cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 8. deo

  
clock-img

08.02.2018, 01:45

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Hvala, srvarno sramota, ali nece meni to da uspe od kad koristim ovaj telefon, dzaba.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

09.02.2018, 15:44

clock-img

madre

pencil-img

6600

danas mesni ustipci i povrce iz rerne (prokelj, sargarepa, secerac, patlidzan i batat). batat vice necu uzimati, sada smo ga prvi put probali i ne svidja mi se, presladak je!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

09.02.2018, 15:51

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Batat je jako sladak, da user posted image ni ja ne mogu da ga jedem. Više mi je kao bundeva, za nešto slatko.

Kod mene sarma od juče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

09.02.2018, 17:06

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Pastu sa brokolijem i piletinom. Uzela sam neke domace flekice. Mnogo je lepse.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

09.02.2018, 17:47

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Pasulj sa kobasicama.

clock-img

09.02.2018, 17:54

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Napravila za sutra kolač sa rogačem i jabukama, kolač dedini brkovi, mesim testo za pogaču.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.02.2018, 14:28

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Ceo vikend sam za šporetom. user posted image Ali neka, biće za narednih 3-4 dana. Juče kuvala pilav i grašak, danas supica, pohovano pileće belo, pire i sos sa senfom i šampinjonima, a sad se krčka pasulj sa suvim mesom. Možda večeras napravim pitu sa sirom i spanaćem, ako me ne bude mrzelo.

clock-img

11.02.2018, 14:30

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Paradajz supica se kuva. Pečem pomfrit u rerni i brokoli. Od juče imam rolovano pileće i svinjsko meso, kupus salata i paprike sa belim lukom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.02.2018, 14:39

clock-img

madre

pencil-img

6600

Mi smo danas spremali cufte u paradajz sosu, pire krompir i kupus salatu. Ana, nikada nisam spremala paradajz corbicu, a mm je bas voli, onu sa flekicama. Je l tu spremas, ako da, daj mi recept plizuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

11.02.2018, 14:57

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Madre, da budem iskrena, danas kuvam supu iz kesice, dobila sam u C paketu pa da iskoristim. Inače ne jedemo te supice. Ali ako hoćeš napisaću ti recept kako inače kuvam paradajz čorbicu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.02.2018, 15:32

clock-img

madre

pencil-img

6600

Mm voli bas tu iz kesice. Hocu recept user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

11.02.2018, 15:34

clock-img

veselicaa

pencil-img

13895

Proja,grasak,pogaca.

clock-img

11.02.2018, 15:36

clock-img

mama Jo

pencil-img

26537

Mi nedeljom uvek isto - domaca supa, snicle belog mesa sa pecenim krompirom i sargarepom 😊
I rolat sa plazma keksom i bananicama od kolaca 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

clock-img

11.02.2018, 16:07

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Danas smo kod mame i kumova. Nista ne spremam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

11.02.2018, 16:20

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Juce rusku salatu, malo ali slatko. Divna je ispala i vec pola pojedena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

11.02.2018, 16:37

clock-img

dunja RR

pencil-img

30394

Anči isto i kod mene, sve, potpisujem. Ne kuvamo iz kesice, ali stigao mi za Novu Godinu C paket, i sada kuvam supicu.


Upravo izvadih iz rerne proju, ali nisam pravila po tvom receptu, po kome uvek spremam, definitivno je najbolji, nego sam po nekom sa jogurtom, jer nisam imala kiselu vodu.
I dodala sam proprženu slaninicu. I umesto pšeničnog stavila speltino brašno. Videćemo na šta liči user posted image samo da se ohladi...


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Madre, da budem iskrena, danas kuvam supu iz kesice, dobila sam u C paketu pa da iskoristim. Inače ne jedemo te supice. Ali ako hoćeš napisaću ti recept kako inače kuvam paradajz čorbicu.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

clock-img

11.02.2018, 16:47

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Suzi, sa slaninicom ne može biti loša nikako user posted image Dugo nisam pravila proju, baš bih mogla neki dan.

Madre, na malo maslinovog ulja (ili na masti ako imaš domaću) propržiš crni i beli luk (možeš i rendanu šargarepu i celer, celer joj da baš neki lep ukus), dolivaš po malo vode pa onda sipaš paradajz sok (ako ti je gusto doliješ još vode), začiniš (so, biber, šećer ako ti je mnogo kiselo, bosiljak) i ostaviš da se krčka. Ispasiraš (ja prespem u veliki blender, izblendam pa vratim u šerpu) proverim ukus i ako je sve ok dodam rezance, flekice, šta god. Probala sam i da dodam umućeno žumance sa pavlakom za kuvanje i sviđa mi se, bude baš lepo. Ako voliš da bude baš gusta onda posle dinstanja luka staviš kašiku brašna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.02.2018, 16:51

clock-img

madre

pencil-img

6600

Ja sam dosadna sa traženjem recepata, ali bih volela i taj anin za proju proveren i najbolji user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

11.02.2018, 17:59

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

3 jaja
šolja i po belog brašna
šolja i po kukuruznog brašna
šolja i po kisele vode
pola šolje mleka
pola šolje ulja
prašak za pecivo
so
sir
(veličina šolje - 2dcl)

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.2.2018 18:00:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.02.2018, 17:59

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Otvorićemo temu Recepti za Madre user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

11.02.2018, 18:37

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Anci sutra je pravim

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

11.02.2018, 19:07

clock-img

madre

pencil-img

6600

Vala basuser posted image evo upravo se pece tvoja pita sa sirom, a uskoro pravim i projuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

11.02.2018, 19:42

clock-img

nata11

pencil-img

9214

Dorucak svasta nesto: americke palacinke sa raznim marmeladama, kajgana, virsle, tost
Rucak: naisli gosti pa su propale planirane ribe i narucili rostilj
Veceru apsolutno nemam ideju user posted image user posted image

_____________________________




clock-img

12.02.2018, 07:32

clock-img

madre

pencil-img

6600

ostalo cuftica od juce i dosta sosa, pa cu danas samo makarone da skuvam, znam da ce im se svi obradovati, a moje angazovanje minimalnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

12.02.2018, 15:30

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Supa domaca i gibanica. To sam uspela na brzinu da spremim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!