cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]

  
clock-img

21.07.2021, 10:45

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Gago,baš mi je žao...Nema odustajanja.Srećno,pa da nam javiš lepe vesti.❤

clock-img

21.07.2021, 10:59

clock-img

Tiziana

pencil-img

2635

Devojke, rekla bih da ste i jedna i druga mlade.
Polako, samo bez stresa, desice se. Nemate razloga za brigu.

clock-img

21.07.2021, 11:47

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Hvala vam puno na podršci svima! 😊 

Trudim se da me ne poljulja svaki put kada dobijem pa nalazim neku sreću u svakom novom iščekivanju. Nadam se da će uskoro to biti to i da ću ugledati one dve predivne crte 😊😊

clock-img

26.07.2021, 00:05

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Samo da se javim, cure. 🙂 Videcemo kako ce ici kod nas. Doktor nakon konizacije procenio da sve lepo zarasta, savet je da sacekamo sa pravljenjem bebe do oktobra, dok se ne proveri papa po prvi put nakon operacije. Mada rekao je i da zatrudnim pre da nije strasno jer mi nije skracivao grlic. Videcemo. Bubica mi je velika nada, nadam se da cu njenim stopama. ☺️ Svasta mi se lose izdesavalo privatno pa nisam ulazila na forum, citam sada vase poruke podrske od proslog meseca i samo da vam se svima zahvalim. 😊

P. S. Nakon operacije ciklus mi se povecao sa 26-27 na 28-29 dana, znam da nije tema ali nadam se da je to normalno, jer ne znam kako sada da racunam plodne dane. Devojke, srecno! Zelim vam II crtice sto pre 💜

clock-img

26.07.2021, 00:20

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Nora, hvala Bogu da sve ide kako treba! Čuvaj se i sa srećom! Da što pte ugledaš dve crtice i da sve bude u redu 😊


Evo mi ne odustajemo ni ovog meseca, trudimo se pa ćemo videti da li ćemo imati sreće sada... Tek me očekuje ona ogromna neizvesnost od dve nedelje... 😒

clock-img

26.07.2021, 00:24

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Hvala 😊 Nadam se i ja, dugo cekamo. Koliko vi pokusavate?

clock-img

26.07.2021, 00:35

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

5 ciklusa je prošlo. Nije da je neśto mnogo dugo ali je teško baš svaki put... I tako oko sebe non stop vidim trudnice, poznanice... Mnogo ih je. Daleko bilo da sam zavidna ali sam tužna i često me to stigne... Živim za dan kada ću ugledati pozitivan test... 😊 A vi? 

clock-img

26.07.2021, 00:49

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Polako samo, do godinu dana smatra se za normalno. Bice. 😊 Jeste li radili analize? To ti je najbitnije. 

Mi pokusavamo dve godine vec. Imala sam probleme sa prolaktinom i stitnom, to je reseno, endometriozu i prekancerozu grlica koja je resena laserskom konizacijom. Nadam se da ce biti uskoro. 🙂
Razumem te totalno kako se osecas, pamtim taj period, svaki ciklus sam do relativno skoro dozivljavala kao licni krah, jako mi je tesko bilo da se nosim sa tim. Svaki negativan test cuvam i dan danas, nadam se da ce se taj krug zatvoriti uskoro jednim pozitivnim, ako ne onda idemo na inseminaciju. 
Samo hrabro, imate vremena - analize su ti najbitnije. Ukoliko se nista ne desi jos mesec, dva, moj savet ti je da krenes sa analizama (ako vec nisi) 😊

clock-img

26.07.2021, 05:49

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Mogu zamisliti vašu muku... Drago mi je da si rešila sve što je bio problem i verujem da ćete ubrzio ostvariti ono što svi mi želimo... 😊 Svaka ti čast na hrabrosti i na pozitivnim mislima! 


Mi nismo išli još uvek na analize, pustila sam još ovaj mesec (jer se prethodni nismo nnogo trudili, muž bio na terenu) pa reko ajde još ovaj ciklus da prođe i ako ne bude ništa da krenem ja na analize pa će i on. Da budemo mirniji ako je sa tim svw u redu jer nam je ovako opterećena i glava - da li je sve u redu sa nama... Verujem da možda nije ništa, da možda postoji neka sitnica koja se lako reši ali ko zna, videćemo. Puštam ovog ciklusa tako... Trudim se maksimalno da ne razmišljam o svemu tome ali teško je baš. Hvala ti na lepim rečima i radujem se da ubrzo obe ostvarimo tu najveću sreću!P.s. i ja čuvam skoro sve negativne testove... Ne znam iz kog razloga ali tu su... Što kažeš, čekaju da se taj krug zatvori jednim pozitivnim. Maštam o tom trenutku često... 😊

clock-img

26.07.2021, 10:02

clock-img

BubaBubica

pencil-img

2539

Nora, što se tiče plodnih dana, set_i se da sam sada posle sve ove frke zatrudnela na 24.dan ciklusa 😄 a inače imam redovne oko 27 do 30 dana. Šta se ovo sad desilo, nemam pojma, tako je htelo i tako je bilo suđeno. Zato opustite se, kao što smo se mi opustili jer, treba da dobijem, neće se desiti trudnoća 🤭 može da se desi, itekako. Hoću da kažem da iako jurite ovulaciju na sredini ciklusa, moguće da ona dođe kad mislimo da nije. Uživajte😘

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

clock-img

26.07.2021, 10:07

clock-img

Leptirica92

pencil-img

253

Nora, ja sam zadnji ciklus prije trudnoce kupila trakice za ovulaciju, i upalilo nam je iz prve sa trakicama. Stim da sam bila i na terapiji, ali bila sam i ciklus prije pa nista. Mozes pokusati i vidjeti kako funckionise. 

Samo ne treba odustajati, nekad neema nikakvog problema, ali jednostavno se ne da, a nekad je neka sitnica koja koci, kao kod mene. U svakom slucaju sretno cure i ne odustajete, crtice ce doci kad ee najmanje nadati, a za njima i niz slatkih muka 😊😊

clock-img

26.07.2021, 19:05

clock-img

Nora332

pencil-img

354



IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Nora, što se tiče plodnih dana, set__i se da sam sada posle sve ove frke zatrudnela na 24.dan ciklusa 😄 a inače imam redovne oko 27 do 30 dana. Šta se ovo sad desilo, nemam pojma, tako je htelo i tako je bilo suđeno. Zato opustite se, kao što smo se mi opustili jer, treba da dobijem, neće se desiti trudnoća 🤭 može da se desi, itekako. Hoću da kažem da iako jurite ovulaciju na sredini ciklusa, moguće da ona dođe kad mislimo da nije. Uživajte😘




Hahahahah, Bubice ti si moj heroj! 😄 Pa znala sam da je morala i kod tebe ovulacija da se poremeti, zato sam i napisala ono iznad, muz me dao na razmisljanje. Pauzirali smo s odnosima 6 nedelja zbog operacije i vratili se u normalu nekih 6 dana pred ciklus, i kasnilo dva dana, ja sam znala da je od stresa + operacija, on me ubedjivao da je moguce da se ovulacija pomerila. A posto se tebi tako desilo, nije iskljuceno jer nam je prica ista (znas na sta mislim) 😊 Pisi kako napredujes, sta kaze doktor za papu, kad se radi to posto si trudna? Nadam se da je sve super 😊 hvala ti za komentar, uvek me oraspolozis.
Leptirice, koristila sam prosle godine trakice par meseci i nijednom mi bas pozitivan rezultat nije pokazalo, nesto blizu, tako nesto. Radicu i folikulometriju uskoro,nadam se. Bice da sam ih radila pogresno ili da jednostavno ovulacije nema na sredini meseca, a doktor mi je potvrdio da normalno ovuliram plus su mi svi hormoni bili super sem stitne i prolaktina, to je sredjeno, na terapiji sam i dalje, e sad - planiram sl meseca ponovo hormone da radim zbog prolaktina jer sam imala pre par nedelja strasan stres i zanima me kako se to odrazilo na organizam sada. Hvala ti na podrsci! 😊 Koje trakice si koristila?

clock-img

26.07.2021, 19:13

clock-img

Nora332

pencil-img

354



IZVORNA PORUKA: Gaga1996

Mogu zamisliti vašu muku... Drago mi je da si rešila sve što je bio problem i verujem da ćete ubrzio ostvariti ono što svi mi želimo... 😊 Svaka ti čast na hrabrosti i na pozitivnim mislima! 


Mi nismo išli još uvek na analize, pustila sam još ovaj mesec (jer se prethodni nismo nnogo trudili, muž bio na terenu) pa reko ajde još ovaj ciklus da prođe i ako ne bude ništa da krenem ja na analize pa će i on. Da budemo mirniji ako je sa tim svw u redu jer nam je ovako opterećena i glava - da li je sve u redu sa nama... Verujem da možda nije ništa, da možda postoji neka sitnica koja se lako reši ali ko zna, videćemo. Puštam ovog ciklusa tako... Trudim se maksimalno da ne razmišljam o svemu tome ali teško je baš. Hvala ti na lepim rečima i radujem se da ubrzo obe ostvarimo tu najveću sreću!P.s. i ja čuvam skoro sve negativne testove... Ne znam iz kog razloga ali tu su... Što kažeš, čekaju da se taj krug zatvori jednim pozitivnim. Maštam o tom trenutku često... 😊




Razumem te skroz ako ti ista znaci, ja i dalje imam oscilacije u emocijama, cas dignem ruke, cas sam opterecena time, ali otkad se desila operacija i taj problem nekako sam se vise koncentrisala na zdravlje i sad i ne razmisljam toliko o trudnoci, vise mi je muka svega, kad bude bice, dovoljno sam se nervirala. Dala sam sve od sebe koliko sam mogla, pa sad kako bude. Jedino sto zameram sebi je sto sam kasno krenula sa pretragama, iako mi je doktor rekao da nije kasno,  po njemu je izmedju godinu i dve ok da se krene sa proverama, mene to grize malo jer sam mogla sve ranije da zavrsim. Ali ko zna zasto je tako dobro, sve se desava s razlogom. 
Sto se tebe tice, ne opterecuj se analizama jos neki mesec, ako zelis uradi, ako ne sacekaj neko vreme, niko ti od doktora nece svakako reci da je 5 meseci mnogo, svi su oni misljenja da je to normalan period. Iako za nas koje pokusavamo i jedan samo mesec dodje mnogo. Hormoni su ti najbitniji, tu se sve vidi, radis polne drugog dana ciklusa i znas na cemu si. Ali otom potom. I to koliko puta spavate isto nema veze s vezom, koliki parovi su dobili decu bas kad su imali 1-2 odnosa bas tog meseca,  a pre toga imali redovne mesecima i nista. Bice kod tebe , sigurna sam. 😊

clock-img

26.07.2021, 19:44

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Hvala ti puno na ovako opširnom odgovoru/komentaru, baš mi znači podrška nekoga kome je čak i teže nego meni... Iskreno i ja se plašim da ne kažem jednog dana trebala sam ranije na analize ali reko ajde još ovaj mesec da pustim, nekako ulažem mnogo nade u to da će ovog puta biti ok. Mada videćemo, ništa nije drugačije nego inače. Ja sam prošlog ciklusa koristila trakice i pokazala mi je na 13. dan ciklusa pozitivan rezultat što bi značilo da je ovulacija nastupila u narednih 12 do 36h i imali smo odnose tada, mada mislim da nismo baš to veče, nego jutro... I ko zna, možda baš izbegnemo taj ključan momenat. A zapravo se plašim da ovulacija i nije tada kada smo ubeđene da jeste. Mene bole jajnici i imam sekret kao belance i ja tada ubedim sebe da je to upravo ovulacija, ali uopšte ne mora da znači. 

Inače sam pre 3 ciklusa imala rezultat bete 5.27 mUi/ml za šta sam na svim forumima pročitala da znači pozitivno i pitala sam jednog ginekologa kod koga sam odlazila ranije da li taj rezultat ukazuje na biohemijsku trudnoću gde je beta možda bila i veća pa je tu već opadala jer sam sutradan dobila na šta mi je ona odgovorila da se radi o biohemijskoj trudnoći. I od tada polažem nadu u to da mi možemo i da dolazi do oplodnje, samo ne znam šta se dešava... Da li izbegnemo ključan trenutak, ne znam... Ali biće, verujem da hoće. Ti baš ulivaš veru i snagu u sve to, mogu samo da pretpostavim sa kakvim emocijama se nosiš iz dana u dan... Svaka čast još jednom na hrabrosti i svemu ostalom! Hvala na podršci 😊

clock-img

26.07.2021, 20:05

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Nema na cemu, tu smo da se pomazemo i budemo podrska jedna drugoj. Kada sam se prikljucila na forum prosle godine jako su mi znacili komentari drugih clanica, tada sam mislila da znam mnogo a nisam znala polovinu 😁 pa sam se naucila i putem svog i putem tudjih iskustava.

Biohemijska se desava svima, to nemoj da te brine. Kada plod ode bolje da je otisao tada dok ne znas nego ne daj Boze kasnije kada se vec vezes za samu bebu. I kada dodje do toga nikada nije do tebe, jednostavno je do ploda da li ce da se odrzi. Naravno, ne treba izazivati sudbinu pa raditi ne znam sta, ali kapiras sta zelim da kazem. Meni je ginekolog pre mnogo godina rekao da se biohemijske trudnoce dese svakoj zeni bar par puta u zivotu, a da ona ni ne zna. Tako da eto. Mozda sam ih i ja imala a da ne znam jer nisam proveravala betu. Moj savet ti je, radi sopstvene psihe, da betu proveravas samo u slucaju kada ciklus izostane nekoliko dana, ne pre samog ciklusa nikad. Ili ako zakasni dan jedan. Nema potrebe za tim, ako si trudna nece ti pobeci za tih par dana, a ako je sudjeno da je biohemijska onda je bolje i da ne znas. Meni je licno najsmesnije kada predavanja krenu da mi drze zene (mislim na ove koje znam licno, ne na forum)  koje su ostale trudne posle 2-3 meseca pokusavanja pa kao bice, to je samo psiha, evo ja sam se opustila pa je doslo. 😂 Dodje mi u glavu da ih zavrljacim. Koliko sam citala (neka me neko ispravi) maksimalno zdravi parovi imaju samo 20% sanse za zacece svakog ciklusa, a svakoj zeni izostane ovulacija nekoliko puta godisnje. To su dakle skroz zdravi. A ne mi koji imamo prave probleme 😂 Opustiti se je svakako bolje za tebe, ali mene licno uzasavaju ti komentari, desavale su se trudnoce zenama i u najgorim stresovima pa je sve bilo ok. Tako da radi kako sama mislis da treba,i kreni folnu da pijes ako vec nisi, ja sam je pila mesecima, jeste da mi nije pomogla oko cega je trebalo ali sam se generalno mnogo bolje osecala.Sta god ti zatreba tu sam, i hvala ti na lepim recima. 😊

clock-img

26.07.2021, 20:12

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Divna si! 🥰

Radila sam betu jer mi je kasnilo 4 dana, inače je ne radim nikada. Uglavnom mi dođe redovno ili zakasni dan, dva... Ali zato su tu negativni testovi urina 😂 Kolekcija. Znam za biohemijsku, načitala sam se o tome i verujem da je to bio dobar predznak da može da dođe do začeća. Prisećam se čak i kada mi je ginekolog rekao da mi grlić nije zategnut, da zbog toga može pregled da mi bude neprijatan, ponekad bolni odnosi i bolovi u leđima... Ali ja ništa na netu nisam našla osim zavaljene materice sa tim simptomima. Rekla mi je kako mi kroz jajnik ne prolazi sva krv nego se zadržava. Ali ni u jednom momentu nije rekla "imaš zavaljenu matericu". A znam da ne predstavlja problem za začeće ali kao može da se teže zatrudni ko je ima takvu i savetuje se posle odnosa ležanje na stomaku. a ja uvek na leđima 😂 Pa reko ajde i to da pokušam pa ćemo videti... Pijem od marta negde Femibion 1. Valjda je to ok iako ništa ne pomaže ovako ali verujem da obavlja svoj posao... Jedva čekam da doživimo te dve crte 😊 Hvala, takođe, tu sam u bilo koje doba dana i noći! 😊

clock-img

26.07.2021, 20:19

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Kapiram. Moj savet bi bio da zamenis doktora i da Femibion ne pijes bez doktorskog nadzora. Pre svega toga bitno je znati u kom stanju su ti hormoni. I ja sam dosta citala o tome ali nisam se odvazila da to pijem, nisam zelela da se igram. Posto je situacija vec takva kakva jeste, onda kreni vec sledeceg meseca sa pretragama - jednu po jednu - a muz obavezno na spermogram. Oni imaju tu jednu stavku da provere, kad se to resi i vidi da je ok onda je lako koncentrisati se samo na tebe. Mi smo radili spermogram i spermokulturu i par doktora je reklo da je sve ok, iako je je grupa A 0%, a to su oni najbrzi. Medjutim grupa B je 65% pa nam je receno da je to skroz ok. Bice sporije ali bice. 

Kada ti je sledeci ciklus? 

clock-img

26.07.2021, 20:24

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Moj muž samo treba da skupi hrabrosti da ode da obavi to zato što mu je jako neprijatno što "to" treba da se radi tamo, na licu mesta. 🙄 Ali naravno, zdravlje i ono što želimo nam je na prvom mestu. On je bar za proveru jednostavan. Ja ću ukoliko ni ovog meseca ne bude ništa bilo da odem da odradim sve što jw potrebno. A kada budemo znali i ako bude sve u redu sa mužem, onda ćemo se i više opustiti jer ovako ne znamo ko više tripuje da je do njega problem. A zapravo možda nije ni do koga. 

Sledeći ciklus mi je tek 12. avgusta. Sada mi se približava ovulacija, 9. dan ciklusa mi je. Dobijam na 26. dan mada varira od 25 do 28. Ali uglavnom na 26. Tako da ne znam tačno kada je ovulacija ali nagađam i gledamo da ubodemo sve "bitne" dane... Videćemo koliko ćemo sreće imati ovog puta... 😏

clock-img

26.07.2021, 20:39

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Ne mora da radi tamo, kuci uzmete uzorak i odneset_e u laboratoriju odmah, mi smo tako. Srecom laboratorija nam je na par koraka od kuce, ali i da nije - bitno je da uzorak ne bude stariji od 20min koliko se secam, nakon uzimanja. Tako da mu reci da ga to ne brine. Vecina muskaraca na prvu loptu ima problem sa tim, posle vide da to nije nista strasno, pregled kao i svaki drugi, pristupa mu se sa medicinske strane, nikoga tamo nije briga za sam postupak. 🙂 


I ja sam dobijala do operacije na 26-27 dana, evo sad se produzilo malo, mada kad porazmislim mozda je i bolje da ne znam kad su mi plodni dani. 😁 Oset_is po simptomima svakako. 

clock-img

26.07.2021, 23:54

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Pa to je odlično ako je tako, sada ću da ga ohrabrim 😂 Super, obavićemo sve što je do nas... Je l to privatno tako rade? 


Haha, verujem da jeste bolje kad se ne zna jer onda nismi opterećene toliko... 😁

clock-img

27.07.2021, 02:07

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Da, privatne laboratorije su u pitanju, pozovi tamo gde si radila betu i dace ti oni sve informacije. 😊 

Drzim palceve da ti analize i ne zatrebaju i da vec sledeci ciklus izostane. 🙂

clock-img

27.07.2021, 13:26

clock-img

BubaBubica

pencil-img

2539



IZVORNA PORUKA: Nora332



IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Nora, što se tiče plodnih dana, set___i se da sam sada posle sve ove frke zatrudnela na 24.dan ciklusa 😄 a inače imam redovne oko 27 do 30 dana. Šta se ovo sad desilo, nemam pojma, tako je htelo i tako je bilo suđeno. Zato opustite se, kao što smo se mi opustili jer, treba da dobijem, neće se desiti trudnoća 🤭 može da se desi, itekako. Hoću da kažem da iako jurite ovulaciju na sredini ciklusa, moguće da ona dođe kad mislimo da nije. Uživajte😘




Hahahahah, Bubice ti si moj heroj! 😄 Pa znala sam da je morala i kod tebe ovulacija da se poremeti, zato sam i napisala ono iznad, muz me dao na razmisljanje. Pauzirali smo s odnosima 6 nedelja zbog operacije i vratili se u normalu nekih 6 dana pred ciklus, i kasnilo dva dana, ja sam znala da je od stresa + operacija, on me ubedjivao da je moguce da se ovulacija pomerila. A posto se tebi tako desilo, nije iskljuceno jer nam je prica ista (znas na sta mislim) 😊 Pisi kako napredujes, sta kaze doktor za papu, kad se radi to posto si trudna? Nadam se da je sve super 😊 hvala ti za komentar, uvek me oraspolozis. 



Papa test treba da radim posle godinu dana od intervencije, kaže da nema potrebe ranije jer je sve očišćeno. E sad da li će mi raditi na tačno godinu dana jer će tada biti dva meseca od porođaja, videćemo. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

clock-img

27.07.2021, 13:31

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Hm, a vidis meni je moj zakazao oktobra, 5 meseci nakon operacije, i rekao da ne ostajem trudna pre, bas zbog rezultata pape. Isla sam samo na kolposkopiju posle 3.5 nedelje. Ja ga pitala da li da pokusavam ili ne u medjuvremenu, i on kaze nista strasno ako zatrudnis u medjuvremenu, grlic je dobar,  tako da sam malo zbunjena da li da pokusavam uopste do tada ili ne. 

clock-img

28.07.2021, 07:42

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Dobro jutro! 


Ja samo da vam se požalim... Muž i ja vredno radimo na bebici ali se ja poslednjih nekoliko dana osećam baš psihički loše... Trudim se da budem raspoložena ali mi nešto ne da. Kao da je neko izvukao evu pozitivnu energiju iz mene. On se trudi da me oraspoloži ali ja se tako ljutim bez razloga, ništa mi se ne radi, ne smejem se, zaplačem u bilo kom momentu ako samo pročitam nešto dirljivije, ne biram da li je ulica ili sam negde sama. Analiziram svaku glupost što moj muž uradi ili kaže, umislim da me laže, sanjam neke užasne gluposti... Koleginica će u svakom momentu objaviti vest da je trudna jer je pre mesec dana počela da radi na tome a nešto mi se čini da je kod nje već uspešno. A ona je pomalo zavidna osoba koja će da uzdigne sebe tako što će da spusti druge i nekako mislim da će da likuje , da će svi njoj i tome da se obraduju... A ja se osećam jako loše. Pritom se i nekoliko puta šalila kako ćemo mi zajedno na trudničko. I ne bih da čujem ono "biće i kod vas uskoro, ne brini" ili tako neđto... Teško mi je... Osećam se nekako slabo baš i iscrpljeno. Iskreno da kažem, ne verujem da će mi pomoći da mi neko kaže radi to i to, posveti se sebi i slično jer i sama sebi to govorim ali ne ide... Živim za dan kada ću ugledati dve crte i kada će moj život dobiti smisao.   Baš ne znam što mi se to desilo tako odjednom, nekako mi je svaki dan naporan da ga izdržim na nogama... 
Izvinite na dugom postu 😏

clock-img

28.07.2021, 12:41

clock-img

BubaBubica

pencil-img

2539

Gago, znaš kako, desiće se svakako ali bebice vole kad su mame dobro znaš 😉 Sad se isplači tako da ti se više ne plače, tuguj dok ti se tuguje, nemoj da potiskuješ to u sebe, samo isprazni do kraja tu negativnu energiju i videćeš kako posle toga se sve razbistri, dosadi ti da budeš tužna, tačnije izbacićeš svu lošu energiju i spremna si za nove pobede. I kad postaneš mama, moraš da imaš nešto što će te ispunjavati a da nije beba. To nije sebičnost, to je briga o svojoj psihi da bi mogla da dobro brineš i o bebi. Razmisli malo o ovome, nađi ono što uvek možeš da radiš i uživaj u tome. Uživaj u životu, onda će ta pozitivna energija i bebu privući. Veruj mi 😘

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*