cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

26.03.2019, 12:03

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Hvala Ana,skuvala sam je u ekspres loncu,imala sam toliko vremena,dok je M spavao..ispekla sam batkove.

clock-img

26.03.2019, 12:55

clock-img

pari

pencil-img

6778

Palacinke napravila. I neke brzinske pogacice u tiganju, to sam rucala sa krastavcem i belancetom (ostalo mi od T jer joj uvodim sad).

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

26.03.2019, 12:58

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Pari, u onoj drugoj temi sam ti ostavila neke recepte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.03.2019, 13:08

clock-img

mirana1

pencil-img

607


IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: Sanidej

Za rucak cu zapecenu boraniju sa pavlakom



Kako spremas?


Kako god ja boraniju obozavam

clock-img

26.03.2019, 13:59

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Krem corba i gibanica

clock-img

26.03.2019, 15:42

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Riblji stapici, pire, grasak nagusto 😊
Gibancice za veceru

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

26.03.2019, 15:44

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Gulaš i testeninu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

26.03.2019, 17:18

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Corbica od povrca, krompir pire I piletina grilovana sa salatom od sveze sargarepe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

27.03.2019, 10:26

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas opet corba, za njih ostavljam bolonjez makarone, C ideja za rucak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

27.03.2019, 10:52

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Za decu pileca supica i zapeceni krompir sa zacinima preliven sa jajima i pavlakom.


Za nas je ostao prebranac. Dodala sam corbu od tikvica i krompir salata. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.03.2019, 10:59

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Nemam pojma šta ću danas. Mm juče greškom kupio svinjske šnicle umesto juneće ili teleće, sad ne znam šta ću sa njima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2019, 11:03

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Piletinu i restovan krompir

clock-img

27.03.2019, 11:36

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Slatki kupus

clock-img

27.03.2019, 11:48

clock-img

Maraj

pencil-img

21369


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nemam pojma šta ću danas. Mm juče greškom kupio svinjske šnicle umesto juneće ili teleće, sad ne znam šta ću sa njima.


Ana ja bi ih isekla u kockice. Kupila junece kockice i napravila gulas user posted image
Ja bar kad pravim gulas, mesam svinjsko i junece

clock-img

27.03.2019, 12:56

clock-img

pari

pencil-img

6778

Ja uzela mleveno juneće pa napravila pastu bolonjez i upravo se razvalila od jela. Sad razmisljam da li da pravim nešto od peciva,keksića...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

27.03.2019, 12:58

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316


IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nemam pojma šta ću danas. Mm juče greškom kupio svinjske šnicle umesto juneće ili teleće, sad ne znam šta ću sa njima.


Ana ja bi ih isekla u kockice. Kupila junece kockice i napravila gulas user posted image
Ja bar kad pravim gulas, mesam svinjsko i junece



Juče smo jeli gulaš user posted image mislim da ću ih staviti u zamrzivač i poručiti nešto gotovo hahaha.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2019, 13:10

clock-img

Olga75

pencil-img

20593


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nemam pojma šta ću danas. Mm juče greškom kupio svinjske šnicle umesto juneće ili teleće, sad ne znam šta ću sa njima.


Joj bre, pa napravi natur šnicle a za prilog šamronjone ili pomfrit
Možeš i lovačke
da se moji pitaju svaki dan bi jeli samo svinjske šnicle user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

27.03.2019, 13:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Marko mi je problematičan sa svim tim što je u sosu a pošto smo juče imali gulaš ne bih i danas. Pritom kada sam videla kako su isečene user posted image 5 šnicli u 1200g, svaka prst debela. Pa jbt! Biće za neki gulaš ili za cepkano meso iz rerne.

Stavila sam ih u friz a mm će nam poručiti giros user posted image Marko je ručao a posle škole ga čeka proja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.03.2019, 13:58

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Totalno sam danaa nekreativna, tako da kuvam pileci paprikas, i to da ostane za sutra. Moram jedan dan odmoriti od kuvanja da opet dobijem zelju da nesto lepo napravim.
Danas cu i onaj kolac sa cokoladom sto ima tema ovde

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

28.03.2019, 10:16

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Pogacice sa sirom

clock-img

28.03.2019, 13:07

clock-img

medamisko

pencil-img

1106

E sad sta spremi svekrva to. NA poslu sam do 17h.

clock-img

28.03.2019, 13:09

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas mesim slane kiflice po zelji sina, a za rucak ce jesti ipak tek danas bolonjez makarone, juce su njih dvojica majstorisala nesto drugo, nesto sam bez energije danas, nista mi se ne sprema, glava me boli, ratsura, sto me nikada ne boli I bas nemam inspiraciju ni za sta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

28.03.2019, 13:20

clock-img

Olga75

pencil-img

20593


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Marko mi je problematičan sa svim tim što je u sosu a pošto smo juče imali gulaš ne bih i danas. Pritom kada sam videla kako su isečene user posted image 5 šnicli u 1200g, svaka prst debela. Pa jbt! Biće za neki gulaš ili za cepkano meso iz rerne.

Stavila sam ih u friz a mm će nam poručiti giros user posted image Marko je ručao a posle škole ga čeka proja.


Sad sam se setila, mogla si i biber meso da napraviš, naravno ako si voljna da se dimiš po kuhinji user posted image
ja sam danas sprčkala krompir pire i supu pa sam meso iz supe uz pire i skuvala paradajz sos. Nisam odavno a Zver se najelaaaaa ko da nikad nije probala user posted image . Inače na taj rinflajš obično zavrće nosom. Nije bila ni junetina ni teletina nego obična kokošetina user posted image , samo sam je skinula sa kostiju i sklonila kožu. Radovaće se i ker-ber user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

28.03.2019, 13:34

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Ja danas paprikas al u principu ima da se bira. Ima i misake i potaz od bundeve i sarme. Nazalost moji su toliko probirljivi da ce batke potaz seka paprikas tata musaku a ja cu sarmu 😂😂

clock-img

28.03.2019, 14:23

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Olga, najeli se mi juče girosa user posted image

Za danas kuvam supicu, pečem uštipke od tikvica, krompiriće i ćureće kobasice. Nemam puno zelene samate (mm zaboravio da dokupi) pa će biti koliko ima plus rotkvice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!