cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Ko su RR moderatori?

  
clock-img

05.03.2011, 21:35

clock-img

jovicaa

pencil-img

9471

zurka se prebacila ovdeuser posted image

clock-img

05.03.2011, 21:39

clock-img

Dada81

pencil-img

2618

Dunja,i ja sam uvek mislila da si ti mod.samo bez ''krune'' user posted image Vidim da i inače obavljaš ovde lep deo poslića,pa rekoh,šta ti ja znam kako sve tačno funkcioniše,sa tim mod,pa i ne pitam

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

clock-img

05.03.2011, 21:42

clock-img

viking

pencil-img

6644

Evo, LU je sve tako lepo sročila, ja ću samo da kopiram... user posted image  Dobro nam došle nove i dobro nam otišle stare user posted image

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Eh konačno da vam poželim dobrodošlicuuser posted image
Olga RR, Nado RR, Nensi RR, Nedjo RR, znam da ćemo se super slagati, dobro nam došle u ekipuuser posted image
Jeco, Alexx, kisi user posted image  kisiuser posted image , vidimo se na starom mjestuuser posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

05.03.2011, 21:44

clock-img

Snelle

pencil-img

7446

Ma znam Dunjice, šalim se ja user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

clock-img

05.03.2011, 21:48

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Dunjo,cestitam user posted image (i ja sam u grupi onih koje su zivele u zabludi user posted image )

clock-img

05.03.2011, 22:03

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Woooohooooooooooo divna ekipa user posted image
Cestitam svima novoizabrabranima user posted image Da budete dobri i pravedni moderatori user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

05.03.2011, 22:05

clock-img

Anoniman

Što ste vi žene divne, što se radujete sa nama i zbog nas...a kad za koji dan krenemo da bičujemo prsteuser posted image
Šalim se, drago mi je što sam i zvanični deo ove zajednice, i vrapci znaju koliko volim ovu rr, pa sad konačno mogu i da pomognem oko njeuser posted image A koleginice nisam mogla bolje poželetiuser posted image

clock-img

05.03.2011, 22:07

clock-img

JMPM

pencil-img

2751

Nedjo,rekoh ja do ponedeljka imamo fore,sutra cete nam gledati kroz prste,nedelja je user posted image

clock-img

05.03.2011, 22:09

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Što ste vi žene divne, što se radujete sa nama i zbog nas...a kad za koji dan krenemo da bičujemo prsteuser posted image



A stani, nisam razumjela, vi cete da bicujete? user posted image user posted image user posted image user posted image Oh onda povlacim cestitku user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

05.03.2011, 22:10

clock-img

Anoniman

Čestitam novoj ekipi user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2011, 22:11

clock-img

Anoniman

Ma ja sam ti jedna vrlo zauzeta dama, nema kod mene peckanja, bič i udriuser posted image
Al' dobro kaže JMPM, od ponedeljka, odmorite još sutrauser posted image

clock-img

05.03.2011, 22:11

clock-img

viking

pencil-img

6644

hehe, ja se bogami ne sećam da su se meni toliko obradovale user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Što ste vi žene divne, što se radujete sa nama i zbog nas...



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

05.03.2011, 22:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Što ste vi žene divne, što se radujete sa nama i zbog nas...a kad za koji dan krenemo da bičujemo prsteuser posted image
Šalim se, drago mi je što sam i zvanični deo ove zajednice, i vrapci znaju koliko volim ovu rr, pa sad konačno mogu i da pomognem oko njeuser posted image A koleginice nisam mogla bolje poželetiuser posted image



user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

05.03.2011, 22:13

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Što ste vi žene divne, što se radujete sa nama i zbog nas...a kad za koji dan krenemo da bičujemo prsteuser posted image
Šalim se, drago mi je što sam i zvanični deo ove zajednice, i vrapci znaju koliko volim ovu rr, pa sad konačno mogu i da pomognem oko njeuser posted image A koleginice nisam mogla bolje poželetiuser posted image



user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

05.03.2011, 22:16

clock-img

minna

pencil-img

3196


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ma ja sam ti jedna vrlo zauzeta dama, nema kod mene peckanja, bič i udriuser posted image
Al' dobro kaže JMPM, od ponedeljka, odmorite još sutrauser posted image



user posted image user posted image

Cestitam i ja svima! user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2011, 22:23

clock-img

Anoniman

Ja ću da pozajmim onaj prošli avatar od Alexx, čisto kao najavu onoga što slediuser posted image
Viking, ti kad si postala mod nije bilo ovakve medijske pažnje, bre, ova tema je popularnija od Buba Mirinog porođajauser posted image Anči, Nensiuser posted image

clock-img

05.03.2011, 22:26

clock-img

viking

pencil-img

6644

Jes, Neđo, u pravu si, ja sam uletela kao zamena za Tašu, nije bilo ovako masovnog restrukturiranja vlade, ali ipak... user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

clock-img

05.03.2011, 22:28

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: viking RR

Jes, Neđo, u pravu si, ja sam uletela kao zamena za Tašu, nije bilo ovako masovnog restrukturiranja vlade, ali ipak... user posted image



Ja ovo ne umem da izgovorimuser posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2011, 23:29

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Devojke cestitam user posted image

clock-img

06.03.2011, 00:19

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

A meni niko ništa ne čestita user posted image user posted image user posted image
Ima da vam ukinem sva prava!

clock-img

06.03.2011, 00:21

clock-img

Nensi*

pencil-img

6520


IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ko je ko?

Lilly RR, Viking RR, Lu RR, Ana RR, Verus RR ---> postaju moderatori celog portala (=veliki šefonja)


olga75 ---> Olga RR
Nnaaddaa ---> Nada RR
nensi27 ---> Nensi RR
Nedja ---> Nedja RR

Alexx RR ---> *Alexx* (ostaje moderator teme Problemi na RR)
Jeca RR ---> Jeca* (ljubim te puno :*)

dunja RR ---> postaje moderator foruma Kampanje, promocije
Tatamata ---> postaje moderator celog portala





Ja koliko vidim tebe nema ovde user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

clock-img

06.03.2011, 00:23

clock-img

IVA 11

pencil-img

3859

Guppy, meni se cini da je vasoj djecici danas rodjendan! Neka im je srecan, da su zivi, zdravi i veseli!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2011, 00:29

clock-img

choopa choops

pencil-img

9258

Evo ja cu da cestitam sta god ko hoce! user posted image Cjenovnik slijedi u prilogu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

clock-img

06.03.2011, 00:36

clock-img

guppy RR

pencil-img

5437

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Guppy, meni se cini da je vasoj djecici danas rodjendan! Neka im je srecan, da su zivi, zdravi i veseli!!! user posted image user posted image user posted image



Nije nije :))) Augusta :))

clock-img

06.03.2011, 00:49

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

IZVORNA PORUKA: verolino

Divne zene su postale moderatorke...
Ja cestitam Guppyki na dobrom ukusuuser posted image user posted image user posted image user posted image



guppyka čestitala ti verolino na dobrom ukusu user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.3.2011 0:50:16 >