cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]

  
clock-img

15.07.2021, 17:32

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Plavušice, ja na prvom testu vidim svetlu 2. liniju, nadam se da je ovaj drugi test pogrešio. Javljaj nam šta se dešava.

Devojke navijam od srca, i drago mi je da je ova tema živnula, i da brzo pređete u trudničke teme, i tamo je živo ovih dana user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.7.2021 17:33:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

15.07.2021, 18:59

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Mada ako bih radila pretpostavljam da bi se videla

clock-img

15.07.2021, 19:42

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Beta bi pokazala da li je trudnoća, sigurno, npr da sutra uradiš, to je na dan kada (ne) treba da dođe ciklus, jel tako?

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.7.2021 19:43:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

15.07.2021, 19:49

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Da danas bi trebalo da dobijem ali je nema jos uvek znaci sutra bi vec kasnilo 1 dan

clock-img

15.07.2021, 22:49

clock-img

Leptirica92

pencil-img

253

Plavusica, ja isto vidim drugu liniju, skroz blijedu, ali tu je. Meni je bila ista takva i isto sam radila 2 dana prije i popodne. Toliko je bila svjetla da sam je samo ja vidjela, ali ipak je na kraju bila trudnoca. Ja bi ili ujutro ponovila sa prvim jutarnjim ili betu uradila. U svakom slucaju sretno i nadam se dvjema crticama srece 😊

clock-img

15.07.2021, 23:22

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Mrni su ujutru bile dve a posle podne 1

clock-img

16.07.2021, 01:57

clock-img

Mišurka

pencil-img

23

Zato ne preporucuju popodne raditi test. Jer nije pouzdan. Najbolje prvo jutarnje mokrenje. Ja sam oba puta tako, ujutru.

clock-img

16.07.2021, 12:09

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Plavušice, jesi li radila test danas ili ćeš sačekati neki dan? Navijamo 🙂

clock-img

16.07.2021, 12:10

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Icicu da radim betu danas ili sutra 

clock-img

16.07.2021, 12:44

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Plavušice navijam i ja! Ja u nedelju (ne) treba da dobijem a sada sam jaaaaako nestrpljiva. 

Danas mi je 24. dan ciklusa i ne osećam ništa osim i dalje ponekada mučnine jer sam zakačila stomačni virus pre 3 dana. Hvala Bogu danas sam imala normalnu stolicu. Ali sam baš, baš jako nestrpljiva... Plašim se da radim test sutra ujutru... To bi bilo dva dana pre očekivane menstruacije... Nekako sam u fazonu ma to je to, a ovog meseca se nismo mnogo ni trudili jer nismo imali prilike. 😐Nisam pametna šta da radim... Recimo baš dugo mi nisu izlazile neke veće bubuljice kada treba da dobijem a sada imam dve veće na sred obraza 😂 možda je to neki znak haha. Grudi su me bolele par dana posle ovulacije i bile natečene, sada ne bole i normalne su. Stomak me ne boli. Probadalo me je u desnom.jajniku dok sam imala dijareju ali verujem da su to bila zapravo creva. 
Ja sam doktorima rekla da sam možda trudna da mi ne bi davali neke lekove za stomačni a muž me ubeđuje da nisam ni ovog meseca... 😂 A opet tek za dva dana bi trebalo da dođe ciklus... Ja od prevelike želje mislim da je to to ali opet mislim i da mi je skočila beta da bih imala bar neke simptome. Pomagajte, izludeću! 🥲

clock-img

16.07.2021, 14:29

clock-img

Jelkicaa

pencil-img

118

Hvala devojke na podrsci mnogo mi ti znaci ❤️
Plavusice i meni se cini da vidim drugu bledu crticu, srecno i javi nam novosti sta ti beta kaze, drzim fige da bude pozitivna 🤗
Gaga srecnoo volela bih da ugledas svoje dve crtice ako ne sutra onda prekosutra. Inace ne mora da znaci da ako beta raste da bas odma ti se pojave simptomi nekome to krene i malo kasnije svaki organizam je za sebe nismo svi isti, moja koleginica osim izostanka M nije imala ni jedan simptom prva dva meseca tako da me gubi nadu, iskreno ti zelim puno srece da ne dodje vestica ovaj mesec❤️



_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

clock-img

17.07.2021, 20:08

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Pozdrav drage žene, 

Samo da vam javim da izgleda ništa neće biti ni ovog ciklusa... Pojavljuje se neko krvarenje, nije ni blizu još da postane menstruacija ali tako bude pa sutradan normalno krene. A sutra bi svakako i trebalo da dobijem. 12. dan od ovulacije pa pomislih da je možda implantacijsko, ali biću strpljiva do ujutru da se uverim šta je. Test, srećom, nisam radila. Neka da Bog da krvarenje stane pa da ga u ponedeljak radim i vidim najveću sreću u životu... 🥺Ali, nekako sam baš već tužna... 

clock-img

18.07.2021, 14:03

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Gaga1996 da li ti je prestalo krvarenje?


Inace devojke sutra su mi rezultati bete bas sam nestrpljiva🤯

clock-img

18.07.2021, 14:11

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Plavusice, nije, dobila sam :( 

Obavezno javi rezultate, navijam za visoku betu! 🥰

clock-img

19.07.2021, 11:36

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Devojke ovo je negativna beta jel tako ?user posted image

clock-img

19.07.2021, 11:49

clock-img

nata11

pencil-img

9216

Da Plavusice nazalost jeste.

Drzi se i samo napred.

_____________________________




clock-img

19.07.2021, 13:06

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Plavušice, uz tebe sam. Prolazim istu muku... Drži se i ne odustaj! Koliko dugo pokušavate? 

clock-img

19.07.2021, 13:42

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Plavušice user posted image

Drži se, i ideš dalje, biće ok, videćeš.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

19.07.2021, 13:52

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Plavušice,drži se...Nema odustajanja.Srećno.❤

clock-img

20.07.2021, 17:45

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Opet ja... 

Meni je danas treći dan ciklusa i krvarenje je skoro pa stalo. Bolove nisam imala osim prvog dana i to minimalno. Nije bilo nešto preterano obilno ali nije ni implantacijsko krvarenje jer sam promenila 4, 5 uložaka ali ne potpuno punih kao što ume da bude. Inače su mi obilne, bolne i sa ugrušcima. 
Danas sam mnogo iscrpljena i nešto mi je čudno u nosu bilo, pogotovo za vreme ručka, kao neki čudan miris. 
Nešto sam umislila.... Da nisam jedan od onih milion slučajeva da dobijem menstruaciju a da sam ipak trudna? 😂 A da li je možda samo normalno da u toku pokušavanja pravljenja bebe menstruacija ne bude kao ranije nego bude oskudnija i kraće traje? 
Ima li ko slično iskustvo. Malo mi je glupo da radim test ali se sve nešto nadam... 

clock-img

20.07.2021, 18:03

clock-img

Mišurka

pencil-img

23

Ja znam par zena sto su imale menstr i po 3-4 meseca, a bile trudne. Drzim ti fige.

clock-img

20.07.2021, 20:50

clock-img

Maslacak15

pencil-img

6242

treba da uradis test. bas zbog toga da nebi svakakve scenarije smisljala. to je jako malo verovatan scenario.znam svakakvih prica ima ali iskreno mislim da to ne bude bas skroz isto.

clock-img

20.07.2021, 21:54

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Mišurka, hvala na odgovoru! Videćemo, čula sam i ja da se to dešava ali malo je verovatno kod mene... 


Maslačak, uradiću ujutru test. Pa bar da budem mirne glave. Iako i ja mislim da je malo verovatno to slučaj ali reko ajde da ne bih razmišljala i razbijala glavu. To je verovatno ipak samo prevelika želja... 😒

clock-img

21.07.2021, 09:26

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Naravno, negativan test. Ne preostaje mi ništa drugo nego da pronađem način da ne razmišljam previše i da imam strpljenja. Menstruacija je gotova, trajala je nepuna 3 dana što mi je čudno ali dobro. Negativan test sve kaže. 

Možda ćemo u ovom ciklusu imati više sreće... 

clock-img

21.07.2021, 10:40

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Plavušice, Gago, glave gore! Nema odustajanja. 


Gago, nemoj da te buni takva menstruacija, sve to spada u opseg normalnog. Ja u poslednjih godinu dana pre zatrudnjivanja jedva da sam krvarila, pa eto do začeća je došlo bez problema. A bila sam ubeđena da sa hormonima nešto nije kako treba, posebno zbog mojih godina, a kad sam ih uradila oni svi savršeni.