cookie-img

Stranica koristi kolačiće

U cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, analize online upotrebe, sistema oglašavanja i funkcionalnosti. Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Šta smo danas pravile - 8. deo

  
clock-img

04.02.2018, 18:14

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Uf brokoliuser posted image ja sam mislila da je neka mesavina mesauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

04.02.2018, 22:40

clock-img

madre

pencil-img

6600

Bas sam se nasmejala, nisam znala da to moze nekom biti nejasnouser posted image ne znam, vi to mozda zovete svadbarski kupus, to je kiseli kupus krckan duuuugo sa suvim rebrima, mesom, slaninom...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

04.02.2018, 23:14

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Danas na meniju, projica, podvarak sa suvim pilecim batacima. MMmmm, bas je dbro bilo, napravila sam i onu slag tortu, Lenja zea, nisu se momci nista bunili, jeli su lepo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

04.02.2018, 23:30

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Jao proja, mlgla bih ujutru napraviti za dorucak. Bas mi se jedeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

04.02.2018, 23:32

clock-img

vocicana

pencil-img

12362

Sta bi ti bez meneuser posted image
A znas ono kada te sve hoce celog dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

clock-img

04.02.2018, 23:56

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315


IZVORNA PORUKA: isidora88

Ana sta je hrono miks?



Mešavina zelenog povrća - špargla, brokoli, tikvice, paprika i prokelj. Meni je super.

Minice, ja ne barim (ako misliš na kuvano u vodi). Najčešće pravim tako što sipam u tiganj dve kašike maslinovog ulja, istresem povrće, dodam so, biber, beli luk u prahu i ostavim da povrće omekša. Ili u činiji pomešam povrće sa začinima i masl. uljem pa istresem na pek papir i zapečem u rerni. Tako spremam i svež brokoli i tako najviše volim. A super mi je i sa pirinčem. Pripremim povrće onako u tiganju, pirinač skuvam u rerni (onaj rastresiti) i onda pomešam sa povrćem. Možeš npr belo meso da isečeš na kocke, začiniš, dodaš senf pa onda u tiganju malo propržiš, dodaš mix povrća i ostaviš da omekša, kad je gotovo pomešaš sa pirinčem. Meni je mljac.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

05.02.2018, 00:30

clock-img

MamaNecaVo

pencil-img

3652

Mafine s tikvicama.Nisu lose.

clock-img

05.02.2018, 13:22

clock-img

minnica

pencil-img

2295

E, super! Hvala! user posted image Pokušaću i tako nekako, daću mu još jednu šansu da mi se svidi user posted image

clock-img

05.02.2018, 14:32

clock-img

Sanjica26 RR

pencil-img

26945

Pasulj sa mesom. Mislim se sta za veceru.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

clock-img

05.02.2018, 21:50

clock-img

minnica

pencil-img

2295

Deci pomfrit za večeru, a za sutra sam skuvala grašak i ispekla rebarca

clock-img

06.02.2018, 15:08

clock-img

madre

pencil-img

6600

Danas samo pileca supa i peceni prokelj, sami smo malisa i ja kod kuce.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

06.02.2018, 15:31

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Musaka, dete tražilo. Meni se smučilo meso.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

06.02.2018, 16:06

clock-img

Maraj

pencil-img

21369

I ja pravila musaku u salatu od svezeg kupusa.
Za L standardno supa( baba kuvala) i pomfrit

clock-img

06.02.2018, 16:24

clock-img

isidora88

pencil-img

11471

Danas nista. Nesto ce mm doneti kad se bude vracao kuci.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

clock-img

07.02.2018, 12:08

clock-img

madre

pencil-img

6600

Danas cu krompir paprikas i salatu od kiselog kupusa.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

clock-img

07.02.2018, 12:28

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Ništa. Ima malo musake od juče za Marka, mm je otišao kod moje mame pa će tamo ručati. Ja ću neko povrće ispeći za sebe ako me ne bude mrzelo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.02.2018, 12:53

clock-img

IvanaSK RR

pencil-img

24749

Pasulj i mesila hleb
A ima i krofni od juce

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.02.2018, 13:03

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Mmm krofne user posted image moji odavno kukaju da pravim. Ja ću večeras da zamesim hleb pa sutra da ga pečem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.02.2018, 13:05

clock-img

Duškić

pencil-img

9617

Ima svasta od juce, vcrs idemo na rodjendan.
Planiram samo salaticu neku

clock-img

07.02.2018, 13:14

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Jao, krofne, sad mi se jedu :D
Mama skuvala prokule, obecala je da ce i kiflice da pravi. Mini buba kuka za galetama a baka samo ispunjava zelje user posted image
Tako da je za mene ova tema danas : sta je mama danas pravila user posted image

clock-img

07.02.2018, 13:19

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Hahaha ništa bez mame user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.02.2018, 13:23

clock-img

milicicak

pencil-img

7337

Nista bez mame, evo je i cvece tusira :D
A juce nam je pravila i pite od jabuka i krompira.
Jedina losa stvar u svemu je sto je meni muka od svega i jedem uglavnom mandarine user posted image

clock-img

07.02.2018, 13:26

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

I meni su na početku trudnoće sa Markom najviše prijale narandže, jabuke i bademi. Pa onda jedno vreme sam jela uglavnom raženi hleb, sir i paradajz.
Čudna stvar je to što mi je bilo muka od pomisli na hranu ali akda konačno prelomim i sednem da jedem, normalno sam jela, nije mi se stvarala mučnina. Čudno stanje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

clock-img

07.02.2018, 21:01

clock-img

Rosita

pencil-img

7285

Nisam nesto vesta sa testom, po ovom bas su lepe i brze kiflice!

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.2.2018 21:04:30 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

clock-img

07.02.2018, 21:05

clock-img

Ana RR

pencil-img

34315

Rosi, uredila sam ti link user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!