cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čekamo II crtice 10/20 [chat]

  
clock-img

02.02.2021, 18:31

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Hvala, devojke ❤️ Nadam se i ja da će sve biti ok, i srećna sam i uplašena.

Maslačak, misliš li da treba da ponovim progesteron? 

clock-img

02.02.2021, 18:49

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18847

Super MIleniceeee user posted image

clock-img

02.02.2021, 18:56

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Braaaavoooo Milena! 🥳🥳🥳Kad je Branki radila pre neki dan, pomislih da kazem da i tebe cekam u temi, ali reko’ da cutim da ne stajem na zulj.  

clock-img

02.02.2021, 19:24

clock-img

Maslacak15

pencil-img

6242

ne ne mislim da treba da ga ponavljas. posto neznam uopste kako.bi ga interpretirali. to je individualno, nemas nikakvih problema. ocigledno je dovoljno dobar jel do trudnoce nebi doslo da nije. treba da sacekas dve nedelje i da odes na ultrazvuk, to ti je moj savet :) tamo gde nema problema, ne treba ih sam proizvoditi...i samo nemoj da ti kazu da posto si starija a imala si pobacaj sad mora da te napune istim da bi bilo ok. ta logika je naopaka. ja sam iznela trudnocu sa punih 40 godina posle pobacaja u 10. nedelji bez trunke  progesterona.  uzrok je uglavnom embrion i problemi u razvoju a ne peogesteron. 
bice sve ok !! uzivaaaaj

clock-img

02.02.2021, 19:36

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Pa nema ništa lepše nego da ovako krene godina, bravo Milena, bravo Branki! Divne, predivne vesti!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

02.02.2021, 21:02

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Jeeee!mnogo mi je drago zbog tebe!

Vidi sr na obe slike!radyj se!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

02.02.2021, 22:58

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Jao kad nam se se sad napuni trudnicka tema 😊 

Branki,Milena zelim vam obadvjema lake trudnoce.Da uzivate u svakom danu 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

02.02.2021, 23:24

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Opa Milena. Nisam ni videla. Bravo😘



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.02.2021, 23:34

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Hvala svima na lepim rečima user posted image
Branki, kad ćemo u trudničku temu? Ostade Lesli tamo sama. Hajde da nam se pridruži još neko, ima valjda još kandidata user posted image

clock-img

03.02.2021, 06:26

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Da,da  ...idemo da se druzimo sa les!




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

03.02.2021, 11:36

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Milena,branki čestitam drage.Odmah da se javite u temu,da vas upišem  da ne bude toliko prazna.

clock-img

03.02.2021, 11:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Jao Milena, branki, diiivnooooo user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.2.2021 11:52:37 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

03.02.2021, 15:04

clock-img

Anoniman

Ćao žene. Nova sam na forumu. Ovako, zadnji put sam imala mens. 18-og januara, ali je bilo kratko par dana, nešto između braonkastog i crvenog, stomak me uopšte nije boleo. Inače kad dobijem meni bude baš prvi dan obilno, s tim da mi sad nije bilo, svega par kapi. U zadnjih par dana baš imam glavobolju, ali ne uvek, prođe me i opet, nekad oset_im grčeve u stomaku. Da li je to neki znak da sam trudna ili? Pozdrav! 😊😘

clock-img

03.02.2021, 15:19

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Veselice, Ana user posted image
Anonimna, ako ti je poslednja menstruacija bila 18. januara, tebi je otprilike tek sada ovulacija, tako da nikako ne možeš biti trudna još uvek.

clock-img

03.02.2021, 15:21

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Ako to krvarenje 18. nije licilo na ciklus, a trebalo je da dobijes tada, sve je moguce. Samo da znas da nije trudnoca jedina mogucnost. Moze biti i hormonski disbalans. Uradi test ili izvadi betu iz krvi, pa sa tim nalazom kod ginekologa.

clock-img

03.02.2021, 15:24

clock-img

Anoniman

Meni ciklus nije uvek tačan. Poranilo mi je 4 dana, a pre toga sam imala odnose u plodnim danima. Mada nema nikakve simptome. S tim da mi je bilo čudno to braonkasto krvarenje. Sačekaću ovaj mesec pa ću videti. Hvala vam. 😊

clock-img

03.02.2021, 15:26

clock-img

Milena18

pencil-img

5002

Lesli, misliš da je moguće da je implantacijsko krvarenje? Meni iz opisa ne deluje tako, ali što kažeš - sve je moguće, najbolje da uradi test ili betu. Ako je to bilo to, test bi sada sigurno pokazao.

clock-img

03.02.2021, 15:27

clock-img

jess021

pencil-img

13382

Milenaaa, Brankiiii... Pa ja tek sad vidim!!!

Cestitamm od srca! 
Bezite tamo kod trudnica😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

03.02.2021, 16:28

clock-img

lesli

pencil-img

3159



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Meni ciklus nije uvek tačan. Poranilo mi je 4 dana, a pre toga sam imala odnose u plodnim danima. Mada nema nikakve simptome. S tim da mi je bilo čudno to braonkasto krvarenje. Sačekaću ovaj mesec pa ću videti. Hvala vam. 😊




Ako ciklusi nisu uredni, moze da bude bilo sta. Hormonski disbalans, najverovatnije. Opcija 1 je da odmah uradis test, ako ti je to krvarenje bilo isuvise sumnjivo. Opcija 2 da sacekas sledeci ciklus polovinom februara. Doduse ne znam i o koliko neregularnim ciklusima govorimo... 3-4 dana gore dole? Ili jednom dobijes na 25, sledeci mesec na 45 itd.

Milena, ne znam. Ja sam u ovoj trudnoci 5. dana transfera (znaci nekih 9-10 dana dana od ovulacije) imala implantacijsko krvarenje. Ali je ono trajalo jedan dan tj vece. Samo mi se tada pojavilo malo rozikastog sekreta propraceno bolovim nalik menstrualnim. I to je to. Nije bilo dugotrajnijeg krvarenja.
A u prethodnoj trudnoci sam mnogo krvarila. Da nisam radila vantelesnu i da nisam zbog toga radila betu i test, sa onakvim bolovima i krvarenjem bih bila 100% sigurna da sam dobila (prokrvarih vec u 5. nedelji). Ono sto je tada bilo drugacije od ciklusa je sto je navala krvi bila samo 1. dan, a posle jos 1-2 se cedilo braonkasto. Pa stalo na kratko, pa opet u krug - jedan dan sveza krv, pa se jos neki dan cedi. I tako 6 nedelja. To bi me svakako u nekom trenutku nateralo da odem kod ginekologa.

clock-img

03.02.2021, 17:15

clock-img

Anoniman

Ciklus mi je na svakih 28-29 dana. S tim da nekad zakasni dan-dva. U zadnje vreme imam česte glavobolje i stalno  idem u wc. Pa me zanima jel to može biti neki znak? 

clock-img

03.02.2021, 17:17

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Uradi test.
Ovako samo mozemo da nagadjamo.

clock-img

03.02.2021, 17:18

clock-img

Anoniman

Važi. Hvala vam u svakom slučaju.

clock-img

03.02.2021, 17:27

clock-img

lesli

pencil-img

3159

Srecno.Da glavobolje i ucestalo piskenje mogu biti znak. Ali i dalje samo test resava dilemu sa sigurnoscu.

clock-img

03.02.2021, 17:27

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Može i da bude i ne moraju da budu simptomi za trudnocu. Uradi test, pa javi. 😊



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

03.02.2021, 18:15

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Ijaoj,milena divno!

Cestitam! Da imas skolsku trudnocu!Branki,sta se kod tebe desava? Jesi radila betu mozda?