cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

16.05.2019, 09:40

clock-img

flamingos

pencil-img

25382

Hajde mame da spremamo ručak.Evo ja stavila gulaš da se kuva

clock-img

16.05.2019, 09:41

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas za dorucak zu zu i kroasan kiflice, za rucak cufte i malo barenih makarona.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

16.05.2019, 09:48

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Nemam vise ideje... Deca su rekla da hoce mlade krompirice i kupus salatu a uz to sta god zelim... Da li da ispohujem..., nego mi onda ceo stan smrducka i luftiram ga ceo dan... Ili da mariniram i stavim u rernu da se krcka lagano... Supe imam, od nuce mada su pitale i za paradajz corbu, ta im je omiljena... Moram  smisliti sta cu u narednih 10min

clock-img

16.05.2019, 10:04

clock-img

flamingos

pencil-img

25382



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Danas za dorucak zu zu i kroasan kiflice, za rucak cufte i malo barenih makarona.

Mmmmm,divnoooo

clock-img

16.05.2019, 10:07

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Projice da lepo pocne dan

clock-img

16.05.2019, 10:18

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

Ja pojma nemam šta ćemo, ništa nisam ni smislila ni pripremila. Planirala sam da idemo negde na klopu ali Mare ima trening. Biće nešto na brzaka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.05.2019, 10:32

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Smuckala sam im da imaju za veceru mafini od prosa, mladog sira i blitve. Dobila sam domacu od kume.Za rucak ce da imaju zapecene palacinke i krem corba od tikvica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

16.05.2019, 13:48

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Sanjice daj receptic za mafine

clock-img

16.05.2019, 14:08

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Krompir paprikas. Trazio mm nesto corbasto, ali da nije corba. :)

clock-img

16.05.2019, 17:39

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Pasulj. I baklave

clock-img

16.05.2019, 18:48

clock-img

flamingos

pencil-img

25382



IZVORNA PORUKA: Duškić

Pasulj. I baklave

Evo ja kuvam džem od jagoda.U selu ću pekmez od šljiva i džem od kajsija kad dođe vreme za to,lepo založim šporet i milina.U stanu nezgodno,malo,koliko u lonac da stane,ne volim da u rernu stavljam.

clock-img

16.05.2019, 20:29

clock-img

kamičak

pencil-img

1401

pihtije

clock-img

17.05.2019, 08:10

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946


IZVORNA PORUKA: bubulence

Sanjice daj receptic za mafine




Evo Bubi klik Nisam imala brasno od prosa, pa sam stavila obicno. Ukusni su.

Sta spremate danas? Ja nemam ideju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.05.2019, 08:44

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

hvala Sanjice, treba nam nesto novo... A mafine svi volimo.

Kod mene danas juneci gulas verovatno... 

clock-img

17.05.2019, 08:48

clock-img

flamingos

pencil-img

25382

Petkom postim pa sam zamesila testo da pržim mekike-uz svež džem-ne treba mi drugo,a i svo troje volimo..Za kasnije videću,šta ko bude želeo

clock-img

17.05.2019, 08:49

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

T su se svideli mafini. Meni kad je ona zadovoljna sa hranom onda mi je sve potaman.
Napravicu opet neku krem corbicu i njoke u kremastom sosu

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.05.2019, 09:43

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

I ja moram neku corbicu. Moja deca corbu ne jedu samo uz pasulj. Uz sve ostalo mora supa ili corba... Ali imam malo brokolija i karfiola pa cu zbuckati na brzinu 

clock-img

17.05.2019, 10:00

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Uopste ti nije losa ideja Bubulence. Corba je zakon, ja cu danas da spremim supicu, moju pilecu, sa povrcem, a sta cemo za glavno jelo nemam pojma.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

17.05.2019, 10:05

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Bubi, mina deca isto voli da bude corbica ili supica. Ne priznaju onu iz kesice. Cak stavise na nju vicu bljak. To spremam kad imaju stomacni. Jedva pojedu. Pre neki dan sam se salila i rekla sam da cu da pravim supicu oz kesice obe su u glasu rekle neeee. Navikla sam ih na domacu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.05.2019, 10:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Cak stavise na nju vicu bljak.



Moram, jače je od mene user posted image - kaže se ili čak ili štaviše - nikad zajedno jer je to pleonazam.

A da ne bude da sam skroz omašila temu user posted image - danas pohovano belo meso, mladi krompirići, salata od pečenog brokolija i ljubičastog luka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.05.2019, 10:36

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Znam, znam Ana. Kucala sam u hodu dok sam isla napolje. Nisam ni pregledala poruku. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.05.2019, 10:43

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

17.05.2019, 10:48

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Ana lektoruser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

17.05.2019, 11:03

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Moje mogu da pojedu i onu iz kesice kada nema druge, bitno je da je supa. Ali se trudim da im uvek spremim nesto domace, bar je to lako... Naseckas povrce i gotova prica... 

clock-img

17.05.2019, 11:06

clock-img

Ana RR

pencil-img

34317


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ana lektoruser posted image



Moj drug me zove kolektor user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!