cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

13.01.2019, 16:56

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Muz za veceru pravi lososa u pavlaci. Ja rizoto sa povrcem. Imacemo goste na veceri. Rucak bio podvarak i proja :) 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

13.01.2019, 17:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Mmmm Gago, da skoknem i ja na tog lososa, ha? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.01.2019, 17:39

clock-img

gagana83

pencil-img

6941

Paa, s obzirim koliko je moj muz vest u kuhinji, ne bih ti savetovala! :) 
Ziva nisam kako ce to ispasti. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

clock-img

13.01.2019, 17:51

clock-img

jance

pencil-img

6439

Mm veceras pravi biftek na brusketama. Isto nam dolaze gosti a sinoc smo nas dvoje testirali i bas je ukusno. Idu bruskete sa belim lukom, premaz od kajmaka, komadici bifteka przenog sa zacinima ( pre svega sa zvezdastim anisom koji smo posebno morali da kupimo na pijaci zacina u Istambulu letos i od tad ga za nista jos koristili nismo) a preko toga dzem od jagode. Ide jos i ulje od tartufa ali toliko vec ne volimo nase goste jelte 😁

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

clock-img

13.01.2019, 18:25

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Spagete bolonjeze.
Dora bi sad palacinke




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

13.01.2019, 23:16

clock-img

MasnaMasnica

pencil-img

1639

Ja sam danas preterala sa testima.Dorucak razvijaca ,rucak bolonjeze,vecera pizza i za dezert trilece koh .

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

clock-img

14.01.2019, 00:14

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316


IZVORNA PORUKA: gagana83

Paa, s obzirim koliko je moj muz vest u kuhinji, ne bih ti savetovala! :) 
Ziva nisam kako ce to ispasti. 



hahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

14.01.2019, 17:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Danas lazanje (a juče pica, blago meni kako ćemo da se udebelimo user posted image ).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.01.2019, 08:06

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Ja sam juce mesila hleb, jer sam imala rucak od prekjuce, od ostatka testa kiflice,danas cu kod drugarice na rucak sa detetom, tako da cu zamesiti strudlu sa makom da se zasladimo, neku projicu jer drugarica voli da jede moje. Nista specijalno, zato sutra planiram cuftice da pravim, pa ce malisa sutra to za rucak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

15.01.2019, 21:51

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Napa pitu sa sirom a djeci nudle u carbonara sosu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

15.01.2019, 22:09

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Krem corba od tikvica.
Za veceru palacinke.

Sutra ne znam sta cu. Imam curetinu. Ima neko ideju?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

15.01.2019, 22:21

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Emice, sta je napa pita? 
Sanjice, ja def nemam neki recept za curetinu. Nekoliko puta sam je pravila i niko nije bio odusevljen.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

16.01.2019, 07:16

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Jess, ja spremam mlince sa curetinom. Pre neki sam spremala giros od cureceg mesa. Ne znam. Teodora nekad gundja, ali za nju nije gundjala. Pre neki dan mi je ostalo malo cureceg mesa, pa sam napravila pastetu. I tako.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.1.2019 7:54:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

16.01.2019, 07:57

clock-img

emicaa

pencil-img

22194

Napa je trebalo biti nama 😂 nije vrsta pite nego greska u pisanju 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

clock-img

16.01.2019, 08:51

clock-img

bebilule

pencil-img

2215

Ja baš rijetko spremam ćuretinu. A kad je pravim ili ispohujem bijelo, ili kao i pileća prsa - ispržim šnicle i onda u rernu u neki sos na pola sata najmanje. Jedino mi tako bude sočna.

clock-img

16.01.2019, 09:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Danas pasulj. Ja često spremam ćuretinu (sa mlincima ako je file, nekad pohujem, pečem u pekaču sa povrćem ako su u pitanju bataci ili cela ćurka, perklet sa makaronama ili pire krompirom... ma svašta).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.01.2019, 09:45

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Sama sebe sam podset_ila da spremam mlince. Evo sad sam umesila mlince. Odoh do prodavnice. Zafalio mi je kackavalj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

16.01.2019, 14:17

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Maraj, evo recept za cookies

200 g čokolade
400 g brašna
1 kašičica praška za pecivo
malko soli
200 g putera
150 g šećera
1 Vanilin šećer
2 jaja

Čokoladu iseckaš na sitne komadiće. Pomešaš brašno, prašak za pecivo i so, u drugoj činiji umutiš jaja sa šećerima i puterom pa tome dodaš suve sastojke i na kraju čokoladu. Sve lepo zamesiš, možeš malo da ostaviš u frižider da se stegne. Vadiš kuglice na pek papir, malo ih spljoštiš i pečeš na 180 stepeni oko 15 minuta, zavisi od rerne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.01.2019, 15:34

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Hvala Ana
Moram praviti. Nisam pravila do sad slicne keksice
Koju cokoladu stavljas? Menaz? I koliko sitno je seckas

clock-img

16.01.2019, 15:37

clock-img

pari

pencil-img

6778

I ja tako pravim. Mozes da dodajes sta zelis, cokokadu kakvu god (ja uglavnom crnu stavljam), orasaste plodove, suvo voce...Ja seckam sitno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

16.01.2019, 15:39

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

He, ja ni danas nista, dete je kod mame, ima nesto od mesa sa rostilja, tako da im je ostalo da naprave pire i salatu. Sutra cuftice u sosu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

20.01.2019, 07:54

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas pilav sa batacima supe, zamesicu strudlu slatku danas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

22.01.2019, 20:26

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Strudla koju sam napravila, bila je prelepna sto kaze moj sin, nestala u dahu!
Danas samo supu spremala, sveki nam je spremila rucak. Sutra dogovor sa muzicem, pa cemo videti. Mlai ide u vrtic tamo ce imati rucak, pa cemo posle sve lako kuci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

25.01.2019, 07:27

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas za rucak jelo slicno Soteu, moj zet mi je dao recept, ja sam se na rodjendanu kod njih to prvi put probala, prelepo je. Isprzicu ili ispeci Resti u rerni, iamm jednu rinfuz radnju, pa malo umesto hleba da se gricka uz sote.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

25.01.2019, 07:39

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Jutros planiram spagete, kolac sa makom i nesto corbasto.