cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

23.12.2018, 13:46

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Zaa doručak pita od heljdinih kora sa sirom, za ručak ću sam za izgrilujem ćureće belo meso i povrće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

23.12.2018, 13:48

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Danas pita sa sirom,sa razvucenim korama.Juce spremala dosta hrane i slatkisa pa ostalo.

clock-img

25.12.2018, 19:40

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Domaća goveđa supica, musaka od krompira, zelena salata sa ljubičastim lukom. Trileće za dezert. Upravo pravim cookies sutra za školu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

25.12.2018, 19:58

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Pire krompir,snicle.

clock-img

25.12.2018, 21:28

clock-img

Jekica86

pencil-img

327

Sampinjoni u pavlaci, teleca corbica , a slatkis je bio mancmelov.

clock-img

25.12.2018, 21:40

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Corba od bundeve,musaka od krompira, kupus salata i rizoto za sutra.

clock-img

26.12.2018, 10:40

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas ce jesti musaku, a slatkis ce biti mafini sa kokosom, stavljam recept u C kuhinju. Bas smo zatajili svi, sve se stari recepti okrecu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

26.12.2018, 10:56

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Mladi luk, slaninica ,sir i ajvar za dorucak
Rucak riba i krompirici
Za veceru planiram pitu sa prazilukom i pirincem.
Desert / griz kolac sa lesnikom

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

clock-img

26.12.2018, 13:20

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Mila83 svaka tebi cast. Dade mi ideja puno sta cu da kombinujem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

27.12.2018, 18:38

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Ja danas napravih mafiunew, ali to je bre rcpt za cupavce. No nisu losi, pojelo se. Ali nije rcpt za kuhinju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

31.12.2018, 09:54

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Musaka od pileceg belog mesa, sa krompirima, corbica je od juce, dodajem salatu i mozda napravim neku torticu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

31.12.2018, 11:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Kuvam supicu, pečem pile na pivu sa povrćem okolo, salata, milka torta. Za večeras pečem rolovano meso (punjeno spanaćem, šunkom, sirom, umotano u slaninu). Kiflice zamesila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

31.12.2018, 11:57

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Pa bas si vredna. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

01.01.2019, 19:24

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Nista nisam i nisam imala ni volje a ni zelje. Imaju svega pa neka se snadju danas. Ne mogu stvarno... Sutra moze prebranac, sa nekim suvim mesom...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

02.01.2019, 07:56

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Nisam nista, a ne znam ni sta da kazem mm da napravi. Nisam izvadila meso iz zamrzivaca. 
Dajte neki predlog za rucak bez mesa.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

02.01.2019, 11:39

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Zapecene makarone sa sirom i jajima. user posted image

Meni je ostala juce corba za decu i nama posna corba. Videcu sta cu za veceru.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

02.01.2019, 13:02

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Svasta.
Przila meso i papriku .
Sad pravim kolac sa jabukama.

clock-img

02.01.2019, 13:25

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Meni je danas devojačka slava tako da ništa ne spremam, idemo kod mojih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.01.2019, 13:55

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Ovde niko ne kuva od Bozicauser posted image

Juce krem corba od bundeve, giros, krompir pire i kiseo kupus.

Danas pilav sa curetinom i corba. Za dorucak je bila proja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

13.01.2019, 13:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Juče pohovana piletina i brokoli salata. Danas pica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.01.2019, 14:00

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26946

Anci hocu i ja picu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

13.01.2019, 14:05

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Hajde, izvoli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

13.01.2019, 14:24

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Rolate neke i makarone .
Sad se kuva corbica.

clock-img

13.01.2019, 14:26

clock-img

suzi kju

pencil-img

6502

Nista! 😆😆😆Kod drugarice na dprucak, rucak imam od juce, za veceru cu nesto smisliti. Palacinke, mini krofne, nesto brzo, a sto deca vole. 

clock-img

13.01.2019, 15:02

clock-img

mila83

pencil-img

3821

Rucak / kuvana boranija i peceni oslic iz rerne
desert i vecera slane i slatke palacinke.Planiram i slatke sa sirom u rerni da zapecem, nisam dugo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.