cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Pekač za hleb i recepti

clock-img

23.12.2022, 15:27

clock-img

flamingos

pencil-img

25378

Super Daco.Razmisliću još o njoj,a i imam vremena.Dok nakupim poene...

clock-img

23.12.2022, 17:36

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310


IZVORNA PORUKA: dddaca

Isprobana. Definitivno je neću koristiti noću. Kad je počela da mesi, uuuh... Mislila sam da je tiša, ali ok. Hleb sam pravila po receptu iz uputstva. Sledeći put stavljam manje čećera, inače je ok



Moja se čuje samo kada zapišti kada je gotova, i čini mi se još jednom u toku pečenja. Srećom pa imamo još jednu kuhinju na spratu ispod pa mi je pekarica u njoj i onda je i ne čujemo. Možda bi čuli i dok mesi da nam je ovde na spratu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.12.2022, 21:09

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945



IZVORNA PORUKA: dddaca

Isprobana. Definitivno je neću koristiti noću. Kad je počela da mesi, uuuh... Mislila sam da je tiša, ali ok. Hleb sam pravila po receptu iz uputstva. Sledeći put stavljam manje čećera, inače je ok




Ma, da. Bucna je dok mesi. Ni ja ne ukljucujem nocu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.12.2022, 21:57

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Super daco

clock-img

02.01.2023, 09:44

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Sve vredne zenice. Ja se resavam pogacu da umesim za cas.