cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 11. deo

  
clock-img

04.07.2024, 10:08

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18758

Biće ćevapi i krompirići. 

clock-img

04.07.2024, 16:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Kod nas krmenadle sa krompirom i povrćem iz rerne, sve u pekač i zaboravim na to par sati. Šopska salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

04.07.2024, 16:57

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26926

Deci sam spremala jutros pastetu. Za veceru imamo kuvani kukuruz.
Nama za rucak su bile spagete u paradajz sosu i salata. Deca su imala ppmfrit iz rerne i snicle. I za njih salata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

15.07.2024, 10:43

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Kuvate li, žene, po ovoj vrućini? Ja ću se pretvoriti u salatu user posted image Ovih dana samo nešto lagano i brzo, tortilje sa povrćem i grilovanim mesom ili ribom, obrok salate, paste...

Danas za mm i mene tuna a za Marka losos, verovatno ću ubaciti u fryer. Krompir salata sa crvenim lukom, mm kupio jutros.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.07.2024, 13:14

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18758

Ja kuvala ovih dana kod svekrve. Klimica, hladno, milina. Nama stigla klima što sam naručila pre odlaska kod mame i uredno je parkirana na ulazu 🤬 Nema čovek kad da je ugradi. Ajde posle mora, kaže on...
Tako da sam pržila i krčkala kod svekrve do juče, došli su iz sela. Nema smisla da i dalje uzurpiram bungalov. Rano sam ustala i spremila ručak tako da je podnošljivo. Ostatke mesa pakujem i nosimo. Kad ne uključujem ringle u kući lepa hladovina. 
Prognoziraju 43 stepena za sutra. Kukuuuu... A ja ću se od sutra ladim u morsku vodu 😂

clock-img

15.07.2024, 13:41

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Ma meni klima ceo dan ne staje ali opet ne mogu da kuvam. A dete pita kad će kiflice user posted image mislim se biće na zimu user posted image

Znači vreme za odmor, Iv user posted image gde idete? Bogami i mi ćemo još malo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.07.2024, 13:50

clock-img

Peace*

pencil-img

4881

Slabo kuvamo, svaki 2-3 dan. Ne mooooguuuuu!
Marko me naludeo neki dan pečem palačinke, pa sam se pridigla u 7 da ti radim - budala.
Za danas spremila lazanje.
Mislim da ću za sutra ćuretinu sa mlincima.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

clock-img

16.07.2024, 18:37

clock-img

flamingos

pencil-img

25371

Peace,ja sam jedno jutro u 6 ustala kako bih skuvala pasulj.Dete voli mlade krompiriće,pržene,pa kako god okreneš mora da se uključi šporet.Pravim i kolače,mutim sladoled,hladne poslastice.Ne smeta mi.Tu je klima,pa laganica(izbegavam je koliko god je moguće,ali pretoplo je,pa se ne može bez klime).Napunim paprike,ispečem ih i imamo za 2 dana.Dodam još nešto(salata obavezna) i eto ručka.Za sutra su u planu palačinke.

clock-img

17.07.2024, 14:58

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Jao žene drage kakve klime ili koliko ih imateuser posted image
ja kad kuvam gledam da j nešto stavim, zatvorim kuJnu i uđem za sat - dav i isključim.
Danas kuvam ništa ko i juče al imam lubenicu i imam slaninu i pavlaku u frižideru a imam i nudle u kredencu pa ko oće nek raspali.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

17.07.2024, 15:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Oldži, moja klima radi ceo dan a bogami i noću ako treba. Ja ne bih funkcionisala u onom paklu nikako user posted image jbg radim od kuće, treba mi komfor.

Ne kuvam mnogo, uglavnom nešto lagano. Salatice, brze paste, poručimo... danas npr imamo kukuruz i lubenicu user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.7.2024 15:12:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

18.07.2024, 11:10

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Danas posle dužeg vremena imamo ručak user posted image pileća supa, bataci i karabataci zapečeni sa pirinčem. Paradajz sa sirom i mladim lukom za salatu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.07.2024, 16:19

clock-img

trotinetMali

pencil-img

8

POsle par dana opet isto moje omiljeno: oljeskavice od tikvica sa malo kackavalja i jos nekih djakonija, ko nije probao neka proba :)

clock-img

20.07.2024, 18:57

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Danas smo skitali pa smo jeli usput. Mm tortilju, ja salatu, dete pileći burger.

Za sutra sam pripremila teleću plećku, jutros sam je stavila u marinadu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.07.2024, 10:13

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26926

Za dorucak deci kiflice sa sirom. Za rucak imamo krem corbu i punjenu paprike.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

23.07.2024, 10:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Prekjuče teletina sa povrćem, bila je preukusna. Juče za mm ostaci teletine, za dete tortilja sa piletinomi kukuruzom, za mene nešto kao cezar salata. Danas cenim da će biti nešto poručeno jer utorkom imam sastanke i retko kada stignem da spremim klopu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.07.2024, 17:48

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18758

Mi raspalili danas rostilj u dvoristu, pa sam i krompire stavila na gril iako su pojedini negodovali da nece valjati, a na kraju se trazio krompir vise 😂

clock-img

26.08.2024, 11:59

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18758

Chilli con carne sa pirinčem. 

clock-img

26.08.2024, 23:48

clock-img

Duškić

pencil-img

9613

Neki kolac sa sljivama...Imam jos dosta sljiva.

clock-img

27.08.2024, 13:54

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18758

Krompiri iz rerne sa krmenadlama i varivo sa boranijom. 

clock-img

27.08.2024, 15:35

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Moji iskukali musaku danas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.08.2024, 15:50

clock-img

flamingos

pencil-img

25371

Za doručak pica.Ručak-domaća supa,piletina sa povrćem i salata po želji.Za večeru se još nisu izjasnili.

clock-img

28.08.2024, 12:51

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18758

Dorucak palacinci, rucak pribiramo od ovih dana, plus proja pride. 

clock-img

29.08.2024, 14:10

clock-img

Ana RR

pencil-img

34288

Doručak - topli sendviči za muške, pesto jaja za mene
Ručak - bataci iz fryera, prilog od graška (za Marka krompir jer ne voli grašak)
Večera - ja ne večeram, njih dvojica obično zajedno nešto klopaju.

Za užinu sam spremila breskvu (zaleđenu) sa grčkim jogurtom i maple sirupom i dodala malo seckanih lešnika. Baš fino osveženje.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.8.2024 15:14:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

29.08.2024, 18:54

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26926

Anci spremna si za uzine od ponedeljka.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

29.08.2024, 19:30

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18758

Kad sam ovo Anino breskvasto procitala - stavila breskvu u friz i cekam 😂