cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Skolski pribor

  
clock-img

19.08.2021, 16:01

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Hvala vam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

19.08.2021, 17:19

clock-img

Tiziana

pencil-img

2635


Dunja, sestar tek od treceg, a digitron nikada 🙂 Sve mora pesaka da se racuna. 
Bojice, flomasteri, vostane, tempere, to opet sve zavisi od uciteljice. Imacete vremena sve da kupite u toku prve nedelje. 



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Super, hvala ti, samo da proverim, da li treba šestar u prvom i digitron, verovatne ne, ali da pitam, kada to ide?

IZVORNA PORUKA: bubulence

Mi smo sada za prvacica uzeli 5 obicnih grafitnih olovaka (ne preporucuju patent olovke za prvake), gumicu, jedan običan lenjir (sada ima onih savitljivih sto se ne lome), zarezac,drvene boje, flomastere, kolaz papir, makaze, lepak u stiku i zeleni oho lepak (kod nas samo njega dozvoljavaju jer nema miris), peratonicu, blok br 5. Sutra cu uzeti vodene i tempere jer nije bilo ovih koje sam htela.  Sveske tek kada krenu i kada dobijemo spisak jer je to kod svake uciteljice drugacije. Za ovo sve znam da ce joj trebati 






clock-img

19.08.2021, 20:44

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Slazem se sa Tizi, ne mora odmah sve da se kupi. Ali ja volim na vreme da kupujem, svakako po ceo dan nesto crtaju  i bojaju pa sve iskoristimo. 

clock-img

20.08.2021, 21:32

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24763

U prvom razredu ne verujem da ce raditi temperama. Za digitron trebalo je u sedmom za fiziku 😁

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 21.8.2021 8:33:44 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

21.08.2021, 12:25

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26960

Tempere svakako nece da koriste u prvom.
Svakako i ako kupis nesto sad, stalno ces dokupovati. user posted image
Ivana, znaci digitron za fiziku.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

22.08.2021, 10:08

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Nasi su koristili tempere od pocetka. Sa njima najcesce rade

clock-img

22.08.2021, 17:26

clock-img

Didy

pencil-img

7274

I naši su tempere od početka koristili.

Gledaj samo da sveske budu kvalitetne, da se ne savijaju i da se ne prave uši, kao i grafitna olovke, to ti je najvažnije.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

clock-img

27.08.2021, 07:43

clock-img

Queen Lady

pencil-img

948

Koje ste cetikce kupovali za likovno?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

clock-img

27.08.2021, 08:40

clock-img

milicicak

pencil-img

7338



IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Koje ste cetikce kupovali za likovno?




Postoje četkice za tempere i četkice za vodene boje, razlikuju se po obliku. Mi imamo obe vrste, no name marke, pa ih koristi u zavisnosti kojom tehnikom rade.

IZVORNA PORUKA: Didy

Gledaj samo da sveske budu kvalitetne, da se ne savijaju i da se ne prave uši, kao i grafitna olovke, to ti je najvažnije.



Potpisujem. Kvalitetne sveske i grafitne olovke su najbitnije. Sve ostalo je bitno samo da ima, ionako ćeš dokupljivati sav pribor bar još dva puta u toku godine 😁

clock-img

27.08.2021, 08:48

clock-img

Queen Lady

pencil-img

948


IZVORNA PORUKA: milicicak



IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Koje ste cetikce kupovali za likovno?




Postoje četkice za tempere i četkice za vodene boje, razlikuju se po obliku. Mi imamo obe vrste, no name marke, pa ih koristi u zavisnosti kojom tehnikom rade.

IZVORNA PORUKA: Didy

Gledaj samo da sveske budu kvalitetne, da se ne savijaju i da se ne prave uši, kao i grafitna olovke, to ti je najvažnije.



Potpisujem. Kvalitetne sveske i grafitne olovke su najbitnije. Sve ostalo je bitno samo da ima, ionako ćeš dokupljivati sav pribor bar još dva puta u toku godine 😁



Kako da znam koje su sveske kvalitene? Neka preporuka.

Bojice i flomastere sam uzela Bic-ove za pocetak, olovku sam planirala Staedler da mu kupim. Nego reko, mozda ima i cetkica neka kvalitetnija, koje god smo uzimali za kuci, ubrzo su bile za bacanje user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

clock-img

27.08.2021, 08:51

clock-img

Queen Lady

pencil-img

948

I koje ste vodene koristili?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

clock-img

27.08.2021, 08:57

clock-img

milicicak

pencil-img

7338



IZVORNA PORUKA: Queen Lady

I koje ste vodene koristili?




Šta nađem u knjižari. Olovke bar 3 za početak, to najčešće gube/zaboravljaju/zature

clock-img

27.08.2021, 09:10

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24763

I gumice gube, zaboravljaju...

Vodene i cetkice isto sta nadjemo u knjizari. Sveske nek budu sa vise listova, deblje, a i naslovna strana sveske da bude deblja, ne onako tanka kao obican list papira. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

27.08.2021, 09:13

clock-img

Queen Lady

pencil-img

948

Hvala na savetima. Za predskolsko nisam gledala na kvalitet, sad bih ipak nesto kvalitetnije da mu uzmem.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

clock-img

27.08.2021, 10:14

clock-img

Tiziana

pencil-img

2635

Skolski pribor je potrosna roba. Ja sam u pocetku sve kupovala kvalitetno i dobro, ali kad sam shvatila da oni na dnevnom nivou gube olovke, gumice, rezace, bojice, odustala sam od toga i sad kupim jeftinije. Sveske kupujemo u Sumadiji na putu do skole. Ne pravimo veliku dramu oko toga, sami izaberu. Jedino sto ne dam su ukoricene sveske, jer su teske. 

clock-img

30.08.2021, 09:42

clock-img

smoli

pencil-img

77

Kupila sam pune pernice u Rodi, mislim da je proizvodjac Spirit.

clock-img

01.09.2021, 17:43

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

Mislim da nije prava tema, ali da pitam ovde.
Kakvu flasicu detetu kupiti za skolu? Plastika nije bas najzdravije resenje, a pretpostavljam ni aluminijumske. Staklene su najzdrvija opcija, ali tu postoji rizik od lomljenja.

clock-img

01.09.2021, 22:24

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18845

Ja imam nekoliko Tupperware flasica pa ih vrtimo u krug. 330ml i 500ml,,ona uzme onu koja je oprana, sad se vec i navikla.

clock-img

01.09.2021, 22:37

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Mi smo kompletan školski pribor dobili od mog brata, sve je uglavnom Mapedovo, pernica je savršena, sveske, i ostalo.
Prekjuče je stigao veliki paket iz bratove firme, komšinica preuzela jer smo bili na putu, pa mi juče kad se vrnusmo otvorili, i pored pribora u paketu 2 Mapedove velike flašice za vodu, jedna za dečaka i jedna za devojčicu, ja sam oduševljena koliko su lepe i kvalitetne.
Zaosta sve što smo dobili od Mapeda je odlično.

IZVORNA PORUKA: dddaca

Mislim da nije prava tema, ali da pitam ovde.
Kakvu flasicu detetu kupiti za skolu? Plastika nije bas najzdravije resenje, a pretpostavljam ni aluminijumske. Staklene su najzdrvija opcija, ali tu postoji rizik od lomljenja.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

01.09.2021, 22:44

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

E da, naša učiteljica insistira na sveskama na margine, za srpski, matematiku i svet oko nas, a brat u firmi nije imao margine (osim u svesci sa običnim linijama, a ta nam ne treba), pa sam danas našla sveske na margine u Bigzovoj knjižari na Lionu, po 2 uzeh, jer ih je bilo baš malo.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

02.09.2021, 07:05

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24763

Suzi, mogla si da iscrtas margine user posted image
Nasa nije na tome insistirala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.09.2021, 07:44

clock-img

dddaca

pencil-img

9223

i pored pribora u paketu 2 Mapedove velike flašice za vodu, jedna za dečaka i jedna za devojčicu, ja sam oduševljena koliko su lepe i kvalitetne.



Sad sam opet gledala na sajtu, voda tece samo kad se pritisnu sto mi je ok. Ali mi je cena malo visa.

clock-img

02.09.2021, 09:13

clock-img

dunja RR

pencil-img

30408

Iv, jedna mama na roditeljskom pitala da li moze da iscrta a učitekjica rece moooze Ali bolje kupite i rekla nam knjizaru gde ima jer i nasa ucitekjica ima prvaka cija uciteljica trazi margine 🤣 bas je delovalo kao da insiatira da kupimo.

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Suzi, mogla si da iscrtas margine user posted image
Nasa nije na tome insistirala.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

02.09.2021, 09:39

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Vec mi se ne svidja uciteljica..sta ima da zahteva,sveska je sveska...i ono kad traze velike sveske..ljudi nemaju ni za obicne,a ne za velike...ma daj..isto se pise u svakoj. Pri tom je teze nauciti dete da pise u svesci bez margina,lakse je tako🤑

Nasa kaze kakve mozete,kupiti,bitno da dete ima svesku.

clock-img

02.09.2021, 09:50

clock-img

ivaMark

pencil-img

2578

Mi dobijemo spisak na kraju skolske godine za sledecu sta je potrebno, ima i na internet strani skole, tako da nema razmisljanja oko toga. Meni je problem da nadjem dobar rezac...imamo za kuci one obicne metalne a za skolu im treba sa kutijicom, po tri ih promenim za godinu..i to korona godinu...kad ne idu vise nego sto idu u skolu.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)