uglavnom uzme knjigu, pa prati crtani, lista stranu za stranom kako idu scene na crtanom. user posted image
Trenutno gledaju Kralja lavova 1. 2. i 3. deo. I to traje neko vreme. Onda se uhvate nekog drugog crtanog, pa smao njega traže neko vreme. I trako u krug. user posted image



Didy, pitaj kuma di je skinuo

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

20.02.2014, 16:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329


IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR

user posted image htedoh reći Pepa Pig user posted image



Hahaha, a ja sam mislila da Mare stvarno tako kaže. user posted image



Ma nee, hahaha user posted image to ja ne umem da kucam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.02.2014, 19:22

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126


IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR

user posted image htedoh reći Pepa Pig user posted image



Hahaha, a ja sam mislila da Mare stvarno tako kaže. user posted image



hahahaha to sam i ja pomislila kada sam procitalauser posted image

clock-img

20.02.2014, 19:40

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

KHm i ja sam mislila da on kaže PIH! user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->