cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Čekamo II crtice 05/20 [chat]

  
clock-img

06.08.2020, 19:51

clock-img

physio70

pencil-img

2389

Smokvi, nemojte da odustajete.

clock-img

07.08.2020, 11:39

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Smokviva bice,navijam da vec sledeceg mjeseca ugledas svoje crtice 😊

Bubice sjecam se fotografija sto si postavljala u temi stomacica.Bas je bio poseban.Kao prikacen na tebe 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

09.08.2020, 16:05

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Smokvi, odtuguj danas, kako se bude priblizavalo kraju krvarenje, probudice se tigrica u tebi i u akciju, da nas obraduejs za 20/tak dana, jel dogovoreno?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

09.08.2020, 21:10

clock-img

Smokviva

pencil-img

6

Hvala Vam žene na podršci.

Vocicana, I ja bi to želela više od svega, ali IR, pijem glucophage za to,i iskreno se nadam da ce pomoći i da ću uskoro ugledati svoje crtice, što silno želim i ostalim ženama koje imaju problem. Držite se, pobedicemo sve 🤩🤩🤩

clock-img

13.08.2020, 21:09

clock-img

Jagodica123

pencil-img

6

Zdravo svima, ne znaam da li sam na pravom mjestu sto se tice mog pitanja


Zanima me da li je neko "rasklapao" digitalni clear blue test? 
Hvala unaprijed na odgovoru

clock-img

13.08.2020, 21:12

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Jagodice kako mislis rasklapao?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

13.08.2020, 21:27

clock-img

Jagodica123

pencil-img

6

Pa poslije negativnog testa ili pozitivnog, da vidi sta se desava unutra. Kako on to da rezultate? Ja sam danas rasklopila taj test, pokazao je negativno. A unutra se nalazile 2 plave crte na jednoj trakici a na drugoj nista :/ 


Pa me zanimaju i druga misljenja o digitalnom clear testu, je li moguce da je lazno negativan :/
Hvala unaprijed

clock-img

13.08.2020, 22:27

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Jagodice, mislim da nikom nije palo na pamet da rasklapa test.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.08.2020, 22:34

clock-img

Jagodica123

pencil-img

6

Meni se cini da sam vidjela ovdje ili negdje drugo da je rasklopljen test :/

clock-img

14.08.2020, 00:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34329

Izvini ali koja je poenta toga?



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.08.2020, 06:53

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Ka sam.jednom kad sam prvi put radila test,razvalila ga,onako bzv...je l ti kasni?ponovi test..mada ako ti kasni,a 1 crta je na testu baz da ga razvalis,nije trudnoca.mora d bude makar i bleda crta.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

14.08.2020, 08:09

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

clear blue su najtacniji testovi.Nema poente da rasklapas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

14.08.2020, 08:10

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

clear blue su najtacniji testovi.Nema poente da rasklapas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

14.08.2020, 09:50

clock-img

Jagodica123

pencil-img

6

Hvala vam puno na odgovorima ^_^

clock-img

14.08.2020, 10:06

clock-img

Maslacak15

pencil-img

6242

dokazala si samo sto ti je test vec rekao- negativan je. Nista na digitalnom nema posebno, samo ocita liniju ili ne ocita ako ona ne postoji. nikad mi nije jasno ni zasto bi neko kupio digitalni '( znacajno su skuplji, kad u samom testu nema nikakve razlike. Traka sa antitelima vezujue HCG ako ga ima u urinu. Nema nikakve potrebe rasklapati bilo sta. meni je jasno sto zene rasklapaju i ja sam bila u situaciji da rasklapam samo obican a ne digitalni ne bi li videla liniju. Veruj mi, kada ima trudnoce dve crtice se vide i bez rasklapanja testa.

clock-img

14.08.2020, 10:11

clock-img

Jagodica123

pencil-img

6

Digitalni sam kupila samo zato sto sam taj test imala za izbor, nije bio jeftiniji. Sto sam ja rasklopila jeste zato sto ke polazalo negativno a menstruacije nema od juna. Nikad nije toliko kasnilo. To je bio prvi digitalni test i eto cisto me zanimalo sta se desava unutra u testu. Ja se izvinjavam drage zene ako sam otvorila malo glupu temu ali eto zene smo, nista dok se ne uvjerimo 100% hahah 

clock-img

14.08.2020, 17:39

clock-img

Maslacak15

pencil-img

6242

nista ne treba da se izvinjavas..... Ako nema toliko dugo mesntruacije a to ti se inace ne desava prosetaj do ginekologa. Ne mora da bude nikakav poseban veliki problem ali verovatno postoji uzrok neredovnih ciklusa. Problem je sto da bi proverila hormone moras da dobijes, jel samo rezultati 2-3 dana ciklusa mogu da se tumace. Puno te pozdravljam!

clock-img

19.08.2020, 14:51

clock-img

Jagodica123

pencil-img

6

Hvala puno na savjetu i objasnjenju kada se to radi. Ja sam radila hormone ali prije nego je dosla menstruacija. Moja dr nije rekla kada treba uraditi to i sudeci po nalazu sve je bilo uredu a ja zapravo radila u pogresnom periodu. Tako da, hvala ti puno. :*

clock-img

21.08.2020, 12:55

clock-img

Liliputanac

pencil-img

13

Pozdrav svim članicama. Nova sam na forumu. Imam pitanje za sve vas. Da li je rano da 24-tog dana ciklusa uradim test na trudnoću iz apoteke, a ciklus mi traje 26 dana? Danima mi je temperatura između 36,8-37,4. Nisam je obarala, sama mi padne posle nekog vremena. Inače grudi su mi nikad veće i bolne. Materica me boli danima kao da ću da dobijem i bole me leđa. Glavobolju takođe imam i dešavalo mi se da mi se na trenutak zamanta. 

clock-img

21.08.2020, 14:03

clock-img

Ivanica1

pencil-img

39

Mozees, ali mozes i sacekati da zakasni dan dva. Ja sam radila na dan ocekivane i crtica je bila toliko bleda dam sam je samo ja videla 😀 Posle 2 dana dve jasno vidiljibe crtice.. 
Sto se tice temp i meni je posle ovulacije ostala povisena uglavnom 37.1 i ostala je tako povisena i dan danas... 

clock-img

21.08.2020, 14:22

clock-img

Liliputanac

pencil-img

13

Hvala, ja sam jako nestrpljiva pa ne bih čekala do ponedeljka.... Mislila sam sutra ujutru da uradim test. 😊

clock-img

21.08.2020, 21:59

clock-img

Smokviva

pencil-img

6

Lilliii, čekamo i držimo palčeve da bude 🤰🤰🤰

clock-img

21.08.2020, 22:28

clock-img

Smokviva

pencil-img

6

Kod mene ovaj mesec teško da ista može i biti, daj Boze da smo stigli 4 puta da bude muckanja, a plodni dani idu, ubiše smene 😭😭😭

clock-img

21.08.2020, 22:56

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Lili dobro nam dosla.Mozes ga uraditi naravno,ali moze se desiti da je jos prerano o da bude negativan Ja bih sacekala joaös koji dan,ali potpuno te razumijem



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

21.08.2020, 22:58

clock-img

Liliputanac

pencil-img

13

Hvala, sačekaću onda još neki dan. 😊