cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Rodjendanske torte 2.deo

  
clock-img

09.08.2019, 16:40

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Ana , meni izdržala bez problema 😉



user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

09.08.2019, 16:40

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Ana, sad si me zbunila... Korice su klasika srpska, jaja, secer, lesnici...

clock-img

09.08.2019, 16:44

clock-img

Ana RR

pencil-img

34312

Izvini mili, prebacih se na drugačije kore user posted image ne zameri, ceo dan sam za laptopom. Ali da, meni je bila onako baš kremasta pa me zato buni da li će moći kao donja ali evo Les je tako pravila pa onda ne obraćaj pažnju na mene user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.08.2019, 16:58

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Anci, sve ok😘 I ja sam blago poludela od programiranja danas, vidis da pitam gluposti 😂

clock-img

09.08.2019, 17:09

clock-img

Ana RR

pencil-img

34312

Hvala bogu pa je petak user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.08.2019, 17:10

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Kako kome 😂


Ja cu u pauzama pravljenja torte da nastavim gde sam stala 😂

clock-img

09.08.2019, 17:12

clock-img

Ana RR

pencil-img

34312

Joj biće veselo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.08.2019, 17:19

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Ma ne moram ja da radim, al mr kopka da vidim rezultat. To ti je proklrtstvo istrazivaca 😂


I necu vise off ali bas mi prija da caskam sa vama. Nedostaje mi rr

clock-img

09.08.2019, 17:28

clock-img

Ana RR

pencil-img

34312

Haha, onda pazi da ne pobrkaš pojmove pa na kraju torta dobije neki naučni natpis user posted image

I ti nama nedostaješ user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.08.2019, 17:39

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

😂



Srecom, samo sredjujem brojke ne proucavam protokole. Inace bi u tortu zalutale raznorazne cudne stvari sto svetle u mraku 😂

clock-img

09.08.2019, 18:01

clock-img

Ana RR

pencil-img

34312

Hahaha ali klinci bi bili oduševljeni 🤣🤣

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

10.08.2019, 20:52

clock-img

milicicak

pencil-img

7337



Evo, da ne zaboravim.
Les, hvala za recept 😘


user posted image

clock-img

10.08.2019, 21:53

clock-img

Ana RR

pencil-img

34312

Mili, odlična je user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

15.08.2019, 16:03

clock-img

Duškić

pencil-img

9617


IZVORNA PORUKA: milicicak



Evo, da ne zaboravim.
Les, hvala za recept 😘


user posted image




Hehe...sve lego igracke

Preslatka je.

clock-img

15.08.2019, 20:37

clock-img

MimaKos

pencil-img

6514

Milicicak, preslatka je 😍

clock-img

17.08.2019, 21:21

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Les, hvala za recept jos jednom. Torta je fenomenalna, ukusna, cvrsta, super se sece! Stavljala sam i fil sa karamelama i ganas na svaku koru, svi su bili odusevljeni

clock-img

17.08.2019, 21:26

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Divno je kad je torta i ukusna i prelepa.

clock-img

11.09.2019, 16:32

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Prelepe su torte,bravooo.Mi u subotu slavimo rođendan,objaviću slike torti.Poručila sam sa fondanom,a voćnu,sa malinama i plazmom,praviću ja i dekorisati šlagom,ukrasiti.Videćete.Ne volim fondan,lep na izgledu,ali njegov ukus ne volim,ali hajd,slavljenica poželela.

clock-img

13.09.2019, 19:51

clock-img

jane1

pencil-img

110

Valjaju li torte iz Cake factory?

clock-img

13.09.2019, 20:48

clock-img

flamingos

pencil-img

25380



user posted image Naša rođendanska torta.Drugu sliku postavljam sutra kada je dekorišem.Ovu sam poručila.Doneće mi je sutra,sad je slikala i poslala sliku slavljenici da je vidi

clock-img

13.09.2019, 21:12

clock-img

lesica

pencil-img

12013


IZVORNA PORUKA: jane1

Valjaju li torte iz Cake factory?



Da, odlične su. I po pitanju ukusa i po pitanju izgleda.


Flamingos, baš je lepa torta, baš za devojčicu.

Mili, nisam ja ni sumnjala u tebe 😘 (tek sad videh da je operacija torta prošla vrlo uspešno)


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

clock-img

13.09.2019, 21:26

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Hvala Lesi,da,svi vole te"unicorne",pa hajd i mi.Javiću kakva je na ukusu(znam ženu,rekla sam joj da bude sa plazmom i krem bananicama).Deca takve vole,bez suvišnih filova prepunih margarina.Ja sam napravila sa plazmom i malinama,neka ima,ima dečice a i nas odraslih

clock-img

13.09.2019, 21:51

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Les, pitala me mini buba kad cu opet da je pravim. Definitivno nam ulazi u standardni repertoar 😘

clock-img

13.09.2019, 21:56

clock-img

flamingos

pencil-img

25380

Moraću i ja da isprobam tu tortu.Ne sumnjam da je preukusna.Bravooo.

clock-img

13.09.2019, 21:58

clock-img

lesica

pencil-img

12013

Eeee, a slučajno sam provalila kako napraviti još lepši karamel fil koji je dovoljno čvrst, i mislim da bi bio odličan za pridodati ovoj opciji sa karamelama.

Naime :

400gr šećera se iskaramelizuje, pa se u to doda 1 konzerva slatkog kondenzovanog mleka, kad se rashladi umutiti sa 250gr maslaca.

E onda onaj karamel fil (sa izbačenim šećerom samo) pridodati u ovo izmiksati, i dobije se ludilo od karamel ukusa.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI