cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Razgovori mama 11/23

  
clock-img

13.11.2023, 10:11

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Dobar dan. Samo da mahnem. Od jutra sam u skoli. Budite dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

13.11.2023, 11:33

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ja sam nadrljala bila. Ispih ab. Sad ispočetka radna nedelja. 



Vidi se da te nema. Nadam se da je sve ok sad. Prevrtljivo vreme. Evo ovde je sad vedro, bez oblacka. I naravno, ne zna covek sta da obuce. 

clock-img

13.11.2023, 12:02

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

I ja udjoh da mahnem pre pola sata pa ne mahnuh 😊Pozdrav od mene! Nekad stvarno ne mogu da postignem sve tokom radne nedelje. Pocnem ujutru po kuci i za kucu da radim pa prekinem da odem na posao - umorna. 

clock-img

13.11.2023, 14:09

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Hvala sam. Malo sam bolje, mogu da funkcionišem.Ja mislim da su žene stalno umorne 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.11.2023, 14:10

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Ja znam da ja jesam. Jos se kao nesto trudim da sednem mao i odmorim, a samo gledam na sat kad da krenem dalje. Sve po satu radim 😒

clock-img

13.11.2023, 14:11

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Pa dodjem na posao i grize me savest sto nisam jos nesto uradila kod kuce.

clock-img

13.11.2023, 20:20

clock-img

flamingos

pencil-img

25380



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Hvala sam. Malo sam bolje, mogu da funkcionišem.Ja mislim da su žene stalno umorne 😁

Dobro misliš.Žene uvek imaju posla i stalno su umorne.Ja tek sad sve završih i odoh pod tuš.Za danas je dosta.Jesi li dobro?Pokušaj da odmoriš.

clock-img

14.11.2023, 07:22

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Pijem kafu,pa da krenem sa svojim obavezama.Doduše,nisu to obaveze,već sa uživanjem radim i pripremam našu slavu.Biće lep dan,uživajte.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

14.11.2023, 09:04

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Pozdrav zene,lep dan vam zelim!


Kod nas je luda kuca od juce,svako sa svojim obavezama,vidimo se u prolazu.
Jedva cekam kolektivni odmor i raspust-user posted image

..i da ovo sunce potraje.

clock-img

14.11.2023, 18:51

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Ahoj user posted image
Da vidim šta radite vi i sitna dečica user posted image . I da vam kažem ja sam celo popodne sama i pogodite šta sam radila? Naravno da sam prespavala user posted image . Mislim se, možda sam mogla i da im skuvam neštoo za sutra al ideju nemam šta. Ništa, idem da preletim kuvarske teme pa se možda inspirišem.
Uživajteuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

14.11.2023, 22:47

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Hello Olga! Kako su nam zvercica i tm, gosn istoričar (ako se ne varam) 😊
Ja udjoh... Da nafilujem tortu pa d idem dalje...🥱😤

clock-img

15.11.2023, 06:15

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Pijrm kafu,pa odoh u kuhunju da spremam za danas a i za slavu torte,pite i ostalo.Čitave noći je padala kiša.Olga,pozdrav.Ostale mame,kako ste?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

15.11.2023, 13:06

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Dobar dan. Veselo, kišovito jutro 🙄. Nek pada noću, danju ne mora 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.11.2023, 14:06

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Bljaaaaak, mnogo je hladno. Ne mogu se navići. 

clock-img

15.11.2023, 15:34

clock-img

Srecko47E

pencil-img

4591

Pozdrav za sve,nadam se da ste dobro.

Kod mene je udarnicki poslednje dve nedelje. :)
Ne stignem glavu da podignem,no ne zalim se.Samo neka ima posla..

clock-img

15.11.2023, 15:37

clock-img

flamingos

pencil-img

25380



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Veselo, kišovito jutro 🙄. Nek pada noću, danju ne mora 😂

Slažem se Ivana.Ovde je i danas padala,sad je prijatno napolju.Jesi li dobro?Ja tek sad sedoh.Da malo odmorim,pa odoh da operem kosu.

clock-img

15.11.2023, 19:19

clock-img

Tiziana

pencil-img

2630

Ola devojke. Vreme je uzas. Jutros kad je sat zazvonio, mislila sam da je neka greska koliko je bilo mracno.

Kod nas je isto pun gas, na poslu ludnica, a tek ce da bude kako se blize praznici. Ove nedelje se zadesilo da imamo i neke obaveze posle posla tako da nema odmora.
Veceras cu morati da zgotovim i neki rucak za sutra, prekosutra jer sam lose procenila da ce mi ruckovi duze trajati🥴 a mozda mnogo i jedemo😂

Vidim ne jenjava upisivanje u gomilu tema🙂
Sad bih se izvalila da pogledam novu sezonu The Crown, ali ne merem.. Verovatno tek za vikend.
Bolesni sto pre da ozdrave.Pozdrav

clock-img

15.11.2023, 19:34

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Tizi, kod nas je ista situacija sto se tice jelauser posted image

Vodim S na Pinokio. Glume moja deca (ucenice), pa idemo da ih podrzimo.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

15.11.2023, 20:04

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Ja dodjem na posao da odmorim 😂 Tu mi se jedino zna redosled. Kod kuce i pored plana vecito neki haos i trka da sto pre zavrsim. I samo gledam na sat. Ko Ludi Sesirdzija, kasnim kasnim 😂

clock-img

16.11.2023, 06:18

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhunju i da pripremam sve ostalo.Svima koji danas slave želim srećnu slavu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

16.11.2023, 15:29

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Zdravo, zdravo, kako ste mi?Nadam se da ću danas popodne malo iskulirati i da neću biti gost u svojoj kući 🤣. Treba mi lenjo popodne 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.11.2023, 19:49

clock-img

Kata90

pencil-img

3275

Zdravo Ivana😊 dobro smo....jedva cekam kraj skolske godine,muka mi je od lektire i domacih zadataka.Deran se opustio i zaljubio ne slusa nista...Ovih dana se polako pripremamo za bozic,kupujemo novu vestačku veliku jelku i ukrase...pa pokloni deci svasta nesto...vi kako ste? 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****

clock-img

17.11.2023, 07:31

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Dobro jutro.Ivana,nadam se da si juče uspela u svojoj nameri.Mi lepo provedismo slavu.Danas nemamo goste.Da popijem kafu,pa da napravim tortu za sutra.Ujaku je godišnji pomen.Kiša ne prestaje da pada.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

clock-img

17.11.2023, 16:36

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Dobar dan. Kato, zaljubiska, a? Čekaj još malo kad počne sa pitanjima "kako se ponašati prema devojci kad je u" onim" danima". .. 😂
Što se tiče škole, nešto je ni ja ne volem. Flam, jesam, hvala ti. Drago mi je sto ste lepo proslavili. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.11.2023, 16:36

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Dobro vece svima. Ja sam posle casova jurcala po gradu. Sad sam skuvala sebi toplu cokoladu, zavalila sam se u fotelju da citam.Uzivajte. konacno vikend. A kad je ovako lose vreme, necu nista da radim. Samo osnovno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!