cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 11. deo

  
clock-img

29.08.2024, 21:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Haha Sanjči polako se spremam user posted image

Iv, odlično je, jedino sam predugo ostavila breskvu u zamrzivaču pa mi je ruka otpala dok sam je izrendala user posted image ali vredelo je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.08.2024, 22:24

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Ja nisam rendala, iseckala na kockice, nije mi palo na pamet da rendam. 😂 Ali, ukus je odlican, umesto lesnika stavila sam dva seckana brazilska oraha. Lepa kombinacija vreskve i grckog jogurta. Mljacki 😊
Pade mi na pamet da pospem cimetom al reko ajd da ne rizikujem i pokvarim 😂
Inače, Iva već naručila užinu za sledeću nedelju, ide popodne. 

clock-img

29.08.2024, 23:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Trebalo bi da se izrenda jer onda bude kao sladoled ali verujem da je super i tako. Ako je breskva lepa i slatka, biće super kako god napraviš. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.08.2024, 23:19

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Sitne sitne kockice bile, sočna breskva bila. I stvarno je ukusno, instant hladjenje jogurta, krc krc orah, 😊

clock-img

30.08.2024, 11:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Da, skroz je dobro a tako jednostavno user posted image

Ja sam pravila i sa malinama samo što onda dodam još i kašiku kokosovog proteina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

30.08.2024, 14:12

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Pohovane paprike. 

clock-img

30.08.2024, 17:49

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Danas onaj grašak što je trebao biti juče pa na kraju nije jer mi je mm javio da neće doći kući do kasno uveče pa nisam ni kuvala.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.08.2024, 11:11

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Punjene paprike i domaca supa. Imam i kolac. Planiram da napravim pesak tortu. Za veceru proja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.09.2024, 20:16

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Ja ne znam kako sam danas uspela pored posla i sastanaka da spremim ručak, ali uspela sam user posted image juneća supa, đuveč i evo pečem palačinke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.09.2024, 22:54

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Bravo Ana! Eto mi ideje za sutra, lupam glavu 😊👍

clock-img

04.09.2024, 13:27

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Hahaha eto user posted image user posted image mi imamo i za danas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.09.2024, 13:48

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Nista od corbica za danas, ostao cokoladni pasulj od juce, niko osim mene nike rucao kod kuce. 

clock-img

09.09.2024, 09:25

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Juče bio produktivan dan što se tiče kuhinje 😁
Musaka, belolučene paprike, knedla kolač, mafini sa čokoladom, u jedan deo sam dodala seckane šljive, baš su ukusne 😊Plus kiflice od lisnatog testa sa džemom od kajsija , svekrva me zamolila da napravim. Imala lisnato pa da joj ne stoji. 

clock-img

09.09.2024, 09:57

clock-img

dunja RR

pencil-img

30382

Iv, da li možeš da mi pošalješ recept kako praviš kiflice od kupovnog lisnatog, nisam nikad od tog testa pravila, a imam jedno ili dva pakovanja u zamrzivaču. Hvala ti unapred :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.9.2024 9:58:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

09.09.2024, 11:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Nisam Iv ali mogu da pomognem user posted image Dunjči, razvaljaš lisnato testo, sečeš na trouglove, filuješ i rolaš. Isto kao i obično kiselo testo samo budu kao kroasani.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.9.2024 11:13:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.09.2024, 12:06

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nisam Iv ali mogu da pomognem user posted image Dunjči, razvaljaš lisnato testo, sečeš na trouglove, filuješ i rolaš. Isto kao i obično kiselo testo samo budu kao kroasani.




Bas ovako i ja pravim 😂 Slane, slatke, sve redom. Samo nemoj da dozvolis da previse naraste testo pre filovanja, nece da bude onako lisnato posle. Ali svakako je ukusno 👍

clock-img

09.09.2024, 13:34

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Eto user posted image

Kod nas danas losos pastrmka, pomfrit iz fryera za Marka, za nas dvoje dalmatinsko varivo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.09.2024, 14:09

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Napravila sam deci za uzinu kolac sa kajsijama. Za rucak imamo pilecu supu i punjene paprike.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

09.09.2024, 15:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

E da, imamo i banana kolač od sinoć.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.09.2024, 16:11

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Dalmatinsko varivo.... Zvuči mediteranski egzotično 😊

clock-img

09.09.2024, 16:20

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Haha pa to to je ono kuvani krompir, blitva, beli luk, masl.ulje,začini... klasika, ali ja oduvek znam pod tim imenom

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.09.2024, 18:22

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Ne pravimo mi to.... 😊

clock-img

09.09.2024, 23:46

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Uhhh ništa lepše uz ribu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.09.2024, 11:56

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uhhh ništa lepše uz ribu user posted image




Gledah kako se pravi, a jel da bude gušće ili ne? 
Mi danas imamo đuveči čorbicu od spanaća. Valjda će preteći i za sutra. 

clock-img

10.09.2024, 13:48

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Pa znaš kako ja pravim: odvojeno skuvam krompir i blitvu, sačuvam otprilike jednu kutlaču ili šoljicu vode u kojoj se kuvao krompir ako mi zatreba. U tiganj sipam maslinovo ulje, onako velikodušnu količinu, ubacim beli luk (4,5 čenova, izgnječim ili izrendam), ne čekam da luk porumeni već odmah ubacujem krompir i blitvu koju sam prethodno malo iseckala. Ako mi deluje suvo, dolijem malo one vode od krompira. Ali ne volim da pliva u vodi, volim da je sočno ali ne vodeno. Posolim, pobiberim i kada izvadim u činiju, prelijem limunovim sokom.

Ako voliš malo tečnije onda pomešaš krompir i blitvu (kada su skuvane), doliješ malo one tečnosti, promešaš i prespeš u tiganj da se prokrčka.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.9.2024 14:48:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!