cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

19.04.2019, 11:19

clock-img

jance

pencil-img

6439

Sirom testa. Veliki petak po tradiciji se jede tesko, barem kod nas slovaka... pravicu po onom receptu sa tastyja, ukuvano testo u mleko i preko narendani sir. Neka verzija americkog Mac&Cheese

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

clock-img

19.04.2019, 11:39

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Veliki Petak je kod nas jako veliki svetac pa ako se nešto i kuva to je soparna čorba. Ja ću danas kuvati tunjevinu iz konzerve
Sutra je već druga priča, pisaću vam kako sam se dala u kuvanje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

19.04.2019, 12:31

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Prebranac

clock-img

19.04.2019, 14:46

clock-img

bubulence

pencil-img

13679



IZVORNA PORUKA: Olga75

Veliki Petak je kod nas jako veliki svetac pa ako se nešto i kuva to je soparna čorba. Ja ću danas kuvati tunjevinu iz konzerve
Sutra je već druga priča, pisaću vam kako sam se dala u kuvanje user posted image




Kakva je to corba? Mi ne slavimo ovaj Uskrs ali ga obelezim zbog pokojne svekrive. Tako da mi imamo spagete sa sampinjonima, sada trenutno farbamo celih 5 jaja😂 i pravim kolac 

clock-img

19.04.2019, 14:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Kod nas danas domaća pileća supica, pečeni karabataci i grilovane tikvice sa parmezanom. Zelena salata sa rotkvicama. I ginis pivo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.04.2019, 14:53

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Bubi, pretpostavljam da je to posna čorba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.04.2019, 14:58

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Bubulence, to -soparna- je ustvari posna, bez trunčice ulja ili bilo kakve masnoće. U vodu se ubaci: seckano povrće- šargarepa, peršun,celer,krompir, jedan ucelo crni lukac, posoli, doda se malo crvene paprike ili ako se baš bahatiš kuvanog paradajza, to se kuva i onda se ukuva šaka- dve pirinča. To je to, praktično bareno povrće sa začinima i crvenom paprikom.
Ane, ti si prema nama-meni koja sam jela ogavnu ribeštiju iz konzerve nevalala user posted image
Jedva čekam prekosutra, kako kažu zloguza sam sad kad ne mogu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

19.04.2019, 15:00

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Aha, hvala. Kuvam upravo slicnu corbu, samo ne stavljam crvenu papriku, sve ostalo isto. Pa cemo imati i za sutra

clock-img

19.04.2019, 15:04

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

To je ono ništa a na kašiku. Ja to uvek pravim na crveno jer onako bledunjava odaje utisak vode user posted image .


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

19.04.2019, 15:07

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Oldži, mLogo se izvinjavam user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.04.2019, 15:08

clock-img

bubulence

pencil-img

13679




Mojoj deci je samo bitno da ima neke corbe. Bukvalno mogu glavicu luka da stavim u vodu i skuvam, bez zacuna one ce je jesti. Sve drugo je manje bitno. 

clock-img

19.04.2019, 15:22

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Przena paprika , supa domaca i dinstana pilea dzierica i bubci sa crnim lukom

clock-img

19.04.2019, 20:15

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas smo ruckali dobro corb, za melspajz, za dete i mene, pohovana piletina, bila je savrsena, za muza gril belo meso, puno pomfrite i jedna vitaminska bomba od salate. Malo pre smo pojeli po parce neke coko malina torte, sada moze i pivo jedno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

19.04.2019, 21:17

clock-img

jance

pencil-img

6439


IZVORNA PORUKA: jance

Sirom testa. Veliki petak po tradiciji se jede tesko, barem kod nas slovaka... pravicu po onom receptu sa tastyja, ukuvano testo u mleko i preko narendani sir. Neka verzija americkog Mac&Cheese



sad skontah sta napisah! ne jede se tesko nego tesTo user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

clock-img

19.04.2019, 22:01

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Hahaha razumela sam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.04.2019, 10:57

clock-img

Ivana Djordjevic

pencil-img

38

Danas za desert baklava.... Njam njam

clock-img

20.04.2019, 16:00

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Danas, obećala sam juče da ću vam pisati sam kuvala i kuvam do besvesti user posted image
Šunka, jaja, kobaja, ren, pekla sam uskrsni kolač, onda meso sa voćem, Napravila sam i rusku ( moji bi goozu dali za nju user posted image ), supa se još kuva. Napravila sam oblatnu. Keks rolat i tortica me još čekaju.
Sutra samo mladi krompirići, zelena salata i da ukuvam griz knedle u supicu.
Crkoh vam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

20.04.2019, 16:31

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Olga ne nabrajaj dalje, nisi mi daleko😂.

Kod nas corba od juce, domace rostilj kobasice, mladi krompiri, krastavac salata sa belim lukom i pavlakom. 

clock-img

20.04.2019, 20:24

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18805

Ana-Olga kolac sa vocnim jogurtom FENOMENALAN! Da, da, vicem na sav glas da je fenomenalan!
Pojela sam cak 2 pozamasna parceta! Ja koja ne jedem ni torte ni slatkise! 

A jos se nije ni propisno oladio! 👍

clock-img

21.04.2019, 11:35

clock-img

Olga75

pencil-img

20593

Bubulence- tu smo i čekamo user posted image
Ivanka- drago mi je, priprema uzme 15 minuta, hlađenje par sati ali oooodličan je i ne može da se pogreši user posted image
ja grejem supu da ukuvam knedle i to će da bude ručak user posted image . Meso i zelen sam stavila u činiju pa u frižider, videću da li ću sutra napraviti soseve ( paradajz, višnje i beli luk jer nemam mirođije) pa eto ponovo ručak. Ma imamo čini mi se klope za celu nedelju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

21.04.2019, 12:58

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Salate, prilog od povrca i rize a mm sprema kobasice i piletinu. 



_____________________________




clock-img

21.04.2019, 12:59

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Pitu s jabukama

clock-img

22.04.2019, 10:04

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Mekike

clock-img

22.04.2019, 12:24

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Pljeskavice od tikvica i kupus salatu

clock-img

22.04.2019, 14:25

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Ostale mi kolenice juce od dorucka pa sam stavila pasulj da iskoristim i njih....

Za desert smo napravile vocnu salatu u grckom jogurtu sa chia semenkama... Savrseno ide uz pasulj😂😂😂