cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Kako ste saznali za Ringeraju?

  
clock-img

19.02.2009, 11:18

clock-img

MERYEN

pencil-img

1390

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Guglajući, ukucala sam nedelju trudnoće u kojoj sam tada bila, i pojavi se rr...
Ovde sam tek saznala da postoji i rr.ba, kao i rr.hr... No meni je ovde super, ne mislim istu priču ponavljati i na drugim forumima. Mislim da imam ovde sve što mi je za sada potrebno..



isto user posted image



Prepisujem.

clock-img

20.02.2009, 16:08

clock-img

stella

pencil-img

414

ukucala neki tekst i izbacilo mi rr.ba i onda sam se uclanila,posle sam saznala i za rr.rs i rr.hr i uclanila se.
Najredovnija sam na rr.ba
gledam da se previse ne ponavljam
svasta covjek nauci i nadje po ovim nasim ringerajamauser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

clock-img

28.03.2009, 01:38

clock-img

nen@

pencil-img

13

Ukucala spontani pobacaj i dospela ovamo. Jako mi se svidja ovaj forum, preporucila sam ga drugaricama i one su postale članovi foruma.

clock-img

13.04.2009, 11:30

clock-img

darling

pencil-img

23

Slucajno,preko pretrazivaca trazila prve simptome trudnoce i tako dodjem do Ringeraje.ba i uclanim se.Tek posle mjesec dana primjetim da imaju dvije user posted image user posted image

clock-img

14.04.2009, 17:34

clock-img

Lilly*

pencil-img

3854

IZVORNA PORUKA: dunja

ja preko pretrazivaca, ukucala zatrudnjivanje, jer  me sve o tome interesovalo.


Isto. Onda mi se svidelo kako se druzite i bodrite jedna drugu i pozelela da i ja u tome ucestvuje, i eto me user posted image

clock-img

14.04.2009, 17:44

clock-img

prolece

pencil-img

1341

tražila sam informacije o double testu i dospela ovde. sad sam tu svakog dana.user posted image

clock-img

15.04.2009, 08:23

clock-img

Sneža

pencil-img

1513

Od moje sestreuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

15.04.2009, 08:27

clock-img

mamanp

pencil-img

1445

Trazila sam nesto o alergijama, e sad mi RR usla u krv...samo gledam da gazda izadje da se bacim na kuckanje

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

clock-img

15.04.2009, 08:31

clock-img

Sneža

pencil-img

1513


IZVORNA PORUKA: mamanp

Trazila sam nesto o alergijama, e sad mi RR usla u krv...samo gledam da gazda izadje da se bacim na kuckanje


user posted image user posted image user posted image ja mog više i ne zarezujem,samo kažem imam neka veoma VAŽNA posla na kompjuteruuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

clock-img

15.04.2009, 08:39

clock-img

vila 07

pencil-img

85

Tražila teme vezano za mušku neplodnost, mali broj spermatozoida. I nabasala na rr.rs. Onda sam se oduševila koliko su svi puni optimizma i super je druženje. user posted image

clock-img

15.04.2009, 08:48

clock-img

Lu

pencil-img

15094

IZVORNA PORUKA: Sneža

Od moje sestreuser posted image


A sestra je član RR?

clock-img

22.06.2009, 12:02

clock-img

Anoniman

Ima dosta novih, da malo podignem temu...

clock-img

22.06.2009, 12:19

clock-img

Rivana

pencil-img

3210

Slucajno trazeci nesto i eto me user posted image

clock-img

22.06.2009, 12:29

clock-img

vodolija 82

pencil-img

603

trazila informacije o vto i prvo bila rr.ba,a posle nasla ovu i ostala tuuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

clock-img

23.06.2009, 02:07

clock-img

Republica

pencil-img

39

Preko pretrazhivaca.Ima tome vishe od godinu dana.
Koristila sam vashe raznovrsne info.Poshto sam aktivna i na drugom site,nisam se
ovde uclanila.Onda jesam u aprilu 2009 ali pobacaj me je opet povukao.
Sad sam opet orna i poshto dosta ovde nalazim informacija ,odlucila sam da budem i vash clan.
E sad samo se treba snaci ovde.
Pozrdav. user posted image

clock-img

23.06.2009, 03:06

clock-img

ciro

pencil-img

94

ja sam trazila prvi znaci trudnoce i otvori se rr...nisam umjela da se uclanim pa sam citala sta vi pisete...meni je vise trebalo da se uclanim nego da vas nadjem i onda sam upala na neku temu nemam pojima koju u glavnim mi je smjeskica pomogla i prebacila me tamo gdje mi je mjesto,a to je cekamo dvije crtice i eto mene medju vama i mnogo sam srecna zbog toga...user posted image user posted image

clock-img

05.07.2009, 01:50

clock-img

bolice

pencil-img

51

Iz ocaja trazeci sve moguce informacije o sluhu, ostecenju sluha, ovde naletim na "deca sa posebnim potrebama", zaljubim se i u sve ostale teme, jer stvarno je neiscrpan izvor svih mogucih informacija. Sto bi se reklo, nema sta nema.

clock-img

05.07.2009, 02:32

clock-img

BabyG

pencil-img

445

Guglajutji vezano za Betaniju, naleteh.. user posted image

clock-img

07.07.2009, 11:20

clock-img

Anoniman

ima nas više od 43 aktivne... a ostale? kako ste dospele ovamo? user posted image

clock-img

07.07.2009, 11:24

clock-img

Anoniman

Trazila sam svashta neshto o trudnoci....jer mi je onda kasnilo... par dana sam pratila forum...i poshto sam brbljivica...morala sam da se prikljuchim....user posted image

clock-img

07.07.2009, 11:25

clock-img

branka10

pencil-img

121

Slucajno, ali sam presrecna sto sam vas nasla.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

clock-img

31.07.2009, 13:24

clock-img

SUPER MAMA

pencil-img

2363

Cisto slucajno trazila sam na neki drugi sajt i slucajno je tamo bio okacen sajt ringeraja

clock-img

04.08.2009, 21:45

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520

Ja sam u pretrazivacu trazila kalendar ovulacije,i naisla na vasuser posted image . Odmah sam se registrovala,jer mi se jako svidelo kako podrzavate jedna drugu,pa sam pozelela da i ja budem deo vas,i evo me sad ovdeuser posted image
Inace ne idem na forume,ali vi ste sjajne,i super mi je sa vama,dosta toga sam naucil i saznala ovde. Ljubim vas sveeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.08.2009, 08:17

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.08.2009, 22:57

clock-img

mamce

pencil-img

98

I ja slucajno,
sta god me je interesovalo oko zatrudnjavanja ovde sam nalazila najbolje informacije i iskustva, tako da sam se i sama prikljucila, i mnogo mi je drago.