cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čekamo II crtice 07/21 [chat]

  
clock-img

29.06.2021, 16:28

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Jelkice, svi zajedno navijamo jako ✊✊

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.6.2021 22:08:18 >


_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

29.06.2021, 19:19

clock-img

Jelkicaa

pencil-img

118


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Jelkice, svi zajedno navijamo jako ✊✊





Joooj hvalaa punooo 🤗🤗🤗

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.6.2021 22:08:37 >


_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

clock-img

29.06.2021, 21:25

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Jelkice,srećno.Držim fige i jedva čekam da nam javiš lepe vesti.❤



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.6.2021 22:09:10 >

clock-img

01.07.2021, 07:37

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Pridružujem se i navijam da sve ugledamo već ovog meseca dve crtice koje će nam svima ulepšati živote! 🥰Samo, ima da se čekaaaa... 🤭

clock-img

01.07.2021, 11:00

clock-img

Nora332

pencil-img

354

Hvala vam svima na pozitivnim i divnim recima! 😊 Jako mi znaci poruka svake od vas! 😊 Bubice, nadam se da cu i ja tvojim putem. Daj Boze da tako bude. Kako si ti sada, sta su ti rekli za merenje grlica, koliko cesto moras da ides? Jelkice, Gaga - nadam se da cemo sve uskoro ugledati II crtice. Gaga, koliko dugo pokusavate? 

clock-img

01.07.2021, 11:22

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Nora, 4. ciklusa je prošlo, sada je 5. i aktivni smo 😂 Molim se Bogu da ovog meseca bude uspešno i da doživim taj najsrećniji dan 😊 

clock-img

01.07.2021, 12:03

clock-img

BubaBubica

pencil-img

2539

Vučem vas za nosiće 🤗 

Nora do sad mi je radila samo jedan pregled grlića kad je radila bris i jedno merenje sondom, 22.nedelja sam. Jao koliko mi je bio šok kad sam saznala da sam trudna, sad je jedva isčekujem 🥰

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

clock-img

02.07.2021, 09:18

clock-img

Jelkicaa

pencil-img

118

Hvalaa svima divne stee 🥰Jooj nadam se Nora i ja tome da cemo uskoro, Gaga srecno 🤗Javljam vam sve novosti, ovog puta dobre ja se tako nadam i verujem u to ❤️

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

clock-img

02.07.2021, 09:46

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Jelkice, Gaga, srećno i vama! Čekamo vas u trudničkoj temi 🙂

clock-img

12.07.2021, 22:46

clock-img

Jelkicaa

pencil-img

118

Hvala Milena🤗 

Ja samo da javim stanje za sad, danas je trebala doci vestica medjutim nema je jos, juce sam samo imala dve kapi i to prilikom brisanja, mislila sam da ce kreniti menstruacija medjutim jos nista od tad, bolucka onako kao da cu dobiti tako da nisam sigurna jos nista 🤭

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

clock-img

13.07.2021, 19:54

clock-img

Mišurka

pencil-img

23

Drage moje, mi smo 6 godina pokusavali, i nismo mogli. Sad kad smo rekli sebi da necemo vise misliti o tome, da je u redu imati jednu cerkicu i da nam je takva sudbina, eto iznenadjenja. Ja mesec dana nisam mogla da verujem da je to to. 

Hoću da vam kazem, samo ne gubite nadu. Zivot je pun iznenadjenja 😆

clock-img

14.07.2021, 13:25

clock-img

Jelkicaa

pencil-img

118



IZVORNA PORUKA: Mišurka

Drage moje, mi smo 6 godina pokusavali, i nismo mogli. Sad kad smo rekli sebi da necemo vise misliti o tome, da je u redu imati jednu cerkicu i da nam je takva sudbina, eto iznenadjenja. Ja mesec dana nisam mogla da verujem da je to to. 

Hoću da vam kazem, samo ne gubite nadu. Zivot je pun iznenadjenja 😆




Joj divnoo cestitam Misurka 🤗Meni sad evo kasni dva dana sutra cu ujutru test uraditi ako ne dobijem do tad 😬

_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

clock-img

14.07.2021, 15:18

clock-img

Jelkicaa

pencil-img

118

Stigla M 😔 Vise srece drugi put 😁



_____________________________

Jednog dana sve ce imati smisla. Dakle, za sada, nemoj se brinuti, nasmej se kroz suze i pokusaj shvatiti da sve sto se dogadja ima razlog...

clock-img

14.07.2021, 18:23

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Zdravo nova sam ovde pa me zanima vase misljenje 

Da li jos neka sem mene vidi ovde jos jednu tanku svetlo roze crticu u polju T u iscekivanju sam i nadam se da je pozitivan inace je test radjen 2 dana pre ciklusauser posted image
user posted image
user posted image

clock-img

14.07.2021, 18:26

clock-img

Mišurka

pencil-img

23

Najbolje je test raditi tek nakon sto kasni menstruacija. Ja sam cekala cak 8 dana. Al kad sam uradila bilo je vise nego vidljivo. Zelim ti sreću ♥️

clock-img

14.07.2021, 21:59

clock-img

lesli

pencil-img

3159


Ja vidim ovde drugu liniju. Bleda, ali tu je.A bleda je jer je test radjen jako rano.I tacan je sigurno, samo ako je uradjen kako treba i ako je rezultat ocitan unutar onih 10 minuta.
Ponovi za 2 dana ili izvadi betu, ali ja bih rekla da je to to.

clock-img

15.07.2021, 09:25

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Zdravo žene! 

Mislila sam da ću se javiti sa lepim vestima i još ima vremena ali sam htela da se posavetujem sa vama... 
Danas mi je 23. dan ciklusa. Na 19. su mi natekle grudi i bolele su me. I to baš fino bile i povećane i dosta bolele. Međutim na 21. dan ciklusa uveče mi je bilo jako muka i kroz pola sata sam imala 4 vodene stolice i celu noć sam povraćala i imala temperaturu 38 sa ponavljanjem vodenih stolica. Pijem probiotik i više nisam imala stolicu. Ali jedna stvar koja me brine jeste da je posle te noći povraćanja i dijareje skroz prestao bol u grudima i više nisu natečene. To me jako brine i tera me da mislim da ipak nema bebe ni ovog puta. U nedelju bi trebalo, odnosno ne bi trebalo da dobijem... Jako sam zabrinuta. Inače se verovatno radi o stomačnom virusu... Ali brine me totalni nestanak simptoma u grudima. Takođe i jedini simptom...
Da li je neka imala slično iskustvo? 

clock-img

15.07.2021, 09:33

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Jelkice, srećno sledećeg meseca!
Plavusice, i ja vidim drugu bledu crticu 🙂
Gaga, ja sam imala slično iskustvo. Bolele su me grudi jako posle ovulacije, pa prestale par dana pre očekivane menstruacije. I sada sam u sedmom mesecu 😊 A bol u grudima se vratio par dana posle pozitivnog testa. 


clock-img

15.07.2021, 09:41

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Milena, pa to je divno čuti. :) Verovatno se sve to dešava zbog hormona, ko zna... Tako su i mene neposredno posle ovulacije bolele a sada ništa bukvalno... 

Zabrinuta sam bila da ne utiče ovaj stomačni loše na začeće ukoliko je došlo do njega ali čula sam da se to desi i kasnije u trudnoći i da nije problem. Danas svakako idem kod lekara... Daće Bog da nam se ovog meseca posreći 👶🏼

clock-img

15.07.2021, 09:47

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Srećno, Gaga 🙂 Strpi se još par dana, pa možeš i test da uradiš na dan očekivane menstruacije. 

clock-img

15.07.2021, 09:51

clock-img

Gaga1996

pencil-img

143

Hvala puno! :) 

Samo da dočekam nedelju a da ne dobijem... Do sada sam uvek imala ranije pripremljen test ali sada sam rekla da ću u poslednji čas da ga uzmem da ne dođem u iskušenje da ga radim ranije. 😁 

clock-img

15.07.2021, 14:47

clock-img

flamingos

pencil-img

25396

Jelkice,srećno idućeg meseca,pa da nam se javiš sa lepim vestima.❤

Plavušice,i ja vidim drugu crtu.Držim fige da sve bude kako treba.❤Gaga1996,i tebi držim fige,da ne dobiješ i javiš nam radosne vesti.❤Srećno svima!❤

clock-img

15.07.2021, 15:05

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

Uradila sam malopre oko 13h i nista se nije pojavilo samo jedna crtica pretpostavljam da nema veze to sto je radjen popodne a  danas sam trebala dobiti a ciklusa jos nema valjda ce biti drugi put 

clock-img

15.07.2021, 16:33

clock-img

BubaBubica

pencil-img

2539

Plavušica ja sam u drugoj trudnoći radila test ja mislim 4 dana pre očekivane menst, i imala sam jaako bledu crticu, uradila sam i sutradan pa je bio negativan. Verovatno je bio razblaženiji urin pa nije bilo dovoljno bete da ga test detektuje. Ipak nisam dobila i svakako je bila trudnića u pitanju 🤗

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

clock-img

15.07.2021, 16:34

clock-img

Plavusica_01

pencil-img

10

I ja se nadam da je trudnoca i da je test pogresio