cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 9. deo

  
clock-img

19.06.2018, 15:26

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Maraj, ja na malo masl. ulja prodinstam pa posle nalijem sa sokom od paradajza i pustim da se krčka. Začine po ukusu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.06.2018, 15:34

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Pa jel otopis prethodno?
To bude povrce u paradaiz sosu?

clock-img

19.06.2018, 15:44

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Domacu supicu i pilav

clock-img

19.06.2018, 15:55

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa jel otopis prethodno?
To bude povrce u paradaiz sosu?



Ne, onako smrznuto ide odmah u tiganj. Isto i hrono mix, mada njega češće spremam u rerni.

soka sipaš po ukusu, sad ne znam da ti kažem koliko ja stavim. Onako da može lepo da se skuva ali da ostane gusto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.06.2018, 16:29

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Nisam do sad przila to smrznuto povrce. Moram probati user posted image

clock-img

19.06.2018, 16:35

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Ja to obožavam i to mi je najbrži ručak. Hrono mix uvek imam u frizu, juče sam ga spremala uz dimljenog lososa. Savršeno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.06.2018, 18:04

clock-img

Leptiric123

pencil-img

1989

Ajde savet.Snicle svinjske kako najbolje da spremim da da mi budu mekane a ne da se skamene.a

clock-img

19.06.2018, 18:17

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537


IZVORNA PORUKA: Maraj

Nisam do sad przila to smrznuto povrce. Moram probati user posted image



Isto!
Ionako stalno tragam za nekim brzim ruckom, ovo deluje kao odlicna carijanta!

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

19.06.2018, 21:41

clock-img

Leptiric123

pencil-img

1989

Nesudjenu supu,jer je neko zaboravio vrata od zamrzivaca pa mi se odmrzla piletina.Snicle za mm i pitu sa sirom za A.

clock-img

19.06.2018, 22:54

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315


IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ajde savet.Snicle svinjske kako najbolje da spremim da da mi budu mekane a ne da se skamene.a



Lovačke, natur, toskanske... ako volite u sosu. Ako ih pržiš, onda na naglu vatru i okrećeš ih na svaki minut. Moja mama tako dobro sprema te pržene ali ja to godinama već izbegavam, ponekad počastim mm kada zasluži, što reče Milicicak user posted image
Možeš da ih složiš u pekač sa povrćem (kolutovi luka, paprike, pečurke itd), malo dodaš balzamiko sirćeta i vode, poklopiš i ubaciš u rernu. Milina. Balzamiko daje divan ukus a pritom omekšava meso.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

19.06.2018, 22:58

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Meni su najmeske kad se dinstaju, prvo na vrelo ulje, pa ih okrenes cisto da se zarumene i dolivas vodu, ja ih u voku spremam, da se duuugoo krckaju, dodajes vodu i bukvalno ti noz ne treba

clock-img

20.06.2018, 11:07

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Musaka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.06.2018, 13:50

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Pileca supa. Barena sunka, sveza salata - paradajz i krastavac, grilovana sargarepa i tikvica.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

20.06.2018, 14:55

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Sta kuvati danas za sutra?

_____________________________




clock-img

20.06.2018, 14:59

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Nato, bez ideja sam. Jedva spremim i ono što je za danas user posted image

Kod mene supica od juče (eto ideje user posted image ) i proja sa zeljem, mladim lukom i sirom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.06.2018, 15:07

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Neku corbicu, supu, pasulj, grasak, boraniju.. To spremam za dva dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

20.06.2018, 15:13

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Djuvec posan. Za decu spagete carbonara. Veceras za njih ce da budu mafini sa sirom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

20.06.2018, 20:11

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Danas grasak bez mesa, brzinski sa sargarepicom

clock-img

21.06.2018, 20:44

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Danas hrono mix sa pohovanim belim mesom, povrcna corba i cokoladni mafini.
Napravila sam junece snicle u expres loncu, sutra cu da dodam roze boraniju uz to.
I krcka se juneci gulas

clock-img

21.06.2018, 20:46

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Kod mene danas zapečena boranija sa junetinom. I ništa nije ostalo za sutra user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.06.2018, 20:49

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

Mili za koliko dana ti to spremas user posted image

clock-img

21.06.2018, 20:49

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Paradajz corbica, bataci iz rerne i povrce iz rerne.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

21.06.2018, 20:54

clock-img

milicicak

pencil-img

7337


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mili za koliko dana ti to spremas user posted image



Za tri dana i jedna porcija gulasa ide u zamrzivac. Ja tako kuvam uglavnom, za tri-cetri dana odjednom, mnogo se stedi vreme. Cetiri serpe na sporetu, cetiri rucka za dva sata, milina

clock-img

21.06.2018, 21:13

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Pametno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.06.2018, 21:47

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Zapecene makarone

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!