cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 10. deo

clock-img

19.04.2021, 15:31

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800

Grilovah i tikvicu 😊

clock-img

19.04.2021, 16:13

clock-img

flamingos

pencil-img

25378

Svadbarski kupus.Detetu pomfrit i skuša.Kasnije pravim kiflice.

clock-img

19.04.2021, 16:38

clock-img

Didy

pencil-img

7274

Pitu sa sirom za doručak. Za ručak ostalo od juče, iscedila limunadu i napravila salatu. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

19.04.2021, 16:58

clock-img

Tiziana

pencil-img

2630

Sad si mi dala ideju da napravim grcke pohovane tikvice.
To je toliko lepo. Pomesam belo brasno i kukuruzno brasno/griz,dodam origano pa u ledenu vodu pa na tiganj. Preukusno.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Grilovah i tikvicu 😊



clock-img

19.04.2021, 16:59

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Ana, probacu taj pirinac sa graskom i kukuruzom, deluje mi ukusno.
Dunja, ja pravim kiflice sa bundevom, budu bas super.

clock-img

19.04.2021, 17:06

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18800


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Sad si mi dala ideju da napravim grcke pohovane tikvice.
To je toliko lepo. Pomesam belo brasno i kukuruzno brasno/griz,dodam origano pa u ledenu vodu pa na tiganj. Preukusno.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Grilovah i tikvicu 😊





Meni to pokazala jetrva pa ih sada tako pravim. Mnogo vise ih jedemo tako spremljene nego ono na ulju.

clock-img

19.04.2021, 17:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Daco, ja najviše volim sa pečurkama koje prethodno dobro propržim i začinim, a onda pored njih se može staviti šta god hoćeš. Ne mora biti crni pirinač (ja sam danas kuvala crni jer jer vreme da ga potrošim), može i beli, integralni...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.04.2021, 17:15

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Sad si mi dala ideju da napravim grcke pohovane tikvice.
To je toliko lepo. Pomesam belo brasno i kukuruzno brasno/griz,dodam origano pa u ledenu vodu pa na tiganj. Preukusno.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Grilovah i tikvicu 😊





Meni to pokazala jetrva pa ih sada tako pravim. Mnogo vise ih jedemo tako spremljene nego ono na ulju.



I ja volim grilovane. Možeš ih spremiti isto kao paprike, sa belim lukom, uljem, sirćetom...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.04.2021, 21:42

clock-img

Tiziana

pencil-img

2630

Cerka i ja napravile americke palacinke na brzaka. Sad je otimacina o Nutelu, ko ce prvi da maze. 🥞

clock-img

20.04.2021, 23:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Doručak pica pužići, za mene ovsena kaša. Ručak šnicle od mangulice u pekaču sa povrćem. Večera topli sendviči, za mene riba i salata.





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.04.2021, 23:12

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Anci, držis neku dijetu😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.04.2021, 01:06

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Pica pitice za veceru.

A spremala sam i americke krofnice ☺

clock-img

21.04.2021, 09:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, držis neku dijetu😁




Sanjči, ništa posebno, samo malo pazim jer mislim da mi nešto od namirnica smeta. Kao da sam stalno naduvena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.04.2021, 10:17

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Meni treba dijeta, ali nisam nikakav karakter.
Juce bili cokoladni mafini sa visnjama, ostalo i za dorucak, a bice i da se gricka u toku dana

clock-img

21.04.2021, 11:06

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Lazanju, za rucak

clock-img

21.04.2021, 11:31

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945



IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, držis neku dijetu😁




Sanjči, ništa posebno, samo malo pazim jer mislim da mi nešto od namirnica smeta. Kao da sam stalno naduvena.




Isto Anci. Kaže mi mama koliko set_am, uopste joj nije jasno zbog cega mi je tako. 
Za dorucak lignje u sosu za mene. Za rucak deci bolonjeze, za nas krem supa i kinoa rižoto sa pečurkama i salata. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.04.2021, 11:40

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Zamesila juce ludo testo pa ce biti nesto za mene i I. Za mm juneci cevapi posto on ne može bez mesa i ima varivo od juce.



_____________________________




clock-img

21.04.2021, 13:18

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Za doručak pica pužići od lisnatog testa, za mene ovsena kaša sa chia semenkama, kakaom i malo maple siirupa. Ručak - krčka se juneća supica, i ništa konkretno za drugi deo (što kaže moj M) - meso i povrće iz supe, za M jaja sa sirom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.04.2021, 16:18

clock-img

pari

pencil-img

6778

Super Ana! I kod mene takva ovsena kaša 🙂 doduše ja je jedem svaki dan u nekim kombinacijama...Juče sam pravila pancerote iz rerne, odlično su ispale. I neke kao kolačiće čokoladne sa belancima samo...lepi su. Za ručak pastu sa piletinom.Danas ne znam još. ..



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

21.04.2021, 17:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34310

Nova tema klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!