cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Pričajmo o hrani...

  
clock-img

15.04.2020, 17:08

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Joj Ljišo, tvoji keksići me podsetiše na moj omiljeni keks Goran

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.04.2020, 17:13

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Jaoj koliko nisam videla ovaj keks boze user posted image

clock-img

15.04.2020, 17:21

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

E jeste. Pola ih prelijem cokoladom 😁

clock-img

15.04.2020, 17:22

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896



IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Jaoj Ljishha dobar predlog za kolacice. Bas su ti lepo ispali.
To mi se cini bas,, jaka'''' torta, a?




Jeste ja jos dodam filadelfiju u fil. Bude kremasto jako a ne treba ni trunka secera je4 stavim veliku teglu nutelw😁

clock-img

15.04.2020, 17:26

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Meni je ova predivna klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.04.2020, 17:28

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Ana super, hvala ti, mislim da cu nju probati, imam sve sastojke.

Ljisha, sta to dodas u fil user posted image

clock-img

15.04.2020, 17:42

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

Filadelfija, sirni namaz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.04.2020, 17:51

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Jao, sto dobro izgledaju ti keksici!


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

15.04.2020, 18:46

clock-img

gocic

pencil-img

886


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Jaoj Ljishha dobar predlog za kolacice. Bas su ti lepo ispali.
To mi se cini bas,, jaka'''' torta, a?




Jeste ja jos dodam filadelfiju u fil. Bude kremasto jako a ne treba ni trunka secera je4 stavim veliku teglu nutelw😁




Kakva je to ukusna poslastica.

clock-img

15.04.2020, 20:56

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

recept j jednostavan
1kg brašna,5jaja,1šoljica mleka,1/4kg masti,1/4kg šećera,1 prašak za pecivo,2vanil šećera

i dobije se keksica za armiju user posted image . I obicno pola umocim onako DO POLA u cokoladu. Pa su "crno beli".

Dragice filadelfija je onako bas kremast sir. Ali da bih pravila cizkejk samo sa filadelfijom i nutelom treba mi dosta filadelfije user posted image

clock-img

15.04.2020, 22:49

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Ja kao pala sa marsa, nisam znala sta je filadelfija user posted image

Bas Ljisha ja bih pravila ovog tvog keksa pola mere.
Nesto nalik tome pravim sa 1 jajetom, jedemo 3 dana, ovog tvog bas za armiju user posted image
A jel stavljas u neke modle?

clock-img

15.04.2020, 22:52

clock-img

flamingos

pencil-img

25381

Čizkejk pravim sa"Ala"kajmakom,super mi bude.Sad,stvar ukusa.Probaću i sa filadelfijom.Hvala.❤

clock-img

15.04.2020, 22:56

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Ja pravim sa Ella sirom. Mada retko i pravim, moji nesto ne vole. 
Ljiso imas li neki spric pa tako izvlacis oblik? 
Mogu da zamislim sa cokoladom 🥰

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

16.04.2020, 12:15

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Imam masknu za meso na koju ide poseban nastavak. To jos od mpje babe 😁 moderna varijanta je na spric pretpostavljam.

clock-img

16.04.2020, 12:25

clock-img

Ana RR

pencil-img

34316

I ja pravim sa Ella sirom, najviše mi se dopada sa njim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

16.04.2020, 12:39

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Ellu cesto ne nadjem. Evo kupih filadelfiju.  Doduse ja inace obozavam da jedem filadelfiju 😁 nego ovi keksici. Ako hocu da budu u krug na masini za meso sa tim nastavkom napravim crvice i onda ih smotam i pecem u kalupu za mafine 😁 izgledaju bas kao oni keksi sto moja mama voli da ih umoci u mleko pa uvalja u kokos. Nemam pojma kako se taj keks zove

clock-img

16.04.2020, 12:43

clock-img

Sanjalicaaa

pencil-img

4697

Sad sam zvala mamu. Ona ima vodenicu. Ne znam kako da improvizujem da napravim bez, a bas bih pravila. Samo bih ih umocila u cokoladu skroz. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

clock-img

16.04.2020, 12:59

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Meni je super sto ti keksi sto duze stoje sve su meksi 😁 kaze D ne moze da prestane da ih jede. P isto pola dana keksic u ruci

clock-img

16.04.2020, 13:02

clock-img

pari

pencil-img

6778

Je l nekim redom stavljaš ove sastojke? I da li ti posle stoji u frižideru testo pa onda pečeš?

I pošto nemam mast, stavila bih puter...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

clock-img

16.04.2020, 13:08

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Svi nas zarazila. I ja cu danas da ih napravim. Jedino sto nemam ni spric, ni taj nastavak, pa ne znam kako da ih oblikujem

clock-img

16.04.2020, 13:15

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Iskreno nisu ni priblizno dobri s puterom kao sto su sa masti. Ne znam zasto. Daleko da su losi. Ja prvo umutim jaja i secer pa svenostalo. Ne treba testo da stoji. Posto nemate masinu ja bih razvila na 1cm debljine testo i na trake ga sekla

clock-img

16.04.2020, 14:06

clock-img

Dragica Draga

pencil-img

4051

Super, hajde javicemo kako ispadnu 😊

clock-img

16.04.2020, 14:20

clock-img

Misha i Ljisha

pencil-img

11896

Inace moja drugarica ih pravi skoro uvek sa puterom.  I sece testo na kvadratice. Ja ih pecem na oko 200 -180 stepeni. Ne treba jako da porumene

clock-img

16.04.2020, 15:33

clock-img

jess021

pencil-img

13380

Ljiso, taj keks sto tvoja mama voli se zove Čajni kolutici 😉 Znam da ti kolaci idu na masinu, ja bih ih do pola umocila u cokoladu... Mmm

Ja zavrsila sa spremanjem, njih troje bili opet na onoj livadi prema Sirigu. Sutra cemo tamo opet. L mi se zali da joj tata nista ne da, kaze ne da joj da sama silazi niz stepenice, kaze nece vise da ide sa njim😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

clock-img

16.04.2020, 19:00

clock-img

gocic

pencil-img

886

Jess, u pravu je dete moze ono samo.
Sad gledam ovaj keks "goran".