cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Rodjendanske torte 2.deo

  
clock-img

25.11.2019, 08:13

clock-img

bubulence

pencil-img

13679

Wooow, i za tortu i za slavljenicu ❤️

clock-img

25.11.2019, 08:37

clock-img

mama ivane

pencil-img

1902

Von , preslatka ti je cerkicauser posted image a torta prava za princeziceuser posted image

clock-img

25.11.2019, 09:53

clock-img

vonavoj

pencil-img

21998

Hvala devojke😁

clock-img

01.12.2019, 21:21

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja sam ubedjena da cu naruciti tortu za bokin rodjendan u januaru..ali,juce,me jedna mama dovede u nedoumicu,kaze sto bih platila tortu,ja sam i napravila i kupila kupila grickalice i jos je ostao za drugo.misim,ne mora to da bude uslov.ali,sam se zamislila.torta kao torta nije probem,napravicu.kako ide to sa fondanom?totalni sam tupson i duduk i laik.nikad u zivotu nisam ni probala.da li ima neki recept ,isproban,neka caka ili savet?ili je suvise komplikovano?

< Poruku je uredio branki* -- 1.12.2019 21:23:41 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

01.12.2019, 22:52

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620

Jao Branki ja zato svake godine narucujem tortu.Ne znam da radim sa fondanom. A on uvek hoce nwke fugurice i to.. torta ko torta pa znam to da spremam ali fondan neeee...Mi slavimo rodjendan u januaru ali narucicu tortu. A sve slano kao gricke spremam ja.Mi nemamo ovde igraonicu. Slavimo u diskoteci. I onda nosim slane pitice mafine itd.. naravno grickalice sokici kafa..

clock-img

01.12.2019, 22:57

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Branki, ja isto nisam nikada pravila sama bas za rodjendane, kao ne usudjujem se, nemam dovoljno samopouzdanja. Odnosno pravila sam J dva puta, ali to nam je kao torta pride.
U tim prodavnicama gde se prodaje sve za torte imas da kupis gotov fondan u svim bojama, samo ga razvuces oklagijom i stavis preko torte - tako su mi rekli, nisam probala.
A sto bi fondan?
Meni taj fo dan sam bas nervira vise, ja sam nekako vise za slag. Moze da se ukrasi predivno. A kupis neku figuricu. Zena koja nam je ove godine ukrasavala samo sa slagom ukrasava.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

01.12.2019, 23:00

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

E da, ja sam jedne godine za J rodjendan napravila tortu koju sam ukrasila slatkisima, to je isto super ideja. Pored te torte imali smo i dve fondan, narucene od zene, predivne, ali veruj da su deca bila odusevljena bas ovom mojom.
Onako odgore podelila na cetiri dela, i u svaki deo stavila gomilu onih raznih bombonica, ubola neke lepe lizalice, okolo stavila one coko rolere, ma svakakvih tih stvari sto na merenje mozes da kupis.
Probacu da pronadjem sliku te moji, a na googlu mozes da vidis razne ideje - torte ukrasene slatkisima.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

01.12.2019, 23:02

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055



Ja sam ovu pravila maloj u septembru. Nisam fondan razvlacila, a i ne volimo ga neato deca ga zovu slatka zvakica i bas je kao zvaka, a i obe vole slag pa se uvek malo potrudim da je nasaram. Sad je htela plavu tortu ne znam zasto ali plavu pa plavu.... user posted image

clock-img

01.12.2019, 23:03

clock-img

Khaleesi

pencil-img

4055

E da i mislim da za fondan mora da bude onako cvrsca jaca torta kao reforma ne kremasta jer ne moze da se presvuce mekanija torta.... 

clock-img

01.12.2019, 23:16

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Khaleesi,super ti je torta.Da,za fondan mora čvršća torta da bude.Ćerkici sam za rođendan poručila tortu sa fondanom,a drugu sam joj ja pravila i ukrasila šlagom-u igraonici se deci više svidela moja torta kako na izgledu,tako i na ukusu

clock-img

01.12.2019, 23:30

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Ima garant fora, a to sigurno da mora biti cvrsta torta. U svakom slucaju branki, ako nisi nikada radila sa fondanom bolje isprobaj jednom pre nego zapocnes svecanu rodjendansku tortu user posted image da izbegnes nepotrebno nerviranje.
A, opet kazem, slag takodje pruza pregrst razlicitih nacina dekorisanja, a opet nije toliko komplikovan.

I mi imamo drugi rodjus sad u decembru, ali najverovatnoje cemo kod kuce praviti. Isto tragam za torticom, jednu cu sigurno sama praviti + cake popsi, bez toga nista, i moja i ostala deca obozavaju. Pomislila sam da napravim sad i one kao sladolede na stapicu, od smese za popse.

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

01.12.2019, 23:30

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537


IZVORNA PORUKA: Khaleesi



://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2017405-6488.jpg[/img]




Jako lepa torta. Svaka ti cast stvarno...user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

02.12.2019, 14:58

clock-img

branki*

pencil-img

20828

hvala,zeneuser posted image ma,ja sam nervozni tip,morala bih u svakom slucaju da isprobam fondan pre rodjendana,a ne tad da se nerviram.ima da bacim i tortu i sve.ja sam smotana i za slagom ukrasavanje,nisam ni probala nikad ni to nesto posebno.a,fondan,zasto...pa,cini ,mi se da moze od fondana bolje da se prave ukrasi,sta znam...a,tek cu da gledam na netu sta ima.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

02.12.2019, 15:20

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Branki, ja sam prošle godine prvi put u životu ukrašavala fondanom i super je ispalo, ima negde u temi fotka. Tema je bila PJ Masks. Kupila sam gotovu belu fondan smesu u zdravoj hrani pa sam je bojila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

02.12.2019, 15:23

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Ana,i ja sam tako radila.I nije loše ispala.Sledeći put biće još bolja

clock-img

02.12.2019, 20:53

clock-img

branki*

pencil-img

20828

Da probam za svoj rodjendan prvo.pa ako bude ok,da se možda usudim.videću. Ne znam.kako budem sa vremenom stojala.sad ću da čačkam po netu šta ima od tih domaćih radinosti. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

02.12.2019, 20:58

clock-img

Ivanka 75

pencil-img

18802

Ja cu za moj rodjendan da pravim starinsku tortu od oraha, mnogo je volim.

clock-img

02.12.2019, 21:10

clock-img

Filadendronka

pencil-img

5168


Meni nema bolje torte od one starinske Zito torte. 

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja cu za moj rodjendan da pravim starinsku tortu od oraha, mnogo je volim.



clock-img

02.12.2019, 21:17

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Ivanka,Fil,slažem se,ništa bez starinskih torti👍.Mada,deca ih baš nešto ne vole😀.Anđela voli voćne torte,čokoladne,sa plazmom...

clock-img

03.12.2019, 14:49

clock-img

branki*

pencil-img

20828

ja pravim belu plazmu tortu za rodjendan,ima recept na nekoj prethodnoj stranici,hocu da isprobam.a,boki za rodjendan planiram kapucino.za slavu obavezno gabon i videcu jos sta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

clock-img

03.12.2019, 23:01

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ima garant fora, a to sigurno da mora biti cvrsta torta. U svakom slucaju branki, ako nisi nikada radila sa fondanom bolje isprobaj jednom pre nego zapocnes svecanu rodjendansku tortu user posted image da izbegnes nepotrebno nerviranje.
A, opet kazem, slag takodje pruza pregrst razlicitih nacina dekorisanja, a opet nije toliko komplikovan.

I mi imamo drugi rodjus sad u decembru, ali najverovatnoje cemo kod kuce praviti. Isto tragam za torticom, jednu cu sigurno sama praviti + cake popsi, bez toga nista, i moja i ostala deca obozavaju. Pomislila sam da napravim sad i one kao sladolede na stapicu, od smese za popse.




Ja sam pravila sladoled kao sladoled u korner, smesa je bila od popsa a prelila sam cokoladom.. Deca su izludela, nije bilo dovoljno a sto izgleda... 😍

clock-img

21.01.2020, 14:37

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620



user posted image
Gotova nasa torta za danas

clock-img

21.01.2020, 14:42

clock-img

Mirko Svirko

pencil-img

8620



user posted image
Mafini spremni

clock-img

21.01.2020, 14:46

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Svaka cas_t Mirko. 👏



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

21.01.2020, 14:48

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Wow, svaka cast Mirko user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"