cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Razgovori mama 11/23

  
clock-img

21.11.2023, 06:08

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Svima koji danas slave želim srećnu slavu.Mi idemo u selo kod prijatelja.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

21.11.2023, 12:23

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Ahoj narode 😊 Jedan deo radnog dana gotov, prelazim na drugi 😊
Al d odmorim prvo uz kafu u komsiluku, skitara sam nema sta 😂

clock-img

21.11.2023, 12:51

clock-img

Kata90

pencil-img

3275

Helloo mamike,kako bebica raste sve manje vremena imam za stvari po kuci da odradim....🙄 pa cim zaspe,samo jurim po kuci😁 Danas sam stigla uplatiti igraonicu,rezervisala za sledeci mesec za Ogijev rodjendan.Jos tortu da smislimo kakvu.Proleti vreme za čas....Dete otislo u skolu bas je hladno napolju,danas ne perem nista...nema sunca.Sretna vam slava.😘

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

21.11.2023, 14:44

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Pozdrav zene,danam se da ste dobro.

Kod nas je hladno,kisovito,grozno,a ja od posla ne stizem glavu da podignem...Danima.
user posted image

clock-img

21.11.2023, 14:56

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Kato, meni se ves susio u pokusaju 2 dana sad za vikend pa sam na kraju sve strpala u masinu za susenje, za sta mi sluzi ako ne za to 😊I juce sam peskire tako. Nikad se ne bi osusili da ih drzim na terasi. A samo bi se usmrdeli od smoga. 

clock-img

21.11.2023, 15:00

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Jel vam masina lepo osusi?

Meni ves uvek bude vlazan.
A nema koju metodu nisam probala.
Imam Candy 2u1...

clock-img

21.11.2023, 15:03

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kato, meni se ves susio u pokusaju 2 dana sad za vikend pa sam na kraju sve strpala u masinu za susenje, za sta mi sluzi ako ne za to 😊I juce sam peskire tako. Nikad se ne bi osusili da ih drzim na terasi. A samo bi se usmrdeli od smoga. 



I ne samo to. Jos ko ima stan koji je mali kao ja, masina za susenje je super stvar. Nas je spasila.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 21.11.2023 15:04:00 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.11.2023, 15:04

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Inace... Provedoh malopre 15min na vezi sa drugaricom, ona mene zvala da mi se zali na trecu nasu drugaricu. I sad ja treba njoj da kazem da je u pravu, tj da se slozim sa njom. I posto se nisam slozila ispadoh losa drugarica. Kazem joj pa ne mozes ocekivati da se svi uvek sloze sa tobom, imamo razlicita misljenja i drugacije sagledavamo stvari. Mozemo da porazgovaramo o tome i da pomenemo tu trecu osobu ali nemoj ocekivati da cu uvek da stanem na tvoju stranu.
I tako mi prekide vezu. Bas sam grozna 😳

clock-img

21.11.2023, 15:05

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Srećko, I ja imam candy kombinovanu I veš mi bude suv.
Šta radite danas? Vreme je nikakvo, ako već mora biti hladno nek pada sneg 😁. Mislim, moze i kiša, al da se kulira u kući. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.11.2023, 15:06

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Jel vam masina lepo osusi?

Meni ves uvek bude vlazan.
A nema koju metodu nisam probala.
Imam Candy 2u1...




Meni super. Debele peskire za 100min osusi do kraja. A jel celu masinu susis ili pola? 

clock-img

21.11.2023, 15:11

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Sanjice, moja nana je vecito po losem vremenu unosila vesu  kucu pa sirila po krevetima  stolicama... Nikad osusiti. 

clock-img

21.11.2023, 15:14

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Srećko, I ja imam candy kombinovanu I veš mi bude suv.
Šta radite danas? Vreme je nikakvo, ako već mora biti hladno nek pada sneg 😁. Mislim, moze i kiša, al da se kulira u kući. 




Ovde tako tiho pada kisa da je prosto dosadno 😂A ja tek treba da krenem. 

clock-img

21.11.2023, 16:11

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Pa da Ivanka. Nezgodno je bas. Meni je masina za susenje u kuhinji. Nema mesta u kupatilu.

Ovde pada kisa. Ja pijem caj, pa cu kasnije na trening.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.11.2023, 16:14

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

I meni je u kuhinji. Pa kad raspalim i nju i aspirator i rucak i televizor u isto vreme ne zna se ko sta slusa 😅😅😅

clock-img

21.11.2023, 18:34

clock-img

flamingos

pencil-img

25380



IZVORNA PORUKA: Kata90

Helloo mamike,kako bebica raste sve manje vremena imam za stvari po kuci da odradim....🙄 pa cim zaspe,samo jurim po kuci😁 Danas sam stigla uplatiti igraonicu,rezervisala za sledeci mesec za Ogijev rodjendan.Jos tortu da smislimo kakvu.Proleti vreme za čas....Dete otislo u skolu bas je hladno napolju,danas ne perem nista...nema sunca.Sretna vam slava.😘

Super Kato.Kog datuma je rođendan detetu?Tortu smisli koju deca vole.Sa plazmom nema da omaneš.Ovde je užasno vreme.Kiša pada li pada.Prolaze dani.Porasla tvoja bebica.Neka su živa i zdrava sva dečica.Mi stigosmo iz sela.Dete nije htelo sa nama.Imala je kamaru za učenje,plus u četvrtak ima čas gitare,pa i to je vežbala.Super joj ide.

clock-img

21.11.2023, 20:46

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I meni je u kuhinji. Pa kad raspalim i nju i aspirator i rucak i televizor u isto vreme ne zna se ko sta slusa 😅😅😅



I ja isto user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.11.2023, 21:49

clock-img

Kata90

pencil-img

3275

Evo me Flam da odg,19 dec.ali slavimo ranije za decu 16tog.Plazma je da,jako fina torta....spominjao mi je sin i jafa tortu mada ni ona nije losa😊 mislim imamo vremena jos.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

21.11.2023, 22:19

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Ah, taj 19.12. Najlepsi datum 😊
Ma brzo to dodje! Odmah iza ugla. 😊

clock-img

22.11.2023, 06:14

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dovro jutro.Divno Kato.Može i jaffa torta.Pravila sam je za svoj rođendan.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Danas skraćeni časovi.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

22.11.2023, 09:22

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Jel vam masina lepo osusi?

Meni ves uvek bude vlazan.
A nema koju metodu nisam probala.
Imam Candy 2u1...




Meni super. Debele peskire za 100min osusi do kraja. A jel celu masinu susis ili pola? 




Sve osusi do pola,pri tome crvnda tri sata i ne osusi.
Kupovala sam i kuglice,maramcie,ma nema sta nisam
Ves bude vlazan.

Pere 9kg,susi 6/7kg,nikad nema vise od pola i opet isto.

Vec ludim,ali ajde...


Nego ne mogu vise ves po kuci,oseti se vlaga...

clock-img

22.11.2023, 10:35

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Mahnula sam ovde,prelistala teme...Konacno stize klijent,da se danas nesto iradi.
Juce smo presedeli na poslu.
E uprava ne radi,ne cuve podatke,a nama ruke vezane.

Zelim vam lep dan svima!

clock-img

22.11.2023, 10:45

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dan je kao stvoren za spavanje.Mašem iz kuhinje.Uskoro stiže dete,pa gledam da joj bude vruće kad dođe da jede.

clock-img

22.11.2023, 10:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

Mnogo znači kada imate prostora za vešernicu. Jedini problem je što zaboravite na veš jer ne čujete mašine user posted image (ne pitajte kako znam user posted image )

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.11.2023, 11:05

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Imam jednu sok sobu,koja je ozbiljne velicine.
Ima mesta za sve,ali...Ta soba nije sredjana i ne kani mi se nesto,jedino mije sad palo...
Zasto da ne ubacim tamo zicu za susenje vesa user posted image

clock-img

22.11.2023, 11:26

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945


IZVORNA PORUKA: Srecko47E


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Jel vam masina lepo osusi?

Meni ves uvek bude vlazan.
A nema koju metodu nisam probala.
Imam Candy 2u1...




Meni super. Debele peskire za 100min osusi do kraja. A jel celu masinu susis ili pola? 




Sve osusi do pola,pri tome crvnda tri sata i ne osusi.
Kupovala sam i kuglice,maramcie,ma nema sta nisam
Ves bude vlazan.

Pere 9kg,susi 6/7kg,nikad nema vise od pola i opet isto.

Vec ludim,ali ajde...


Nego ne mogu vise ves po kuci,oseti se vlaga...



Srecko, meni se to desava kada npr. stavim manje vesa. Jel barem da kugla smanjuje vreme susenja ili je laz? Htela sam da kupim. Ali ako nisi zadovoljna necu.

Masem iz skole.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!