cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

05.04.2019, 18:18

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Stiglo 10 min ranije, smazano uveliko , bilo je bas odlicno... Mozda malo vise limuna za moj ukus ali nije smetalo 

clock-img

07.04.2019, 13:17

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas pravim tortu, na stranu sa ruckom koji tek treba da zavrsim.
Danas na meniju supa, salata i riza sa piletinom, ne klasican pilav, nego onako bas kao rizoto. Rucak samo za danas, naredna dva dana nista ne radim specijalno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

07.04.2019, 14:03

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Kod mene na meniju cevapi 😁
Lepinje sam zamjesila,cekam da tijesto naraste.
Bice i pita sa jabukama nisam je jela najmanje 5 godina

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

07.04.2019, 15:27

clock-img

medamisko

pencil-img

1106

Meso i pire

clock-img

07.04.2019, 15:54

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Fasirane snicle uz krompir i grasak

clock-img

07.04.2019, 17:59

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Pilece belo u sosu i pomfrit. Supa iz kesice

Ana hocu da pravim cufte. Pre neki dan si spomenula da ih punis mocarelom. Ja juce kupih bebi mocareluuser posted image
Kako ih ti pravis?
Muslim da si mi ti jedan od omiljenih "kuvara " ovde na rruser posted image

clock-img

07.04.2019, 19:22

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Supica sa knedlama; pilece belo u pavlaci; zlatna mesavina, kupus salata, zerbo kocke 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

08.04.2019, 09:07

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ja cu za veceru vjerovatno puniti paprike krompirom,cini mi se da nisam dugo 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

08.04.2019, 09:15

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Jao Emi... pa ne pamtim kada sam ih jela user posted image

Kod nas verovatno spanać i pohovano belo meso.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.04.2019, 09:32

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Anci Dora to zove ukusni krompir 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

08.04.2019, 09:33

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Pametno dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

08.04.2019, 09:34

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Pasulj bez mesa, a deci sa mesom. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

08.04.2019, 19:20

clock-img

Maraj

pencil-img

21369


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pilece belo u sosu i pomfrit. Supa iz kesice

Ana hocu da pravim cufte. Pre neki dan si spomenula da ih punis mocarelom. Ja juce kupih bebi mocareluuser posted image
Kako ih ti pravis?
Muslim da si mi ti jedan od omiljenih "kuvara " ovde na rruser posted image



ANA user posted image

clock-img

08.04.2019, 19:22

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

teleca supa, sos, meso... nedeljni rucak u sred ponedeljka

clock-img

09.04.2019, 09:11

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Maraj user posted image izvini, nisam uopšte videla da si pisala. Pravim po nekom "stranskom" receptu. Staviću ti link, samo da nađem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.04.2019, 09:51

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Meni bre cufte i tako budu jake, jos mocarela da se ubaci nesto mi to mnogo, nikad nisam tako pravila.
Okaci link da vidimo.

clock-img

09.04.2019, 09:56

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Ja cu danas rizu i piletinu sa karijem,nekako cu zbuckati 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

09.04.2019, 10:10

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Duskic hocu zbog L talomda pravim. Mozda mu se svidi taj presek pa pristane da jede.
Mada ja zamisljam taj presek i vec mi se jedeuser posted image

clock-img

09.04.2019, 11:00

clock-img

nata11

pencil-img

9214


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja cu danas rizu i piletinu sa karijem,nekako cu zbuckati 😂




I ja danas isto spremam user posted image
Evo bas citam recept za ovaj rastresiti pirinac. A piletinu stavila da odstoji u teriaki sosu.

_____________________________




clock-img

09.04.2019, 11:10

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Verovatno pasulj... 

clock-img

09.04.2019, 11:24

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Maraj, ne mogu da se setim sa kog sajta mi je recept a google mi ne otvara baš taj. Uglavnom, kao što regularno praviš ćufte (meso, prezle, jaja, začini, peršun, ja stavljam beli luk u granulama) i staviš kesicu parmezana. Zamesiš sve, ostaviš malo da odstoji. Praviš kuglice kao i uvek samo što ubaciš komadić mocarele u svaku. Složiš ćufte na pleh sa pek papirom i ubaciš u rernu da se malo zapeku. Za to vreme pripremiš sos. E sad, ja koristim domaći paradajz sos koji je gust, začinim ga, dodam malo vode ako treba, ubacim ćufte u sos i onda sve to gurnem u rernu da se prokrčka. Ili prosto poklopi šerpu i krčkaj na ringli. Ja volim posle da pospem sa još parmezana, kada sipam u tanjir.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.04.2019, 11:48

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Ana mnogo te volim sa ovim tvojim receptima. Ja danas sluzim tortu, bice neka supa, nesto za gricnuti, nista specijalno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

09.04.2019, 11:49

clock-img

pari

pencil-img

6778

Ana,super zvuci!Ja sad pravim mafine sa bananom i crnom cokoladom pa cu posle sebi salatu neku sa fetom (zelena,sargarepa,rukola,rotkvice i feta sa zacinima i masl.uljem)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

09.04.2019, 12:13

clock-img

jance

pencil-img

6439

Kuvam slatki kupus po receptu sa Minjine kuhinjice. Ko me poznaje zna da slatki kupus ne volim isto kao i karfiol a zapeceni karfiol sam pravila prosle nedelje. muz trazio.

Jos samo pohovane tikvice da mu napravim i ima da cuti svaki put kad spomenem da cu praviti spagete bolonjeze user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

clock-img

09.04.2019, 13:44

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Kuvam supu, sa knedlama opet jer devojke obozavaju. A od kuvanog mesu cu neki pilav sprziti brzinski.

_____________________________

,,Carpe diem"