cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Razgovori mama 11/23

  
clock-img

17.11.2023, 16:45

clock-img

Ana RR

pencil-img

34311

"kako se ponašati prema devojci kad je u" onim" danima"



omg user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.11.2023, 16:57

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Dobro vam kisno vece 😊 Nije lose, kisa tiho paducka, gledam Prijatelje... 😔
I ja jedva cekam beki raspust. Malo mi vise ne prija ovaj posao... Razglasila sam na sve strane da menjam karijeru, valjda ce da upali 😁

clock-img

17.11.2023, 17:34

clock-img

medamisko

pencil-img

1106

Pubertet i zaljubljivanje treba preziveti

clock-img

17.11.2023, 19:32

clock-img

Kata90

pencil-img

3275



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Kato, zaljubiska, a? Čekaj još malo kad počne sa pitanjima "kako se ponašati prema devojci kad je u" onim" danima". .. 😂
Što se tiče škole, nešto je ni ja ne volem. Flam, jesam, hvala ti. Drago mi je sto ste lepo proslavili. 





Ma da u drugaricu iz razreda,kaze on meni maama kako je ona meni lepa ona ce mi biti zena😁😁😁😁🙄🙄🙄sta me sve jos čeka🤪


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

17.11.2023, 23:02

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Hvala Ivana.Drago mi je da si dobro.❤Kato,sve su to čari odrastanja.Neka su živa i zdrava sva dečica.Odoh da odmaram.

clock-img

17.11.2023, 23:59

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Kato, ja cuvam ljubavna pisma koje je I dobijala u orvom razredu. Razvoj ljubavi - od crteza dok nisu znali da pisu do svojerucnih potpisa 😊
Ahhh, ljubav je to ❤️
Zavrsi se i ova nedelja. Olaksanje 😊

clock-img

18.11.2023, 06:13

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema ta školu.Radna nam je subota.Mm da je vozi.Kiša ne prestaje da pada.Kad se vrati iz škole idemo u selo.Ujaku je godišnji pomen.Da odemo i do naše kuće.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

18.11.2023, 08:22

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Dobro jutro zene,da mahnem i idem da radim.

Zelim vam lep vikend!

Kod nas celo odeljenje ima boginje,jutros vidim da se nesto desava,pa coekujem i to za vikend.
Gratis ponuda. :)


Od sinoc smo porosdicno krenuli sa apis golom,zivela ona nama!

clock-img

18.11.2023, 10:19

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Dobar dan. Sin je imao boginje u predskolskom, poslednji dobio u grupici. Maca je imala sa tri godine, mislim. Dobila od jednog drugara iz vrtića i zarazi samo drugu drugaricu iz vrtića. I to smo bili sa njima taj dan kad su joj izbili, a oni otišli posle na more i drugarica tamo dobije.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.11.2023, 10:35

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Dobro jutro. Mene he izludjivalo to cekanje boginja. Jednom smo i letovanje pomerili. Clean pox odradio svoje, bez preteranog cesanja. Da vas zaobidju 🍀
Imam neki casić jutros a i ponela sam knjige da se pripremim za sledecu nedelju. Odvalila sam ledja preksinoc. Sest kompleta knjiga sa prirucnicima. 😒
Ali cu barem biti spremna za sledecu nedelju. Tako skoro uvek radim. 

clock-img

18.11.2023, 11:47

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Kupili smo penu,krecno mleko...Javio mi je suprug da jesu boginje,x4.Sjajno!user posted image

clock-img

18.11.2023, 15:26

clock-img

Kata90

pencil-img

3275

Srecko,bolje sada boginje nego kasnije....prodje i to brzo.Meni je Ognjen imao,sa 4 god trajalo nekih dve nedelje.Sad videcemo kada ce ovaj mali dobiti.😁

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

18.11.2023, 17:33

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Mnogo je bolje dok su mladji. Dete iz komsilula imalo boginje u petom i plakanje od bolova, trmoerature i svraba 🙁

clock-img

19.11.2023, 06:17

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Kad smo kod boginja,moje dete ih je preležalo kad je krenula u školu(drugi razred je bila) i super je prošla.Pjemo kafu,pa da ispratimo svekrvu.Kasnije da odem do crkve.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

19.11.2023, 12:41

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Dobar dan. 
(Ne) moguca misija "kupiti detetu pantalone a da joj se svidjaju i da imaju duzinu" je u toku 🤣🤣🤣

clock-img

20.11.2023, 06:19

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Danas imaju samo 4 časa(nemaju kod razrednog 2 časa fizičkog).Posle ide sa drugaricom do Lagune da kupe knjige.Kad dođe da ruča i da odemo u šoping.Treba joj zimska jakna(a kupiće verovatno još nešto od garderobe).Da odemo i do dm.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

20.11.2023, 09:37

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591


IZVORNA PORUKA: Kata90

Srecko,bolje sada boginje nego kasnije....prodje i to brzo.Meni je Ognjen imao,sa 4 god trajalo nekih dve nedelje.Sad videcemo kada ce ovaj mali dobiti.😁



Nisam cula da su nekog preskocile u ovom krugu.
Oni koji imaju dvoje,troje i vise dece,kazu voleli bi da svi dobiju.user posted image
Ja sam imala srece izgleda.


Bez sale,lakse je.
Jedno za drugim i da zavrsimo sa tim.

Doduse,frka mi je zbor djaka prvaka i pisanih slova ali Boze moj,kako su deca za vreme pandemije...

clock-img

20.11.2023, 09:38

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mnogo je bolje dok su mladji. Dete iz komsilula imalo boginje u petom i plakanje od bolova, trmoerature i svraba 🙁




Kod nas je problem sto uciteljica nije imala boginje,a nije ni uciteljica iz boravka.
Nije prijatno saznanje nikako.

Znam da je nerealno znati ko ih je zarazio tj preneo boginje,ako dodje do toga,ali nije prijatno...

clock-img

20.11.2023, 11:25

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Mnogo nezgodno kad krenu da optyzuju jedni druge ko je kome preneo. Kad je I dobila boginje ona je bila jedina u vrtucu koja je dobila a sedela preko puta decaka koji je prvi dobio. I njegova mama meni kaze da je ona njega zarazila. A ona dobila prvu boginju 13 dana nakon njega. A  njoj cudno kako tako. 

clock-img

20.11.2023, 11:36

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

I tako ja poceh previse recenica sa A 😂
Dodje mi dete iz skole posle drugog casa. Pukla cev za grejanje pa ih pustili. Izgleda da je za vikend kopano u blizini skole za nesto pa eto posledice izgleda. Rasulo u drzavi. 

clock-img

20.11.2023, 11:56

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

I kod nas kopaju u skolskom dvoristu za grejanje. Neke ucionice nemanh grejanje. Uvek nadju tokom zime da rade.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

20.11.2023, 12:07

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Nemaju vremena ranije 😏

clock-img

20.11.2023, 13:13

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mnogo nezgodno kad krenu da optyzuju jedni druge ko je kome preneo. Kad je I dobila boginje ona je bila jedina u vrtucu koja je dobila a sedela preko puta decaka koji je prvi dobio. I njegova mama meni kaze da je ona njega zarazila. A ona dobila prvu boginju 13 dana nakon njega. A  njoj cudno kako tako. 




To je suludo pricati..
Koliko imamamo kliconosa bez simptoma,kakoihja zovem.user posted image

clock-img

20.11.2023, 13:18

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

I kod nas kopaju u skolskom dvoristu za grejanje. Neke ucionice nemanh grejanje. Uvek nadju tokom zime da rade.





Ovo mi je bas zastrasujuce i jednostavno,ne mogu da shvatim,zasto se radovi ne obave leti.
Nego se uvek ceka pocetak skolske godine.

clock-img

20.11.2023, 14:23

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Svi smo poludeli sto nam ulaze u skolsko dvoriste. Sta je tu je. Dosla sam malo kuci, pa se vracam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!