cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kako ste saznali za Ringeraju?

  
clock-img

14.02.2011, 18:07

clock-img

moja ciklama

pencil-img

1653

pretražicačuser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

clock-img

14.02.2011, 18:10

clock-img

Anoniman

Jaoj,oko februara meseca 2010,bila sam jaaaaaaako kratko u crticama,i odmah zatrudnela.Slucajno,kucala sam nesto oko zatrudnjivanja,tu i ostala.

clock-img

14.02.2011, 18:11

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa to je pravi multilevel sistem user posted image



user posted image Nego Ana, gde je ona tema - Šta pokloniti onome ko dovede najviše ženica na RR ?
A da, nemamo je user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 14.2.2011 18:20:39 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

14.02.2011, 18:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

hahaha, moraćemo da angažujemo Dunju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.08.2011, 00:24

clock-img

World

pencil-img

4234

Google user posted image

clock-img

10.08.2011, 00:28

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

IZVORNA PORUKA: Ana RR

hahaha, moraćemo da angažujemo Dunju user posted image



user posted image

clock-img

10.08.2011, 00:30

clock-img

degu

pencil-img

11332

Ja sam naletela slučajno, tražeći rešenje mojih problema user posted image
A pošto je RR prava enciklopedija, eto mene tu i mislim da ću se još, dugo, dugo ovde zadržati.
Bravo za Ringeraju, najbolja je user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

clock-img

19.10.2011, 12:55

clock-img

Meisje

pencil-img

4182

i ja sam naletela trazeci informacije o zatrudnjivanju i onda sam uletela u crtice,par dana ih citala i pronasla se posto se tamo mnogo muckauser posted image
mislim da sam krenula sa pretragom "rani znaci trudnoce"

clock-img

19.10.2011, 12:58

clock-img

Anoniman

Saznala da imam Kandidu u 6. nedelji trudnoće, opasno se uspaničila i bacila se na google!!! I on me doveo do ovde user posted image

clock-img

09.04.2012, 03:00

clock-img

sojcica

pencil-img

216

Saznala za caj 'macina trava',otisla na google i uletela u na ovaj forum.Danima vas citala,pa pozelela da vam se pridruzim.

_____________________________

Moje zastave,uvek su iste boje,nad njima ljubav caruje.Moje zastave, nikad na pola koplja,ljubav se ne predaje

clock-img

09.04.2012, 03:18

clock-img

Anoniman

Ko nema u vuglu ima u Googlu. Tako i ja. Krenula u istraživački pohod kad sam saznala da sam trudna. Cilj je bio da saznam u šta sam se uvalila i šta me čeka. Naletela i navukla se. Sad sad RR džanki. Čak sam promenila i paket za mobilni u onaj sa neograničenim internetom, da slučajno nešto ne propustim.

clock-img

09.04.2012, 08:11

clock-img

mamamikka

pencil-img

757

google je i mene doveo do RR.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

clock-img

09.04.2012, 10:34

clock-img

Jole84

pencil-img

8435


IZVORNA PORUKA: sojcica

Saznala za caj 'macina trava',otisla na google i uletela u na ovaj forum.Danima vas citala,pa pozelela da vam se pridruzim.


I ja sam preko "macinog čaja" user posted image Posle sam se navukla na društvo crtica i trudnica i shvatila da nisam sama u borbi..user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

clock-img

09.04.2012, 10:37

clock-img

Yag

pencil-img

1627


IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: sojcica

Saznala za caj 'macina trava',otisla na google i uletela u na ovaj forum.Danima vas citala,pa pozelela da vam se pridruzim.


I ja sam preko "macinog čaja" user posted image Posle sam se navukla na društvo crtica i trudnica i shvatila da nisam sama u borbi..user posted image


isto takodje hehehe....ali osim macino nasla sam nesto puno bolje...PRIJATELJEuser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

clock-img

09.04.2012, 10:39

clock-img

branki*

pencil-img

20828

trazila odgovore vezane za refluks i averziju prema hrani,tako naletoh na forum i na minuuser posted image .kasnije sam videla da ima interesantnih tema,pa sam se ukljucila.sad sam vec zarazena.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

09.04.2012, 10:43

clock-img

tanjica85

pencil-img

1242

google, mada sam cula i od koleginice da na rr ima jako korisnih stvari za procitat

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

clock-img

09.04.2012, 10:49

clock-img

Anoniman

U februaru mesecu 2011. posumnjala da sam trudna, citala intersantne teme i tekstove o trudnoci, u junu se konacno prijavila. i evo postala zavisnik od rr, stalno visim ovde..user posted image

clock-img

09.04.2012, 10:55

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Imala sam probleme sa eserihijom (pu, pu , nikad se ne vratila) ukucala na gugl pretrazivacu i izasla ringeraja. Od tada sam ovisnik kao sto sam ovisnik o cokoladiuser posted image . Mislim se da ugasim profil na fejsu, jer od kako sam se registrovala na ringeraji,svaki slobodan trenutak sam tu. Devojke su divne. Kao da su sve "ne zloce" ovde. Devojke, ringeraja, obozavam vas!!!user posted image user posted image

clock-img

01.09.2012, 01:07

clock-img

Celeste

pencil-img

85

Preko jedne jako dobre prijateljice i rr clanice, odusevljena sam forumom user posted image

clock-img

04.12.2012, 16:59

clock-img

Figaro88

pencil-img

4199

Prvi put kada sam ostala trudna,posto sam morala da mirujem citala sam svasta na internetu,ali me mrzelo da se prijavljujem.Posle opet kada sam trazila nesto naletela opet i registrovala se.......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

clock-img

05.12.2012, 00:15

clock-img

ikacc

pencil-img

326

Sestra mi je prosledila link kada sam ostala trudna.. i hvala joj punooo.. Bas mi je znacio i sada takodje..user posted image

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

clock-img

05.12.2012, 00:24

clock-img

17 joka

pencil-img

10865

Pretraživač je čudo odmah sam se zalepila za RR-ju i čitala mesecima pa se uključila a sad ni dan nemogu da nebudem tuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

clock-img

05.12.2012, 00:38

clock-img

adulence

pencil-img

7314

kada sam ugledala dve crtice na testu,ubrzo sam pocela da istrazujem na netu sve o trudnoci,a nema boljeg foruma od RR,naidjoh na RR dugo sam citala,bilo mi je malo neprijatno da se uclanim mislila sam da me niko nece ni primetiti na forumu,kad ono stekla sam puno virtuelnih prijateljica i apsolutno ne mogu da zamislim dan bez nje...cisto da provirim...

clock-img

06.12.2012, 07:14

clock-img

jole82

pencil-img

5141

Trazila sam nesto na internetu o bazalnoj temperaturi koju sam i sama merila i naisla na "grafove BT sa pozitivnim ishodom" na RR..shvatila da je to forum..snjurala neko vreme..dopalo mi se..odlucila posle nekoliko meseci da se prikljucim i sledeceg meseca sam zatrudnela user posted image user posted image Iako to nije bilo tako davno..svejedno me vezu lepe uspomene za samo uclanjenje na forum i naravno druzenje na njemu...user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

clock-img

06.12.2012, 19:28

clock-img

Janncica

pencil-img

2329

Posle dobijanja rezultata jako malo povecane bete...kopala po netu,naletela na RR i uclanila se da bih pitala crtice da mi protumace rezultate... Posle toga se navukla i sad je sastavni deo zivota moga. user posted image