cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

17.03.2019, 20:23

clock-img

pari

pencil-img

6778

Voci, vidis i ja smisljam sta bih mogla sa lisnatim testom...imas nesto zanimljivo?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

17.03.2019, 20:28

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Telecu corbicu i brokoli salata

clock-img

18.03.2019, 09:06

clock-img

vocicana

pencil-img

12362


IZVORNA PORUKA: pari

Voci, vidis i ja smisljam sta bih mogla sa lisnatim testom...imas nesto zanimljivo?


Pari, evo imas ovakvu opciju, za doruv=cak sa lisnatim, neka se otopi, razvuci oklagijom, namazi ecap...pelat...stavi sunku porij celu povrsim=nu, mozes I malo sira ili kackavalja. Kada pokrijes razvijenu povrsinusmotaj u rolat, iseci kao hlleb na kriskice I polozi ih da ih gledas kao kucicu od puza, namazi razmucenim jajetom, I narendaj opet malo sira preko, ispeci u rerni extra je!
A za rucak, isto, razvuci testo, oblozi vatrostalnu, u fil mozes staviti...malo mesa. Piletina, svinjski file, dinstaj, crni luk, sargarepa, dodaj tikvicu narendanu, kada se sve to lepo ukrcka na tiganju, dodaj, pavlaku kiselu ako ne volite neutralnu pavlaku, das e jos malo ukrcka, sipaj preko tog lisnatog u vatrostalnoj, stavi drugu koru preko, lepo ususkaj to meso sa sosom I zapeci u rerni, extra takodje, salatu neku lepu svezu I prijatno!
Danas narucujem rostilj, pire krompir, a zamesicu neke lisnate pogacice, sa sirom ili bez njega, videcu sa cim raspolazem, da imamo ovako, moze do sutra da se iskkoristi za dorucak I veceru.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

18.03.2019, 09:08

clock-img

pari

pencil-img

6778

Bas sam i ja planirala ovako kao sto si napisala za dorucak 🙂 hvala na idejama!Ja bih opet neki keks danas da pravim 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

18.03.2019, 09:19

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Pari za keksice nesto I nisam, ja sam u PMS fazi I sada samo zvacem, pravila sam medeno srce, planulo je u momentu. Danas za slatko videcu, msm da je mm VEOMA raspolozen za bajadericu. To sleduje pa sleduje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

18.03.2019, 09:28

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Juce je bilo piknikovanje, pa sam za mene i mm spremila sendvice sa namazom i stapicima od lignji (samo tako voli lignje).

Za decu sendvici sa pavlakom i piletinom. Za sve nas paradajz salata. Posle smo se zasladili integralnim keksicima. 
Za danas posna corba od karfiola i spagete od paradajz sosa. Za decu paprikas koji je ostao. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

18.03.2019, 16:53

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Spagete bolonjeze

clock-img

18.03.2019, 21:12

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Belo meso i pomfrit u rerni.

clock-img

18.03.2019, 22:23

clock-img

madre

pencil-img

6600

danas sam punila paprike sirom. ovi moji bi, cini mi se, samo to jeliuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

19.03.2019, 10:51

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Projice sa sirom

clock-img

19.03.2019, 14:36

clock-img

pari

pencil-img

6778

Paradajz corbu, projice, projacinkice (malo gusce nego za proju pa peci na tiganju), boraniju samo obarila...Danas bez keksa 😉

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

19.03.2019, 14:39

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Posna musaka i salata. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

19.03.2019, 14:57

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Paradajz corbica i pica

clock-img

19.03.2019, 15:29

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Testeninu pene pesto sa piletinom. Njami! 

clock-img

19.03.2019, 15:35

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Batkovi sa mix povrcem,u ekspres loncu,ispalo je odlicno.

clock-img

19.03.2019, 16:31

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Uzeli smo rostilj danas, ja sam samo prilog i salatu, danas opusteno ali vec mislim sta cemo sutra 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

19.03.2019, 16:44

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Pohovala svinjske šnicle (ne pamtim kada smo to jeli, svinjetinu uopšte doduše), pekla u rerni krompir, brokoli, crveni luk. Uz to zelena salata. Posle imamo karamel tortu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.03.2019, 08:45

clock-img

mirana1

pencil-img

607

Piroske za dorucak.

clock-img

20.03.2019, 10:12

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Ne znam sta cu danas, nemam nista. Zamrzivac prazan, mama dolazi sutra sa namirnicama.

Mesara mi daleko, ne smem peske do tamo. Testo imali juce.. Jedino corbice imam a sta cu uz nju... Nemam pojma

clock-img

20.03.2019, 10:38

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Danas pasulj sa kolenicom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.03.2019, 10:52

clock-img

Sanidej

pencil-img

1877

Palacinke

clock-img

20.03.2019, 10:55

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Danas brzinsku corbicu od povrca i piletina sa sampinjonima. 



_____________________________




clock-img

20.03.2019, 11:13

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Supa je skuvana, ostaje mariniranje mesa I priprema girosa , tortilje gotove imam. Kupila sam juce kolutice panirane crnog luka pa cu I njih malo da prznem na ulju I to je to. Danas pravim bajaderu, pa dosta od mene.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

20.03.2019, 16:47

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Ej nije sto sam ja, ali mi je rucak Prva liga! Dete je pojelo boga!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

20.03.2019, 16:59

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168

Krompir sa blitvom, cevape i ostalo od juce malo testenine sa piletinom. :)