cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 11. deo

  
clock-img

23.05.2024, 11:01

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Doručak kuvano jaje, avokado, mladi sir, paradajz, speltin hleb
Danas svako ima ručak po želji haha za mene salata sa grilovanom piletinom, za mm boranija od juče i domaće kobasice, za dete tortilje sa piletinom i povrćem




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.05.2024, 11:35

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Bela čorba, grilovano meso i krompir. Salate salate salate 😊

clock-img

26.05.2024, 12:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Pileća supica, dimljena bela vešalica na grilu + mladi krompirići za dete a za nas dvoje samo salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.05.2024, 13:03

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

I ja stavila corbicu..

clock-img

27.05.2024, 11:55

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Pasulj sa suvim mesom, nezaprzen, za danas i sutra. 

clock-img

27.05.2024, 12:25

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Danas pileća supica od juče, taljatele sa sosom od artičoke i salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.05.2024, 12:29

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Pasulj sa mesom za rucak.
Za dorucak su bili mafini sa sirom.
Uzinu sam spremila banana hleb.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.05.2024, 19:50

clock-img

nata11

pencil-img

9213

Snicle od pil mesa punjene sirom. 

_____________________________




clock-img

28.05.2024, 16:37

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Salata sa dimljenom piletinom (sveža salata, čeri paradajz, krastavac, mocarela, preliv od pesto sosa).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

28.05.2024, 16:55

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Opet sam pravila mafine sa sirom od speltinog brasna.
Supicu, deci plus bolonjeze. Mm je ostao pasulj.Posto sam pravila zapecene makarone bez glutena sa sirom i jajima za drugaricu onda sam i ja to rucala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

29.05.2024, 15:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Doručak: kuvana jaja, mocarela, avokado, paradajz, speltin hlebić.
Ručak: Thai salata (teletina na trakice izgrilovana na tiganju sa malo soja sosa, pomešana sa tanko seckanom šargarepom, kupuom, mladim lukom, paprikom. Dresing od belog luka, balzamiko sirćeta, masl.ulja, malo soja sosa, posuto susamom).
Večera za momke: Mafin projice
Ja obično ne večeram ili eventualno pojedem jedan mali grčki jogurt sa ovsenim pahuljicama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.06.2024, 15:25

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Doručak, jiflice od sinoć i salate, ručak, pileća čorbica, pohovana piletina sa susamom (nije masna 👍), prilog grašak, mlad krompir i šećerac, za dezert princes krofne.

clock-img

09.06.2024, 15:23

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Supe, sosa i mesa - standardni bački nedeljni ručak. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

09.06.2024, 16:04

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794



IZVORNA PORUKA: Didy

Supe, sosa i mesa - standardni bački nedeljni ručak. 




Uprqvo gledam Kuhinju moga kraja, Backi Petrovac, kompot uz meso. Kaze mm, ovo cemo sledece nedelje, i kompot 😊

clock-img

09.06.2024, 16:46

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Hahaha. Slovaci su pretežno u Bačkom Petrovcu, oni tako kombinuju slatko sa slanim. A jeste Bački Petrovac blizu nas. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

20.06.2024, 10:42

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Faširane šnicle, kuvano povrće i restovani krompir. Supa ima od juče. 

clock-img

20.06.2024, 11:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Moji tražili krompir pole sa slaninom user posted image

Za mene tuna salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.06.2024, 12:58

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Za mm je ostala boranija sa curetinom od juce sto su deca jela. Deci danas na gusto grasak sa domacim kobasicama.
A meni pasta bez glutena zapecena sa sirom i jajima i dodala sam domacu kobasicama. Svima kupus salata.
Za dorucak sam im spremala americke palacinke.
Dezert sam spremala sutlijas sa belom čokoladom i malinama. Njami.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.06.2024, 16:42

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Grilovala karabatake bez kostiju i tikvice, kupus salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.06.2024, 15:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Zapečene makarone sa sirom (nekuvane).

Imam sjeničkog sira na izvoz, mm nešto pomagao komšiji i on da bi mu se zahvalio, doneo 4 kg domaćeg sira. I sad ćemo ga jesti svaki dan user posted image što meni ne pada teško ali ne smem da preterujem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.06.2024, 15:41

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

Mm sprema spagete u sosu od pavlake i jos necega nemam pojma cega 😂
Ja se kulturno izmakla ❤️

clock-img

23.06.2024, 08:42

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Pilecu corbicu i carbonaru. Ispunjavam zelju Sofiji. Spremila sam i gibanicu sa sirom.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.07.2024, 09:26

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18794

 Danas će biti prženija. 

clock-img

03.07.2024, 11:45

clock-img

Ana RR

pencil-img

34306

Ja više ne znam ni šta spremam ni šta jedemo user posted image Za vikend je bila supa i musaka. U ponedeljak su muški ručali kod mojih, ja sam jela supu i grčku salatu.

Juče obrok salata sa testeninom od leblebije (paradajz, edamame, kukuruz, crveni luk, sir). Za M grilovana piletina i kukuruz i tortilji.

Danas se nadam da ću imati vremena da spremim rižoto sa gamborima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.07.2024, 12:34

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26942

Mmm Anci dolazim na rizoto sa dobrim vinom. Juce mi je mm doneo i ja nikako da odem po morske plodove da spremim sebi jedan rizoto..
Mi imamo danas paprikas. Samo ja jedem. Mm je na nekom rucku. Deca imaju boranaiju sa mesom. I naravno salata.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!