cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Pričajmo o hrani...

  
clock-img

26.04.2020, 21:28

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Jess sa makom, ali sam nafilovala jednu sa dzemom maminim od malina i jagodica sto je ona pravila. Jeli su rasturili su se. Pisem ti na fb, veoma je prosto a mekano je testo ako strudla ostane u zivotu i po dva tri dana. Znaci san

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

26.04.2020, 21:33

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Ljubim te Flamingos, nista nije problem. Opusteno.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

26.04.2020, 21:37

clock-img

flamingos

pencil-img

25381

I ja tebe voci ljubim i grlim.❤

clock-img

26.04.2020, 21:39

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

27.04.2020, 08:06

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Voci, pisi recept.

Sta danas kuvati? Videla sam da ima vec mladog krompira, ali nisam videla cenu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

27.04.2020, 09:10

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Flamingos, svaka cas_t. 

Hlebic vrhunski. Sladoled i krofne jos bolje 😉👌

clock-img

27.04.2020, 09:24

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945



Evo i mojih princes krofni. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.04.2020, 09:56

clock-img

flamingos

pencil-img

25381

Hvala Mirko,trudim se.❤

clock-img

27.04.2020, 10:01

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896


IZVORNA PORUKA: jess021

Voci, pisi recept.

Sta danas kuvati? Videla sam da ima vec mladog krompira, ali nisam videla cenu. 


250 din je kilogram bar sam ja tako platila. Padacemo mu cena brzo vec oko Djurdjevdana ce biti ok. Ali nije mi lep ovaj prvi kao i sve prvo sto dodje.Nema slasti

clock-img

27.04.2020, 10:05

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

I ja sam tako placala. Sutra cu da ga spremam. Skuvam, ps zgrejem pleh sa malko ulja u rerni. Kad se skuva krompir, iscedim i stavim u pleh u vtatim u rernu. Sluzim uz neki sosic. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.04.2020, 10:06

clock-img

flamingos

pencil-img

25381

Slažem se Ljisho,nije još lep,inače volimo mlad krimpir.

clock-img

27.04.2020, 10:28

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Sanjice, slicno ja pravim. Tako je jos moja pokojna baka pravila. Obarim krompir, a u tiganju zagreje ulje, luk i crvenu papriku, kad se to preprzi, prelijem preko krompira


Mm je to bilo cudno, kad jednom na tv-u Jamie Oliver pravi isto tako 🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

27.04.2020, 10:41

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

I ja tako pravim, Jess. Luk karamelizujem u tiganju i pred ubacivanje kuvanog krompira dodam alevu papriku (ili dimljenu još bolje) i sve zajedno promešam i prokrčkam još minut dva. Mljac.

A pravim i kao Sanjči, tada nekad dodam i senf (to samo za mm i mene, Marko ne voli), bude baš lepo.

Dajte ideju za ručak...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.04.2020, 10:45

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Jess, nase bake su moderne😉


Anci, ja planiram sutra cezar salatu, pa drugi dan lazanje. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.04.2020, 10:49

clock-img

pari

pencil-img

6778

Ni ja nemam bas neke ideje...nesto sa piletinom, cufte, lazanje...stalno vrtim u krug



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

27.04.2020, 10:53

clock-img

flamingos

pencil-img

25381

Kako god da se spremi,mlad mrompir je ukusan.Svako ima neki svoj način.Neko po bakinom receptu,neko sa jutjuba.😀

clock-img

27.04.2020, 11:35

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Mlade krompiriće najviše volim pržene na masti :D podseća me na detinjstvo i selo kod bake i deke.

Ovo sa lukom je restovan krompir, stari.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.04.2020, 11:58

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Naravno ti recepti su najbolji od nasih baka.

One princes krofne sto sam okacila sliku😉 sam pravila po receptu jedne bake. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.04.2020, 12:14

clock-img

pari

pencil-img

6778

Divne su ti princeze Sanjice!

Ja sam ih samo jednom pravila u Americi zbog D i mene, deca ne vole...Planiram eklere, to je slično...u Americi ću

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

27.04.2020, 12:17

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Zamisli pari kad se T dopadaju. Ona je jako problematicna. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.04.2020, 12:19

clock-img

pari

pencil-img

6778

Super. Moji vole samo čokoladnu i T voli i voćno...ali ovo im se nije svidelo, a bile su mnogo dobre, mm i ja smo se udavili u njima



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

27.04.2020, 12:23

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Gledala sam i eklere. Ma, i ona voli cokoladno samo. Bas mi je cudno da voli. Pre neko vece sam pohovala domaci kackavalj. Kupila sam od drugaricinih sa sela i to joj se dopalo. On se nije istopio, pa je ona mislila da je pohovana piletina. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

27.04.2020, 12:28

clock-img

pari

pencil-img

6778

Hehe super. Ja nisam pohovala sir do sad.  Mogla bih...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

27.04.2020, 12:33

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Ana, probaj i mladi krompir ovako, odlican je



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

27.04.2020, 12:41

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Jess, ma ja sam krompiroljubac user posted image volim ga na sve načine user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!