cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

22.03.2019, 09:11

clock-img

mirana1

pencil-img

607

Pohovala paprike za dorucak.

clock-img

22.03.2019, 09:46

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Ustipke sa dzemom

clock-img

22.03.2019, 10:25

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Salata posna salata, strudla sa makom, slani stapici. Za decu jos pileca supica. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

22.03.2019, 10:41

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas za rucak decaci imaju pilav sa puno mesa, supicu, ja cu za sebbe da ne bi bacila meso koje sam juce kupila za bolonjez makarone, iskoristiti I odneti na posao. U fazi su pripreme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

22.03.2019, 10:44

clock-img

pari

pencil-img

6778



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jel neko pravio one prhke štapiće sa mašću umesto putera? Da li se oseća mast? Ja volim te štapiće baš zbog mirisa putera ali imam domaću mast pa bih mogla i nju da iskoristim.




Po kom receptu pravis te stapice sa puterom? Pravila bih neke integralne stapice...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

22.03.2019, 14:53

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Pomfrit u rerni,belo meso u rerni.

clock-img

22.03.2019, 14:54

clock-img

pari

pencil-img

6778

Kako to napravis da ti ne ispadne suvo? 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

22.03.2019, 14:54

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Za rucak pohovana piletina, ove moje jedu sve sto mogu da drze u rucicama..sa kasikom problemi.

clock-img

22.03.2019, 16:49

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Joj sto mi je dobar pilaaav!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

22.03.2019, 16:52

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Pari, ide 150 ml mleka, 2 kašičice šećera, 20 gr kvasca, 1 celo jaje, 1 belance, pola kg brašna i dve kašičice soli. Razmutiš kvasac sa šećerom u toplom mleku i dok čekaš da zapeni pomešaš omekšali puter sa jajetom i belancetom (žumance ostaviš za premazivanje), dobro promešaš pa dodaš kvasac i brašno. Nemoj svo brašno odjednom jer nekad će ti trebati malo manje, nekad malo više, sve zavisi od brašna. Ne čekaš da naraste već odmah razvaljaš na oko 1 cm debljine i sečeš na štapiće (npr 6 cm x 2 cm). Premažeš jajetom i pospeš susamom ili makom, kimom... ja najviše volim da poslem krupnu so.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.03.2019, 16:57

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Kod nas danas domaća supica sa rozbratnom, tortilje sa pilećim mesom (sinoć sam ga stavila da se marinira i danas izgrilovala), pa smo ređali pavlaku sa malo majoneza, kukuruz, meso, zelenu salatu, paradajz, ljubičasti luk, rendani čedar sir....

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

22.03.2019, 17:04

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Ana svidja mi se tvoj meni

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

23.03.2019, 16:39

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas nista. Idem po rucak u kafanu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

23.03.2019, 16:43

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Sataras i piletinu u sosu od pecuraka. Trebalo je da bude za dva dana, ali smo pojeli po duplu porciju. 

clock-img

23.03.2019, 16:45

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Ja isla u kafanu da rucam, i mnogo mi je lepo kada, mi drugi spremaju pa jos ni sudje ne perem 😁.

Jela sam neku pohovanu piletinu, krompirice, lucenu papriku (2 porcije🐷), moji jeli ribu... 

clock-img

23.03.2019, 17:15

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Nista,ma bas bas nista 😂 ponijeli sendvice u sumu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

23.03.2019, 17:49

clock-img

eca89

pencil-img

3753



IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja isla u kafanu da rucam, i mnogo mi je lepo kada, mi drugi spremaju pa jos ni sudje ne perem 😁.

Jela sam neku pohovanu piletinu, krompirice, lucenu papriku (2 porcije🐷), moji jeli ribu... 
[/quote


Joj, bubi i ja bih ovo jela🐷🐷

clock-img

23.03.2019, 17:55

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Vodim te cim mi dodjes 😁❤️

clock-img

23.03.2019, 18:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Supica od juče, belo meso i krompirići za Marka, za mm i mene hrono mix sa jajima. Zamesila kiflice malopre.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.03.2019, 18:18

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Krompir sa slaninicom

clock-img

23.03.2019, 18:26

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Supica, i paprikas sa testom.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

23.03.2019, 20:16

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895


IZVORNA PORUKA: pari

Kako to napravis da ti ne ispadne suvo? 


Pomfrit kao i kupovni,stavim malo ulja na pleh poredjam krompir,posolim i samo promesam ponekad.Belo meso zacinim,poredjam u tepsiju,premazem puterom,prekrijem papirom za pecenje,bude savrseno.

clock-img

23.03.2019, 20:18

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Danas zapecen pasulj,salata paradajz i krastavac.

clock-img

24.03.2019, 09:04

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Dobro jutro, kod mene za dorucak za sada puzici od bloka lisnatog testa sa pica punjenjem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

24.03.2019, 09:06

clock-img

pari

pencil-img

6778

Ja napravila kolac jer smo rano ustale ali mi se ne svidja... i sad nit da ga jedem nit da ga bacim...uf...eto,kad isprobavam recepte, a neki mi ne uspeju ili mi se ne svidjaju...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...