cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Novogodišnja trpeza

  
clock-img

30.12.2009, 22:48

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Zille

Hej Ana, i nama je slava Sv.Ignjatije. Ni mi nista posebno za Novu Godinu, a za slavu ce vec biti svegauser posted image





Eeee baš lepo!!! Retko čujem da neko slavi Sv.Ignjatiju user posted image



Evo i ja da se prijavim u klub user posted image i nama je slava sv Ignjatije user posted image

a ovo sam ja danas pravila, Nedjina Precious torta user posted image

user posted image




< Poruku je uredio Maya21 -- 30.12.2009 22:49:21 >

clock-img

30.12.2009, 23:08

clock-img

Dora

pencil-img

3456

Moja novogodišnja trpeza još ni na vidiku!user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:09

clock-img

simke

pencil-img

2713


IZVORNA PORUKA: Dora

Moja novogodišnja trpeza još ni na vidiku!user posted image


Ni mojauser posted image user posted image user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:11

clock-img

Dora

pencil-img

3456

Sve mislim sutra ću, ali sutra neću moći da kažem sutra ću...user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:13

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

a sta smo se dogovorile draga??? da veceras kreces da spremas veceru user posted image user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:17

clock-img

Dora

pencil-img

3456

IZVORNA PORUKA: Maya21

a sta smo se dogovorile draga??? da veceras kreces da spremas veceru user posted image user posted image



Balša je večerao sat ipo vremena... nisu hteli da skupe igračke ni da legnu dok im tata nije došao. Pošto su ga zvali da brzo dođe, on je otišao u Rodić i video da je gužva, kupio mi deseti deo sa spiska i došao. Ja sad šta da radim? Mislim, mogu nešto i da završim večeras al sam popila pivo i blablabla...

clock-img

30.12.2009, 23:18

clock-img

simke

pencil-img

2713


IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Maya21

a sta smo se dogovorile draga??? da veceras kreces da spremas veceru user posted image user posted image



Balša je večerao sat ipo vremena... nisu hteli da skupe igračke ni da legnu dok im tata nije došao. Pošto su ga zvali da brzo dođe, on je otišao u Rodić i video da je gužva, kupio mi deseti deo sa spiska i došao. Ja sad šta da radim? Mislim, mogu nešto i da završim večeras al sam popila pivo i blablabla...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:18

clock-img

Dora

pencil-img

3456

user posted image Majo...

clock-img

30.12.2009, 23:19

clock-img

Dora

pencil-img

3456

user posted image Simke...morala samuser posted image

clock-img

30.12.2009, 23:20

clock-img

simke

pencil-img

2713

Ma,sutra cemo od rane zore,udarnicki,da spremamo trpezuuser posted image user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:22

clock-img

gina

pencil-img

540

Sarma se krčka, ruska salata skuvana, sutra je seckam. Slana torta sutra ujutru, jagnjeće pečenje sutra popodne u rerni, a nisam smislila još šta ću slatko da pravim. Ledene kocke verovatno. Pravila bih i onu salatu sa prazilukom... ali treba sve to pojesti.
Nismo planirali nikog, ali danas se kuma najavila da će navratiti sutra uveče da donese paketiće klincima, jedan drugar se osetio pozvanim na rusku salatu jer je 15 godina nije jeo, a onda, ajde kad su oni tu da pozovemo još jednog drugara sa svojom ćerkom... ko zna, do sutra će nas još biti dvadesetoro user posted image user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:22

clock-img

Dora

pencil-img

3456

Ja uvek tako, 31. ceo dan trčim tamo vamo, u kupovinu, kuvam, spremam kuću...onda posle podne budem sva umorna i kilava i jedva čekam da prođe ponoć da se ukomiram...

clock-img

30.12.2009, 23:22

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

Ajd dodjem ti ja u pomoc Doro user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:23

clock-img

Dora

pencil-img

3456

IZVORNA PORUKA: Maya21

Ajd dodjem ti ja u pomoc Doro user posted image



Dođi mi u pomoć kad se bude jelo...lepo ja kažem, ako budeuser posted image

clock-img

30.12.2009, 23:25

clock-img

Dora

pencil-img

3456

Sutra ujutro idem u Aksu da deci kupim igračke koje će im doneti uveče Deda Mraz... Ni to nisam! user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:26

clock-img

gina

pencil-img

540


IZVORNA PORUKA: Dora

Ja uvek tako, 31. ceo dan trčim tamo vamo, u kupovinu, kuvam, spremam kuću...onda posle podne budem sva umorna i kilava i jedva čekam da prođe ponoć da se ukomiram...



Joj što mi je ovo poznato! user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.12.2009, 23:38

clock-img

Maya21

pencil-img

2923

eto izgore deo moje salatice praziluk!!! stavila krompir da se kuva... voda isparila a krompir se pece,gori.... a ja ni miris nisam osetila user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 30.12.2009 23:44:56 >

clock-img

31.12.2009, 00:12

clock-img

Ellenica

pencil-img

763

Od jutros šetam od prodavnice do stana.
Imamo nekog zeca kojeg nam je poslala moja mama, pa smo ga čuvali za novogodišnji ručak.
Iako ja novu godinu ne doživljavam nešto posebno, odlučili smo da ove godine nešto pravimo.
Tako spremanje počela sa kolačima.
Mm radi popodne od 4h, pa sam nešto posla uspela da odradim dok nije otišao, ali sa konstantnim cimanjem bebac-kuhinja ostavila sam posao za kasnije.
To kasnije je stiglo nred u 21h kada je bebac zaspao.
Naime raste mu zubić jako je nervozan i traži pažnju, pa ništa nemogu da stignem.
završila sam sa kolačima u 23h, napravila sam kokos kuglice, rolat sa bananicama, i klasičan koač sa šlagom.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

clock-img

31.12.2009, 02:41

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Ja sam spremila Nedjinu Precios tortu,rusku salatu i salatu sa kikirikijem.Sutra planiram da skuvam jagnjecu corbicu,za ostalo ce se pobrinuti svekrvauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

31.12.2009, 11:29

clock-img

Anoniman

supa se kuva od jutros od pola 8 user posted image , proja je gotova, pita bez kora je upravo izvađena iz rerne. user posted image

clock-img

31.12.2009, 11:55

clock-img

Anoniman

joooj nema čega nema!user posted image   supa, sarma (3 vrste mlevenog mesa, lično zavijala user posted image )... ćureći batak.. salate... jevrejska (moja omiljena) pita, mak kocke.... sitni kolači.... i taaaako user posted image

clock-img

31.12.2009, 12:05

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Mayo, Zille, unapred vam cestitam slavu!!

I naravno svima zelim srecnu novu godinu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.12.2009, 12:22

clock-img

Anoniman

kaliopi, staviću posle sliku proje i pite bez kora. user posted image

clock-img

31.12.2009, 12:25

clock-img

LillyT

pencil-img

3918

IZVORNA PORUKA: simke


IZVORNA PORUKA: Dora

Moja novogodišnja trpeza još ni na vidiku!user posted image


Ni mojauser posted image user posted image user posted image



Sjuz, nisam jedina user posted image Mada, mimoza se polako (ali sigurno) priprema (citaj, tek kuvam krompir i jaja)


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

clock-img

31.12.2009, 12:29

clock-img

Anoniman

Blago vama, ja sam sama za Novu godinu, mm je dezurni od 30. do 4. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A tako sam se radovala spremanju i veceriuser posted image user posted image user posted image user posted image