cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: crtani filmovi za decu

  
clock-img

18.03.2013, 22:10

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Ja sam njoj taj crtani pustala jos dok je bila beba. Izasla je nova epizoda. Odlican je crtani.

clock-img

18.03.2013, 23:55

clock-img

Yula

pencil-img

2134

Pre neki dan sam naletela na taj crtac, ucinilo mi se da je ruski, ali bio mi utisan TV pa nisam sigurna. Kako god, ima li sinhronizovano na srpski?

Moj Lazar od 3-4 meseca gleda decije spotice i crtace, prvo je gledao teletabise i bas im se radovao, kako se primicao prvom rodjendanu prekinuli smo sa njima jer slabo pricaju pa je presao na Traktor Toma i Miki Mausove igraonicu. Sada ima 21. mesec i gleda crtace sa Mini Ultra, Nodija, Traktor Toma, MM igraonicu, ali vidim da mu je sve to vec dosadilo... Poslednjih mesec-dva obozava Pepu Prase. Ne znam sta bih mu mogla drugo pustati a da je prikladno njegovom uzrastu?

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.

clock-img

19.03.2013, 00:12

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

David gleda Pepu, Nodija, Medu Čarlija, Paju Patka, Fifi, Traktora Toma, Ledeno doba, Toma i Džerija.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

clock-img

02.06.2013, 15:03

clock-img

LORELAY1

pencil-img

21

Moj sin ima 2 godine i jos uvek nema strpljenja za dugometrazne crtace. Za sad su aktuelni Pepa Prase, Traktor Tom i Masa i meda. Eventualno Dora.

_____________________________

http://joksijoy.blogspot.com/

clock-img

02.06.2013, 15:09

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Ja sam Andrei zabranila da gleda ultru,moze da pogleda neki crtac na mini ultri(ne sve),i na minimaksu.Zabranila sam joj zbog onih japanskih crtaca,uzasni su mi.Ne zelim da to gleda...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

10.06.2013, 07:50

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

zver je postala fan dugometraznih crtaca , nije vazno koji su da l je Barbika da l je Snezana gleda i ne trepce

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.06.2013, 07:52

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Milosu su trenutno omiljeni Tom i carobno drvo i Braca Kret user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

10.06.2013, 07:54

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199


IZVORNA PORUKA: Olga RR

zver je postala fan dugometraznih crtaca , nije vazno koji su da l je Barbika da l je Snezana gleda i ne trepce


Andrea obozava ``Ledenu dob``user posted image Pustala sam joj i Pepeljugu,Snezanu ali joj se ne svidjaju,vise voli da ih citam...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

10.06.2013, 07:55

clock-img

mati

pencil-img

6667


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Milosu su trenutno omiljeni Tom i carobno drvo i Braca Kret user posted image


Takodje. Jos kako je mm kuci, mora da mu pomaze za caroliju, skacu li skacu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

clock-img

10.06.2013, 07:58

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

voli i bracu Kret i mali vitez Majk i Rozi
ma voli crtane cudo jedno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

10.06.2013, 08:01

clock-img

mati

pencil-img

6667

A braca Kret su bas poucan crtani, i ja gledam ponekad i mm...user posted image Imaju lepu radnju...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

clock-img

10.06.2013, 10:17

clock-img

AndreaK

pencil-img

1324

meni je simpa Traktor Tom i sav repertoar iz mog detinjstva. user posted image

clock-img

10.06.2013, 10:29

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

I ovo moje dete obozava crtace. Pocele je da koristi neke reci iz crtaca. Bude mi bas smesna. A kad naidje neki koji joj se ne svidja kaze ''menjaj mama. Ovaj crtani je grozan''. To je cula od mene.

clock-img

10.06.2013, 12:00

clock-img

sanji

pencil-img

1583

Već dva meseca imaju zabranu na dugometražne crtaće. Izludela sam dok su imale boginje sa Mačkom u čizmama i Petrom Panom 2. Ništa drugo nisu htele celih mesec dana!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

clock-img

10.06.2013, 12:03

clock-img

pandina

pencil-img

2039

Jedva cekam da pocne gledati crtace, jos je mali, zanima ga samo muzika i reklame.

clock-img

10.06.2013, 12:29

clock-img

sneza24

pencil-img

3859

David sad gleda i Pink pantera. A on ga zove pink pank user posted image A Lana sem reklame za Becolino voli i reklamu za Barni ovu novu.


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

clock-img

10.06.2013, 13:38

clock-img

Modessty

pencil-img

12173

Kod nas se trenutno gleda Minimax tv i to najviše: Vitez Majk, Braća Kret, sad je počeo novi crtani Ratnik Kišna kap, pa onda Tomas, ma ne mogu svega ni da se setim.
Imamo dugometražne Diznijeve: Mač u kamenu i Kralj lav. Obožava ih jer ima i knjigice. Sad nam traži Robin Huda. A kralja lava gleda prvi deo crtanog, pa preskoči deo kad Mufasa umire, pa onda gleda kad se mali lavić sretne sa onim prasetom i onom drugom životinjicom. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

clock-img

10.06.2013, 22:59

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408


Ako Bog da imam dete/decu, prosto ne znam šta se sada gleda, tako bih volela star crtićeeee

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

15.07.2013, 14:28

clock-img

Anck Su Nmaun

pencil-img

27427

Prosli smo fazu Dinosaurusa sad gledamo "Moj mali poni" i po ceo dan rice po kuci, ima vec nekoliko konjica iz kinder jaja, onda one Fily konjice a ima i par oih gumenih...sad skupljamo redom bojeuser posted image jutros smo isli da trazimo Sarlotu po kinezima... plavog user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.7.2013 14:32:08 >

clock-img

13.10.2013, 09:35

clock-img

Trcosava

pencil-img

15173

Žene gde mogu da skinem sinhronizovane dugometražne crtaće?

Hoću da skinem prvo mazu i lunju i 101 dalmatinca (mačke su striktno zabranjene)

_____________________________

I flunked anger management! }:->


clock-img

13.10.2013, 16:05

clock-img

NadaR

pencil-img

10840

Kod nas je trenutno aktuelan Majmun Dzordz user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

clock-img

13.10.2013, 16:23

clock-img

lesica

pencil-img

12015

Čudesna šuma To nam je hit sada user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

13.10.2013, 16:34

clock-img

dijana1*

pencil-img

9126

Vuk je tek pre mesec-mesec ipo poceo da gleda crtane filmive. Tj. gleda samo Pepu i nista drugo ga ne zanima. Samo sto sada vodimo borbu, on bi da stalno gleda a ja mu ne dozvoljavam. Dete se opasno navuklouser posted image

clock-img

13.10.2013, 16:39

clock-img

mati

pencil-img

6667


IZVORNA PORUKA: Trcosava

Žene gde mogu da skinem sinhronizovane dugometražne crtaće?

Hoću da skinem prvo mazu i lunju i 101 dalmatinca (mačke su striktno zabranjene)


Trco ja Mati kupujem.Kod nas ima na trafikama i kod prodavca novina,bas samo dosta nakupovali...
A inace kod nas je po ceo dan Minimax program.
Mada Mata sam pusta, sedne za lap top , zna gde je you tube i uvek ima u ponudi nesto sto mu je omiljeno i sam klikce sta hoce...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

clock-img

13.10.2013, 16:42

clock-img

NadaR

pencil-img

10840


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Vuk je tek pre mesec-mesec ipo poceo da gleda crtane filmive. Tj. gleda samo Pepu i nista drugo ga ne zanima. Samo sto sada vodimo borbu, on bi da stalno gleda a ja mu ne dozvoljavam. Dete se opasno navuklouser posted image



Srecom , pregurali smo taj Pepa period . user posted image
Cim je spazim na tv-u mijenjam kanal . Sto je previse ,previse je. user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!